MF VM 13/2018/rozprava/lídr Primární volby (Komunálky ve Valašském Meziříčí)

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů místního sdružení.

Moderátoři: PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj, Odbor ZlK - administrativni, PMS ValMez

Pravidla fóra
  • Na tomto fóru se vyhlašují závazná hlasování místního fóra. Hlasovat mohou pouze členové místního sdružení.
  • Do tohoto fóra vidí všichni a přispívají členové a registrovaní příznivci místního sdružení (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Denis.Rychtar
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 708
Registrován: 27 říj 2013, 15:38
Profese: Chemik-Operátor, Velinář výroby sazí
Bydliště: Valašské Meziříčí
Dal poděkování: 1091 poděkování
Dostal poděkování: 670 poděkování
Kontaktovat uživatele:

MF VM 13/2018/rozprava/lídr Primární volby (Komunálky ve Valašském Meziříčí)

Příspěvek od Denis.Rychtar »

Vážení Piráti a příznivci z Valašského Meziříčí,
tímto zahajuji rozpravu o volbě lídra na kandidátní listinu do komunálních voleb zastupitelstva města Valašského Meziříčí.
Jednání bude probíhat na základně volebního řádu a jednacího řádu CF
Kandidát/ka by ve své kandidátské řeči měl/a uvést, jak chce funkci vykonávat, jaké pro ní má předpoklady a jaké předpokládá časové možnosti v průběhu kampaně a po ní.
Nominace bude probíhat ode dne 20.6.2018 od 00:10 do 25.6.2018 do 00:10

Poté bude zahájeno dvoukolové hlasování.
Volba kandidátů 2-26 bude probíhat na schůzi ohlášené minimálně 7 dnů před konáním.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Denis.Rychtar za příspěvky (celkem 2):
Lucie.Rychtarova, Lubomir.Dolezal
„Šampióni nevznikají v posilovnách. Šampióni vznikají z něčeho, co mají hluboko v sobě - z touhy, snu a vize." Muhammad Ali

Denis Rychtar
denis.rychtar@pirati.cz
Uživatelský avatar
Denis.Rychtar
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 708
Registrován: 27 říj 2013, 15:38
Profese: Chemik-Operátor, Velinář výroby sazí
Bydliště: Valašské Meziříčí
Dal poděkování: 1091 poděkování
Dostal poděkování: 670 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF VM 13/2018/rozprava/lídr Primární volby (Komunálky ve Valašském Meziříčí)

Příspěvek od Denis.Rychtar »

Zdravím všechny z MF.
Tímto se hlásím na pozici lídra Valašsko Meziříčské pirátské kandidátky.

Pro ty co mě neznají je mi za necelé dva měsíce 28 let s toho 15 let žiji ve Valašském Meziříčí. Pirátské myšlenky mě uchvátili už při založení strany v roce 2009 kdy jsem začal politiku vnímat o dost intenzivněji.
K pirátům jsem se jako registrovaný příznivec přihlásil v roce 2013 a v roce 2016 jsem se stal jejím členem, kde mým cílem byly právě komunální volby, na které jsem se začal připravovat a postupně nabírat zkušenosti v krajských a poslaneckých kampaních.
Zde je krátký medajlonek k mé osobě: https://wiki.pirati.cz/lide/denis_rychtar

Valašské Meziříčí pro mě znamená opravdu hodně a moc bych chtěl být součástí místního rozvoje, otevřenosti občanům a moct jim dát větší možnosti rozhodovat o projektech, které zde město plánuje a realizuje.
Tématem které ne jen mě tady trápí je ekologie a životní prostředí, netransparentní veřejné zakázky a účet města. Lidé v radách kteří jsou ve střetu zájmů a neodstoupí jak se sluší, když mají rozhodovat o důležitých funkcích a mnoho dalšího co jsem zahrnul do místního programu MS Piráti ValMez.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Denis.Rychtar za příspěvek:
Lucie.Rychtarova
„Šampióni nevznikají v posilovnách. Šampióni vznikají z něčeho, co mají hluboko v sobě - z touhy, snu a vize." Muhammad Ali

Denis Rychtar
denis.rychtar@pirati.cz
Uživatelský avatar
Denis.Rychtar
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 708
Registrován: 27 říj 2013, 15:38
Profese: Chemik-Operátor, Velinář výroby sazí
Bydliště: Valašské Meziříčí
Dal poděkování: 1091 poděkování
Dostal poděkování: 670 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF VM 13/2018/rozprava/lídr Primární volby (Komunálky ve Valašském Meziříčí)

Příspěvek od Denis.Rychtar »

Ukončuji rozpravu a přihlašování. Dneštním dnem začíná dvoudenní doba na rozmyšlenou a po té bude zahájeno hlasování.
Děkuji a předávám to AO KS.
„Šampióni nevznikají v posilovnách. Šampióni vznikají z něčeho, co mají hluboko v sobě - z touhy, snu a vize." Muhammad Ali

Denis Rychtar
denis.rychtar@pirati.cz
Uživatelský avatar
Lubomir.Dolezal
Vedoucí krajského odboru
Příspěvky: 301
Registrován: 31 říj 2017, 08:35
Profese: Projekt manažer, zastupitel, předseda KK
Bydliště: Stupava
Dal poděkování: 457 poděkování
Dostal poděkování: 294 poděkování

Re: MF VM 13/2018/rozprava/lídr Primární volby (Komunálky ve Valašském Meziříčí)

Příspěvek od Lubomir.Dolezal »

Hlasování spuštěno: viewtopic.php?f=856&t=42508
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lubomir.Dolezal za příspěvek:
Denis.Rychtar
Luba Doležal 739 593 58I
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum ValMez“