Jiří Rotter

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Odbor - personalni, PKS Ustecky kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
JRotter
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: IT konzultant

Jiří Rotter

Příspěvek od JRotter » 15 čer 2018, 08:50

Vážení piráti!

konečně se mi podařilo dostat se k sepsání žádosti o členství. Jsem konzultantem IT (stav do konce prázdnin, pak změna), pracuji v Praze a ve volném čase se snažím vychovávat děti ve skautském oddíle. Nikdy jsem nebyl členem žádné politické strany a rozhodně nemám při tomto časovém vytížení přílišné politické ambice. Mou primární motivací pro členství je aby se o pirátech nemohlo mluvit jako o "malé" straně. Pirátský program velmi dobře kopíruje i moje postoje a představy o správě věcí veřejných a proto bych se rád podílel na jeho pilování (v interních diskusích dávat k dispozici své názory) a vylepšování.

Na jedné krajské schůzi už jsem byl se představit (díky tomu dostávám už všechny události emailem), ale díky svému časovému vytížení prostě nestíhám všechny a ani následující nebudu moct dorazit.

I přesto jsem rád podpořil svou přítomností, ještě jako nestraník, kandidátku do komunálních voleb.

Škoda, že nejde přihláška poslat poštou.

Hezký den,

Jiří Rotter

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Ústecký kraj“