MF Pha-P8 3/2018 Dovolba PMS Piráti Praha 8 (rozprava)

Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha, PMS Praha 8

Zamčeno
Uživatelský avatar
Alice.Hamalova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 312
Registrován: 22 led 2018, 19:14
Dal poděkování: 364 poděkování
Dostal poděkování: 671 poděkování

MF Pha-P8 3/2018 Dovolba PMS Piráti Praha 8 (rozprava)

Příspěvek od Alice.Hamalova »

Ahoj Piráti,

z důvodu plánovaného odstoupení 1.místopředsedkyně Aničky Filínové a vysokého počtu členů MS Piráti Praha 8 vyhlašuji po domluvě s PMS a MS rozpravu pro dovolbu 3 nových členů PMS.
Prosím zájemce o tuto funkci, aby se přihlásili do St 6.6.2018 do 21:00 a to oznámením kandidatury v tomto vlákně fóra. Součástí oznámení musí být popsaná motivace a předpoklady kandidáta stát se členem PMS.

Vyhlášení 1. kola hlasování o přípustnosti kandidátů je plánované na St 6.6.2018 od 22:00.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Alice.Hamalova za příspěvek:
Michaela.Krupickova
Uživatelský avatar
Michaela.Krupickova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 85
Registrován: 21 lis 2011, 23:56
Profese: Asistentka poslaneckého klubu Piráti
Dal poděkování: 324 poděkování
Dostal poděkování: 268 poděkování

Re: Dovolba PMS Piráti Praha 8 (rozprava)

Příspěvek od Michaela.Krupickova »

Ahoj Piráti,

ucházím se o volenou pozici místopředsedy/místopředsedkyně.

Mám dlouholeté zkušenosti s fungováním Pirátské strany a její filosofii mám "pod kůží".

Před volbama bude v našem PMS hodně práce a já bych ráda taky přiložila "ruku k dílu".

Mám na to dostatečné časové možnosti, odhodlání, chuť a nadšení :)

Svůj přínos vidím i v tom, že si dokážu stát za svým názorem a nepřijímám bez diskuze jednoduchá, neopodstatněná vysvětlení nebo řešení, ale zároveň taky respektuji názor většiny a jsem schopná se mu přizpůsobit.

Pro jeden z Pirátských postupů - Chceš udělat nějaké rozhodnutí? Zeptej svého nejbližšího oponenta - jsem myslím ideál ;)

Ne proto, abych prosazovala svoje myšlenky za každou cenu, ale abych měla klid v duši, že jsme skutečně demokratičtí.

Jedině tak je myslím možný klid a mír uvnitř a skutečný úspěch celého MS navenek.

Za případnou podporu velice děkuji :)

Michaela
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Krupickova za příspěvky (celkem 6):
Alice.Hamalova, Michal.Novak, anon285, Tereza.Vovesova, Ivo.Slavka, Jan.Horn
Uživatelský avatar
Ivo.Slavka
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 196
Registrován: 06 bře 2018, 20:15
Profese: právník
Bydliště: Bergerova 1115/2, 182 00 Praha 8 - Kobylisy
Dal poděkování: 227 poděkování
Dostal poděkování: 148 poděkování

Re: Dovolba PMS Piráti Praha 8 (rozprava)

Příspěvek od Ivo.Slavka »

Zdravím Piráti,

osobně kandidovat neplánuji, ještě jsem neodvedl dostatek práce, ale myslím si, že by bylo fajn kdyby se o volné místa ucházeli zejména kandidáti v MF P8 1/2018 Primárky Praha 8 - volba lídra.
Chtěl bych touto cestou vyzvat Karla Ptáčka a Tomáše Maříka ke zvážení jejich kandidátek do Předsednictví MS Praha 8.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Slavka za příspěvky (celkem 2):
Tereza.Vovesova, Karel.Ptacek

Mgr. Ivo Slávka
777 973 573
ivo.slavka@pirati.cz

Uživatelský avatar
Ivo.Slavka
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 196
Registrován: 06 bře 2018, 20:15
Profese: právník
Bydliště: Bergerova 1115/2, 182 00 Praha 8 - Kobylisy
Dal poděkování: 227 poděkování
Dostal poděkování: 148 poděkování

Re: Dovolba PMS Piráti Praha 8 (rozprava)

Příspěvek od Ivo.Slavka »

Zdravím Piráti,

děkuji za projevenou důvěru na pondělním setkání a návrh abych kandidoval do Předsednictva MS Praha 8. Návrh kandidovat jsem probral i s rodinou od které jsem dostal plnou podporu.

Z uvedených důvodů a po zodpovědném zvážení všech možných aspektů, jsem se rozhodl kandidovat do volené pozici 2. místopředsedy, resp. člena Předsednictva MS Praha 8.

Sice nemám dlouholeté zkušenosti s fungováním Pirátské strany, ale s Programem a cíli strany se plně ztotožňuji a pracovat a pomáhat ve straně mě velice motivuje.

Zatím se sice pomalu „rozhlížím“ jak Piráti fungují, ale věřím, že po zvolení do funkce se stanu platným a užitečným místopředsedou, resp. členem Předsednictva. Práce se nebojím, a když jsem dostal nejenom Vaší podporu ale i podporu rodiny, jsem přesvědčen, že budu mít dostatek prostoru, abych zvládal všechny výzvy které mi účast v této funkci, resp. členství přinese s Pirátskou ctí.

To co můžu nabídnout je kromě vzdělání i své osobní vlastnosti, kterými jsou zejména týmová spolupráce, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, umění vyslechnout ostatní, nebát se přijímat rozhodnutí a nést za ně zodpovědnost, snaha co nejvíce porozumět problému a rozhodnost.

Za Vaší podporu Vám předem děkuji.

Ivo
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Slavka za příspěvky (celkem 6):
Michal.Novak, Jan.Kolator, anon285, Jitka.Novotna, Alice.Hamalova, Tereza.Vovesova

Mgr. Ivo Slávka
777 973 573
ivo.slavka@pirati.cz

Uživatelský avatar
Pavel.Franc
Místní předsednictvo
Příspěvky: 43
Registrován: 05 črc 2009, 17:30
Profese: IT manažer
Dal poděkování: 311 poděkování
Dostal poděkování: 92 poděkování

Re: Dovolba PMS Piráti Praha 8 (rozprava)

Příspěvek od Pavel.Franc »

Hej hola, chásko pirátská!

Že prý nám na můstku zůstali sami ☠️ jednonohý Mike a loďmistrině sličná Aalis 👱‍♀ ... a že by prý potřebovali, aby jim někdo píchl s rozvernou posádkou, co se každou chvíli popere o poslední flašku, takže pak nezbývá nikdo, kdo by s lodí ⛵️ odplul do Tortugy ...

Bylo by mi pirátskou ctí se v hlasování (a nebo i v souboji na nože 🔪) o místo levé ruky našeho kapitána ucházet. Kromě důležitých schopností jako je hod prázdnou lahví od rumu 🍾 na cíl (výhodné, když je potřeba někoho umlčet), mohu nabídnout i své zkušenosti z vedení posádek na jiných lodích 🏴‍(od rodinných bárek až po velké fregaty), odhodlání jít do bitvy, která má smysl, ale i odvahu sesednou z mrtvého koně 🎠 (hodí se zejména pro větší lodě, kde se mrtvý kůň vyskytuje velmi často), smysl pro čest a dodržování pirátského zákoníku.

Mimo to bych rád bez ohledu na výsledky souboje pokračoval ve své oficiální funkci neoficiálního správce pirátského pokladu - zahrnující aktuálně zlaté mince 💰 i nadměrné zásoby celulózy 📰.

Dobrý vítr do plachet 🖤

A díky
Pavel
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Franc za příspěvky (celkem 7):
Michal.Novak, Jitka.Novotna, Ivo.Slavka, anon285, Alice.Hamalova, Tereza.Vovesova, Jan.Horn
Uživatelský avatar
Jitka.Novotna
Technický odbor
Příspěvky: 321
Registrován: 12 čer 2017, 11:12
Profese: programátorka
Dal poděkování: 450 poděkování
Dostal poděkování: 515 poděkování

Re: Dovolba PMS Piráti Praha 8 (rozprava)

Příspěvek od Jitka.Novotna »

Ahoj Piráti,
taktéž se nabízím s pomocí a to konkrétní s organizováním a byrokracií. Vím, že členství v předsednictvu je spoustu práce.
Osobně bych se tam snažila zasadit o více trasparentosti. Konkrétně na osmiče jde o zapisování schuzí předsednictva a jejich
zveřejňování.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jitka.Novotna za příspěvky (celkem 4):
Michal.Novak, Ivo.Slavka, anon285, Alice.Hamalova
Uživatelský avatar
Kveta.Marikova
Člen KS Praha
Příspěvky: 42
Registrován: 08 pro 2017, 14:54
Profese: knihovnice
Dal poděkování: 145 poděkování
Dostal poděkování: 60 poděkování

Re: Dovolba PMS Piráti Praha 8 (rozprava)

Příspěvek od Kveta.Marikova »

Ahoj Piráti,

několik členů našeho místního sdružení mi řeklo, že by chtěli, abych se hlásila na místo místopředsedkyně. Po zralé úvaze této výzvě tímto vyhovuji.

Ačkoliv jsem členkou Pirátů teprve krátce, naše strana mi přirostla k srdci a ráda bych přispěla svým dílem zodpovědnosti a práce.

Chtěla bych, aby naše sdružení bylo více sehrané a stalo se tím pověstným opravdovým pirátským hejnem, kde se každý může zapojit, jeden druhého inspirovat i nadchnout pro svůj nápad. Co se pro to dá udělat z pozice místopředsedkyně, to bych s vámi ráda vyzkoušela, pokud mi dáte možnost :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kveta.Marikova za příspěvky (celkem 6):
Michal.Novak, Michaela.Krupickova, anon285, Alice.Hamalova, Ivo.Slavka, Jan.Horn
Uživatelský avatar
Jitka.Novotna
Technický odbor
Příspěvky: 321
Registrován: 12 čer 2017, 11:12
Profese: programátorka
Dal poděkování: 450 poděkování
Dostal poděkování: 515 poděkování

Re: MF Pha-P8 3/2018 Dovolba PMS Piráti Praha 8 (rozprava)

Příspěvek od Jitka.Novotna »

Ahoj,

hlásím se i na třetí a další místa. Kam mě zvolíte tam půjdu.

Jitka
Uživatelský avatar
Tereza.Vovesova
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 1331
Registrován: 01 pro 2017, 22:10
Profese: rozpočtář, referent EU fondů a strategie
Dal poděkování: 1417 poděkování
Dostal poděkování: 2104 poděkování

Re: MF Pha-P8 3/2018 Dovolba PMS Piráti Praha 8 (rozprava)

Příspěvek od Tereza.Vovesova »

Jsem zvědavá, jestli se toho Pavlova příspěvku někdo ujme, tak jak už se nám to na jedničce občas stává. 😂

Tereza Vovesová
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Praha 8“