Sociální politika v České republice

Moderátoři: Rada resortních týmů - členové, Resortni tym Socialni

Pravidla fóra
Vítejte ve fóru resortního týmu Práce a sociální věci. Kalendář akcí a další informace najdete na internetové stránce týmu.
Anonym104
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 11
Registrován: 13 kvě 2018, 16:26
Profese: stěžovatel
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování

Sociální politika v České republice

Příspěvek od Anonym104 »

Dobrý den,

jmenuji se *** ***, po úrazu v roce 2013 jsem se stal tělesně postiženým občanem a téhož roku jsem byl Českou správou sociálního zabezpečení v Práce, na základě posudku Lékařské posudkové služby České správy sociálního zabezpečení, uznán invalidním ve III stupni. Bohužel došlo k tomu že jsem nebyl schopen doložit potřebnou dobu sociálního pojištění a z tohoto důvodu byla moje žádost o invalidní důchod zamítnuta. Opakovaně jsem se o pomoc obrátil na Veřejnou ochránkyni práv se žádostí o pomoc. Veřejná ochránkyně práv po důkladném seznámení se se všemi skutečnostmi konstatovala, že jediná možnost kterou mi náš sociální systém a legislativa dává, je požádat ministerstvo práce a sociálních věci o tzv. zmírnění tvrdosti zákona. Jinou možnost dle stanoviska Veřejné ochránkyně práv mi náš sociální systém neumožňuje. Na základě tohoto stanoviska jsem požádal ministryni práce a sociálních věcí v demisi Jaroslavu Němcovou bohužel z hnutí ANO o zmírnění tvrdosti zákona, tak jak mi doporučila Veřejná ochránkyně práv. Bohužel, moje žádost byla zamítnuta s odůvodněním, že nebyl shledám důvod k vyhovění mé žádosti. Odůvodnění uvedeného rozhodnutí bylo zcela formální, bez ohledu na lidský faktor celé věci. Ředitelem České správy sociálního zabezpečení v Praze, na kterého jsem se rovněž obrátil se žádostí o pomoc mi bylo mimo jiné sděleno, že podobných případů jako je ten můj jsou v našem státě tisíce a tito lidé byť vážně nemocní nebo těžce tělesně postižení se dostávají do velice obtížné sociální situace a mnohdy svojí tíživou životní situací řeší sebevraždou, protože sociální systém našeho státu, tak jak je nastaven jim není schopen pomoci.

Po této mé vlastní zkušenosti jsem se rozhodl, že se budu velice důkladně zasazovat o změnu tohoto sociálního systému, který naši poslanci a politici nebyly za bezmála třicet let schopni a ani ochotni změnit ku prospěchu našich občanů.

Věřím že poslanci a poslankyně za Pirátskou stranu mi pomohou změnit sociální politiku tak, aby byla ku prospěchu všem tělesně postiženým a invalidním občanům našeho státu. Z uvedeného důvodu jsem se po zralé úvaze rozhodl stát se příznivcem a následně členem naší Pirátské strany.
Naposledy upravil(a) Anonym104 dne 14 kvě 2018, 18:54, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Jan.Mucka
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 154
Registrován: 16 črc 2017, 13:42
Profese: Student učitelství, obsahový marketing
Dal poděkování: 111 poděkování
Dostal poděkování: 186 poděkování

Re: Sociální politika v České republice

Příspěvek od Jan.Mucka »

Zdravím Tomáši, příspěvek se netýká zájmu o členství ani Jihomoravského kraje, proto ho přesunuji do subfóra "Sociální systém".
Uživatelský avatar
Marek.Necada
Administrativní odbor
Příspěvky: 3425
Registrován: 05 lis 2009, 22:44
Profese: silozpytec
Bydliště: Helsinki
Dal poděkování: 9678 poděkování
Dostal poděkování: 6754 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sociální politika v České republice

Příspěvek od Marek.Necada »

Jan.Mucka píše: 14 kvě 2018, 16:53 Zdravím Tomáši, příspěvek se netýká zájmu o členství ani Jihomoravského kraje, proto ho přesunuji do subfóra "Sociální systém".
Tos jej asi nepřečetl do konce.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Necada za příspěvky (celkem 2):
Anonym104, anonym2064
Místopředseda finských Pirátů
Долой царя!
Uživatelský avatar
Jan.Mucka
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 154
Registrován: 16 črc 2017, 13:42
Profese: Student učitelství, obsahový marketing
Dal poděkování: 111 poděkování
Dostal poděkování: 186 poděkování

Re: Sociální politika v České republice

Příspěvek od Jan.Mucka »

Máš pravdu, přehlédl jsem se a omlouvám se. Příspěvek, ale může sloužit i jako podnět pro sociální politiku. Tomáše jsem požádal, aby se v příslušném vlákně představil znova.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Mucka za příspěvek:
Anonym104
Anonym104
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 11
Registrován: 13 kvě 2018, 16:26
Profese: stěžovatel
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Sociální politika v České republice

Příspěvek od Anonym104 »

Jan.Mucka píše: 14 kvě 2018, 20:13 Máš pravdu, přehlédl jsem se a omlouvám se. Příspěvek, ale může sloužit i jako podnět pro sociální politiku. Tomáše jsem požádal, aby se v příslušném vlákně představil znova.
Nic se neděje. Na patřičném vlákně se představím znovu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Anonym104 za příspěvek:
V__
Nolc
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Sociální politika v České republice

Příspěvek od Nolc »

Pane Rejtku,

dlužíte spustě lidem peníze, které jste z nich vylákal podvodným jednáním, jen u mě je to cca. 50 tisíc za články, které jste na internetu vydával za své, psala je naše agentura a nikdy jste je nezaplatil.

Je to varování pro ostatní, aby tenhle dacan nepodváděl další a další.

Jsem v kontaktu s několika lidmi, které jste taky podvedl, a nebojte se, nezapomněli jsme na Vás... Brzy na viděnou
Anonym104
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 11
Registrován: 13 kvě 2018, 16:26
Profese: stěžovatel
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Sociální politika v České republice

Příspěvek od Anonym104 »

Nolc píše: 24 kvě 2018, 08:17 Pane Rejtku,

dlužíte spustě lidem peníze, které jste z nich vylákal podvodným jednáním, jen u mě je to cca. 50 tisíc za články, které jste na internetu vydával za své, psala je naše agentura a nikdy jste je nezaplatil.

Je to varování pro ostatní, aby tenhle dacan nepodváděl další a další.

Jsem v kontaktu s několika lidmi, které jste taky podvedl, a nebojte se, nezapomněli jsme na Vás... Brzy na viděnou
Vážený pane,

už těch pomluv a útoků na moji osobu mám vážně dost. Tuto zprávu předávám policii České republiky abych již konečně měl od pomlouvačných útoků klid. Jste takový hrdina, že se ani neumíte představit a urážíte lidi jako anonym. To považuji za ubohost. Když už o někom tvrdím že je podvodník tak se představím a hlavně doložím své tvrzení. Ani jedno z toho jste neučinil. Zřejmě je to odveta zato že bojuji proti Babišovi. Já ale nepřestanu. Za svým názorem si stojím.
Nolc
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Sociální politika v České republice

Příspěvek od Nolc »

Anonym104 píše: 24 kvě 2018, 17:43
Podvodnik.Rejtek píše: 24 kvě 2018, 08:17 Pane Rejtku,

dlužíte spustě lidem peníze, které jste z nich vylákal podvodným jednáním, jen u mě je to cca. 50 tisíc za články, které jste na internetu vydával za své, psala je naše agentura a nikdy jste je nezaplatil.

Je to varování pro ostatní, aby tenhle dacan nepodváděl další a další.

Jsem v kontaktu s několika lidmi, které jste taky podvedl, a nebojte se, nezapomněli jsme na Vás... Brzy na viděnou
Vážený pane,

už těch pomluv a útoků na moji osobu mám vážně dost. Tuto zprávu předávám policii České republiky abych již konečně měl od pomlouvačných útoků klid. Jste takový hrdina, že se ani neumíte představit a urážíte lidi jako anonym. To považuji za ubohost. Když už o někom tvrdím že je podvodník tak se představím a hlavně doložím své tvrzení. Ani jedno z toho jste neučinil. Zřejmě je to odveta zato že bojuji proti Babišovi. Já ale nepřestanu. Za svým názorem si stojím.
Ano, předejte tuto zprávu policii, mám veškerou naši komunikaci uschovanou, jako důkazy mého tvrzení, ale bohužel to neuděláte, oba to dobře víme. Jen tedy připomenu, jedná se o spolupráci z roku 2013/2014, superclanky.cz - už si vzpomínáte? Kecy o sekretářce, která to špatně poslala, pak to zaplatila přes složenku na jiný účet a podobně... A nezatahujte sem nějaký politický boj, to je mi v tomto případě naprosto jedno a nesouvisí to s podvody, které jste dělal.

Stejně tak jste neoprávněně používal titul Mgr., před několika lety, také falešné identity Pazdera a nebo JUDr. Jáchym Prokop a další speciality. A u Eddy Patery na Eddacupu jste skončil dříve, než jste začal a to díky mě, s Edou a celou partou kolem eddacupu se známe, tak jsem mu povyprávěl s kým má tu čest.

Navíc není to tak dlouho, co jste oslovoval různé redakce, kde jste se představoval jako aktivní člen ČSSD, renomovaný právník atd...

Mám sem poslat naši mailovou komunikaci, když chcete abych doložil své tvrzení? Dejte mi souhlas a může si to každý přečíst, dám to sem.

Neurážím lidi jako anonym, urážím Vás, nic jiného si nezasloužíte.
Anonym104
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 11
Registrován: 13 kvě 2018, 16:26
Profese: stěžovatel
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Sociální politika v České republice

Příspěvek od Anonym104 »

Přenechávám věc Policii České republiky, kde bylo právě učiněno trestní oznámení na Vaši osobu.
Nolc
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Sociální politika v České republice

Příspěvek od Nolc »

Anonym104 píše: 24 kvě 2018, 22:04 Přenechávám věc Policii České republiky, kde bylo právě učiněno trestní oznámení na Vaši osobu.
Dejte mi souhlas, ať můžu podložit své tvrzení a zaslat sem veřejně Vaše výmluvy, když mělo dojít na platbu. Mimochodem, na kterou osobu jste údajně podal TO? Jen pro zajímavost :) Opravdu bych byl rád, kdyby jste ho podal, bohužel mám obavy, že to z Vaší strany budou opět jen prázdné řeči, jak to máte ve zvyku.
Odpovědět

Zpět na „Práce a sociální věci“