Marek Čmiel

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Marek.Cmiel
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 37
Registrován: 25 lis 2017, 17:30
Profese: Kominík
Bydliště: Krmelín
Dal poděkování: 53 poděkování
Dostal poděkování: 51 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Marek Čmiel

Příspěvek od Marek.Cmiel »

Ahoj,

jmenuji se Marek Čmiel, je mi 26 let a bydlím ve vesnici Krmelín hned vedle Ostravy. Vystudován v 4 letém oboru mechanik elektronik s maturitou. Pak zkouška 4 semestrů na Slezské univerzitě v Opavě na informatice, kde jsem pohořel na fyzice. Poté jsem se chvíli hledal, až jsem se našel v oboru kominictví. Mám teď firmu Komínexpres s.r.o., která se specializuje na vše ohledně problematiky komínů. Dost let jsem hrával házenou, ale spíše teď jen rekreačně fotbal, badminton, bowling a kolo.

Členem se chci stát delší dobu, dokonce jsem vyplňoval před volbami 2017 formuláře, ale nějak bez odezvy. Pak vím, že se řešilo na Facebooku, že byl s tím problém a přihlášky se mají posílat na fóru. Aktivně sleduji pirátské FB stránky, web ale politiku "celkově". Ve volební komisi sedím již od svých 18 let, za piráty tuším od 19 či 20. Tzn. hlídám volby za piráty minimálně 5 let.

Jeden z hlavních důvodů, proč bych rád vstoupil do strany, je tvorba kandidátky v Krmelíně pro letošní komunální volby. Času není již mnoho, dost věcí mám rozděláno. Zastupitelstvo v naši obci delší dobu sleduji (2 volební období zpět), aktivně se zapojuji - jsem členem kontrolního výboru od 26.10.2017.

Pokud máte o možná prvního kominíka-piráta zájem, rád se dostavím.
Uživatelský avatar
Rostislav.Reha
Republikový výbor
Příspěvky: 5254
Registrován: 15 říj 2013, 12:16
Profese: informatik
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 7637 poděkování
Dostal poděkování: 8838 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Marek Čmiel

Příspěvek od Rostislav.Reha »

Ahoj - jdu trochu z krizkem po funuse asi.... prave dnes byla krajska schuze. Teda pokud jsi tam nebyl nekde v davu, tak krajska schuze je kazdou prvni stredu v mesici.
Co se tyce kandidatek, tak uz mame bohuzel pocet uz uzavreny, pripravy musi probihat hodne dopredu. Pripadne se jeste zkus nakontaktovat na naseho Volebniho manazera Veroniku Murzynovou.

Neverim na mensi zlo. Je jen velke zlo a zlo, co zatim nemelo sanci vyrust.
exJunior clen KK.
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Marek.Cmiel
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 37
Registrován: 25 lis 2017, 17:30
Profese: Kominík
Bydliště: Krmelín
Dal poděkování: 53 poděkování
Dostal poděkování: 51 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Marek Čmiel

Příspěvek od Marek.Cmiel »

Nevzdavam se, kontaktuji. Diky za tip :)
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Moravskoslezský kraj“