David Adamus

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Moravskoslezský kraj, KoKS Moravskoslezský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Woolfram
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 26 dub 2018, 15:25
Profese: Student strojírenství
Dostal poděkování: 4 poděkování

David Adamus

Příspěvek od Woolfram »

Jmenuji se David (20) už dlouhou dobu fušuju do Esportu. Zní to divně, ale chtěl bych jít s dobou a prosadit uznání esportu, jako normálního sportu i tady u nás, jako třeba v Číně, Finsku, Polsku, Jižní Korei atd. Ve volném čase pracuji na projektech pro polskou herní společnost CDProjekt Red, rád hraji Gwent (PC karetní hra). Jsem studentem VŠB obor "Strojírenství". Umím dle mého celkem dobře organizovat srazy a celkově uskupit lidi na jednu hromadu. V aktivním politickém dění bych se rád věnoval oboru školství a dopravního resortu popř. právě sportu nebo akcím pro veřejnost (mám velmi dobré kontakty s HC Oceláři Třinec, se kterýma společně na pár projektech pracuji).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Woolfram za příspěvky (celkem 2):
Veronika.Murzynova, Martin.Redr
Uživatelský avatar
Petr.Kopecny
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 1933
Registrován: 23 dub 2009, 11:19
Profese: Automatizační Inženýr a Astronom
Bydliště: Ostrava-Dubina
Dal poděkování: 778 poděkování
Dostal poděkování: 1291 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: David Adamus

Příspěvek od Petr.Kopecny »

Woolfram píše: 01 kvě 2018, 00:04 Jmenuji se David (20) už dlouhou dobu fušuju do Esportu. Zní to divně, ale chtěl bych jít s dobou a prosadit uznání esportu, jako normálního sportu i tady u nás, jako třeba v Číně, Finsku, Polsku, Jižní Korei atd. Ve volném čase pracuji na projektech pro polskou herní společnost CDProjekt Red, rád hraji Gwent (PC karetní hra). Jsem studentem VŠB obor "Strojírenství". Umím dle mého celkem dobře organizovat srazy a celkově uskupit lidi na jednu hromadu. V aktivním politickém dění bych se rád věnoval oboru školství a dopravního resortu popř. právě sportu nebo akcím pro veřejnost (mám velmi dobré kontakty s HC Oceláři Třinec, se kterýma společně na pár projektech pracuji).
Ahoj. Esport je rozhodně super a v česku nemá takové zastání jaké by mohl mít. Jsem rád, že se o to opravdu někdo zajímá. Chtěl bych se tě zeptat kde konkrétně bydlíš (jestli ostrava tak ve které části?)?
Určitě přijď teď na schůzi ve středu v Ostravském Pirátském centru na Jugoslávská 3038/40A, 700 30 Ostrava-jih-Zábřeh, Česko. Vstup od strany od tramvajek. Budeme se těšit.
Petr Kopečný
Člen KS Moravskoslezský, správce Pirátského kalendáře
GSM: +420 731 552 845
Woolfram
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 26 dub 2018, 15:25
Profese: Student strojírenství
Dostal poděkování: 4 poděkování

Re: David Adamus

Příspěvek od Woolfram »

Havířov, úplně jsem na to zapoměl. Jinak už jsem v kontaktu s havířovskými piráty :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Woolfram za příspěvky (celkem 2):
Veronika.Murzynova, Rostislav.Reha
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Moravskoslezský kraj“