Rozprava k primárním volbám do komunálu v Pardubicích

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Pardubicky kraj

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pavel.Stepanek
Člen KS Pardubický kraj
Příspěvky: 1291
Registrován: 29 pro 2010, 13:36
Profese: živnostník
Bydliště: U Stadionu 742, Chrudim
Dal poděkování: 995 poděkování
Dostal poděkování: 1224 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Pardubicích

Příspěvek od Pavel.Stepanek »

skutečně.
Chyba na mé straně. Přesně jak pravil Vářa, měl jsem volný prodloužený víkend a ve spěchu jsem to pomotal.
Celorepublikový volební koordinátor, neuvolněný místostarosta města Chrudim
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647
„Kdo v demokracii spí, probudí se v diktatuře." – Johann Wolfgang von Goethe
Uživatelský avatar
Andrej.Ramaseuski
Republikový výbor
Příspěvky: 2956
Registrován: 28 srp 2016, 20:49
Profese: programátor
Bydliště: Sedlíšťka (Radhošť)
Dal poděkování: 2200 poděkování
Dostal poděkování: 3994 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Pardubicích

Příspěvek od Andrej.Ramaseuski »

Filip.Sedlak píše: 21 kvě 2018, 01:03 Upřímně řečeno, pokud mají být volby transparentní, tak by neměly probíhat takto. Nejdříve zdržení, pak pořadí, které se vzápětí zcela změnilo, když vyšly najevo skutečné počty hlasů. Opět vzpomenu svůj komentář na vhodnosti hlasování aklamací. Tedy, že se každý za svou volbu postaví, což by mi u Pirátské strany sedělo více než to, co sledujeme. Ale jsou to Vaše pravidla, tak pokud věříte, že jsou správná, držte se jich. :-)
V pripade hlasovani o perzonaliich volby jsou tajne, takze trochu nerozumim o ktere transparentnosti jde rec. Musim uznat pochybeni vyhlasovatele voleb Pavla Stepanka, ktery nevyhlasil je vcas, a take vyhlasil chybne neoficialni vysledky. Samotny proces volby a konecne vysledky to zadnym zpusobem neovlivnilo.
Naposledy upravil(a) Andrej.Ramaseuski dne 21 kvě 2018, 16:58, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Andrej.Ramaseuski za příspěvky (celkem 2):
Jakub.Kutilek, Dominik.Becka
0x8DE5F4739D2A2F0B | Cēterum cēnseō Facebook esse dēlendam
Uživatelský avatar
Pavel.Stepanek
Člen KS Pardubický kraj
Příspěvky: 1291
Registrován: 29 pro 2010, 13:36
Profese: živnostník
Bydliště: U Stadionu 742, Chrudim
Dal poděkování: 995 poděkování
Dostal poděkování: 1224 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Pardubicích

Příspěvek od Pavel.Stepanek »

Andrej.Ramaseuski píše: 21 kvě 2018, 12:28
Filip.Sedlak píše: 21 kvě 2018, 01:03 Upřímně řečeno, pokud mají být volby transparentní, tak by neměly probíhat takto. Nejdříve zdržení, pak pořadí, které se vzápětí zcela změnilo, když vyšly najevo skutečné počty hlasů. Opět vzpomenu svůj komentář na vhodnosti hlasování aklamací. Tedy, že se každý za svou volbu postaví, což by mi u Pirátské strany sedělo více než to, co sledujeme. Ale jsou to Vaše pravidla, tak pokud věříte, že jsou správná, držte se jich. :-)
V pripade hlasovani o perzonaliich volby jsou tajne, takze trochu nerozumim o ktere transparentnosti jde rec. Musim uznet pochybeni vyhlasovatele voleb Pavla Stepanka, ktery nevyhlasil je vcas, a take vyhlasil chybne neoficialni vysledky. Samotny proces volby a konecne vysledky to zadnym zpusobem neovlivnilo.
OFFTOPICano, přiznávám své pochybení a znovu se omlouvám. Na druhou stranu prosím pochopte, že nejsem stroj, beru podprumnernou mzdu a abych si užil volný víkend, musim si brát dovolenou (a i tak musím pracovat). Tak buďte shovívavý.
Celorepublikový volební koordinátor, neuvolněný místostarosta města Chrudim
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647
„Kdo v demokracii spí, probudí se v diktatuře." – Johann Wolfgang von Goethe
Uživatelský avatar
Andrej.Ramaseuski
Republikový výbor
Příspěvky: 2956
Registrován: 28 srp 2016, 20:49
Profese: programátor
Bydliště: Sedlíšťka (Radhošť)
Dal poděkování: 2200 poděkování
Dostal poděkování: 3994 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Pardubicích

Příspěvek od Andrej.Ramaseuski »

Pavel.Stepanek píše: 21 kvě 2018, 16:31
Andrej.Ramaseuski píše: 21 kvě 2018, 12:28
Filip.Sedlak píše: 21 kvě 2018, 01:03 Upřímně řečeno, pokud mají být volby transparentní, tak by neměly probíhat takto. Nejdříve zdržení, pak pořadí, které se vzápětí zcela změnilo, když vyšly najevo skutečné počty hlasů. Opět vzpomenu svůj komentář na vhodnosti hlasování aklamací. Tedy, že se každý za svou volbu postaví, což by mi u Pirátské strany sedělo více než to, co sledujeme. Ale jsou to Vaše pravidla, tak pokud věříte, že jsou správná, držte se jich. :-)
V pripade hlasovani o perzonaliich volby jsou tajne, takze trochu nerozumim o ktere transparentnosti jde rec. Musim uznet pochybeni vyhlasovatele voleb Pavla Stepanka, ktery nevyhlasil je vcas, a take vyhlasil chybne neoficialni vysledky. Samotny proces volby a konecne vysledky to zadnym zpusobem neovlivnilo.
OFFTOPICano, přiznávám své pochybení a znovu se omlouvám. Na druhou stranu prosím pochopte, že nejsem stroj, beru podprumnernou mzdu a abych si užil volný víkend, musim si brát dovolenou (a i tak musím pracovat). Tak buďte shovívavý.
OFFTOPICtak kdyz beres dovolenou - vyhlasuj volby v jinem terminu. nebo at to udela nekdo jiny z RP. vis kolik nam to stalo nervu a casu cely weekend refreshovat tu stranku v heliosu?
0x8DE5F4739D2A2F0B | Cēterum cēnseō Facebook esse dēlendam
Uživatelský avatar
Pavel.Stepanek
Člen KS Pardubický kraj
Příspěvky: 1291
Registrován: 29 pro 2010, 13:36
Profese: živnostník
Bydliště: U Stadionu 742, Chrudim
Dal poděkování: 995 poděkování
Dostal poděkování: 1224 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Pardubicích

Příspěvek od Pavel.Stepanek »

Za okamžik bude zahájeno 1. kolo hlasování o 5., 6. a 7. pozici na kandidátní listině v Pardubicích.
Hlasujte prosím pod tímto odkazem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Stepanek za příspěvky (celkem 2):
Jakub.Kutilek, Lenka.Spanihelova
Celorepublikový volební koordinátor, neuvolněný místostarosta města Chrudim
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647
„Kdo v demokracii spí, probudí se v diktatuře." – Johann Wolfgang von Goethe
Uživatelský avatar
Pavel.Stepanek
Člen KS Pardubický kraj
Příspěvky: 1291
Registrován: 29 pro 2010, 13:36
Profese: živnostník
Bydliště: U Stadionu 742, Chrudim
Dal poděkování: 995 poděkování
Dostal poděkování: 1224 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Pardubicích

Příspěvek od Pavel.Stepanek »

1. kolo hlasování o 5. - 7. pozici bylo ukončeno a výsledky zveřejněny. Hlasovalo 25 volitelů, pro postup do druhého kola bylo potřeba 13ti hlasů.
Od 16:00 bude zahájeno 2. kolo. Hlasujte prosím pod tímto odkazem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Stepanek za příspěvek:
Ondrej.Karas
Celorepublikový volební koordinátor, neuvolněný místostarosta města Chrudim
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647
„Kdo v demokracii spí, probudí se v diktatuře." – Johann Wolfgang von Goethe
Filip.Sedlak
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 40
Registrován: 18 úno 2018, 13:25
Profese: pedagog
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování

Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Pardubicích

Příspěvek od Filip.Sedlak »

Na základě průzkumu, který si Pirátská strana nechala zpracovat si myslím a chtěl bych to nechat všemi zvážit, že z hlediska komunální roviny je výhodnější využít název "Naše Pardubice s podporou Pirátů" nebo "Naše Pardubice a Piráti" nebo nouzově "Piráti a Naše Pardubice" Podobný názor má více lidí a to i těch, co si nečetli ten průzkum. Jak se bude utvářet ten finální název? Je možné ho nechat hlasovat stejnými voliteli jako tuto volbu a ideálně veřejně? Rád bych to tak udělal, abychom dospěli k co nejefektivnějšímu názvu našeho týmu. Díky
Uživatelský avatar
Dominik.Becka
Místní předsednictvo
Příspěvky: 306
Registrován: 19 bře 2018, 17:04
Profese: manažer řízení rizik, zastupitel MO
Bydliště: Pardubice
Dal poděkování: 356 poděkování
Dostal poděkování: 373 poděkování

Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Pardubicích

Příspěvek od Dominik.Becka »

Piráti musí zůstat na prvním místě názvu, tak to totiž prostě fakticky je. Jestli to bude „s podporou“, nebo „a“ je asi všem docela jedno, krom členů obou subjektů :-). Já bych klidně šel do jednoduššího „a“, protože to je fakt divnej bod, na kterým se opakovaně zasekávat. (Z cyklu „nemám do toho co kecat, ale stejně si dovolím využít, že můžu“.)
Uživatelský avatar
Andrej.Ramaseuski
Republikový výbor
Příspěvky: 2956
Registrován: 28 srp 2016, 20:49
Profese: programátor
Bydliště: Sedlíšťka (Radhošť)
Dal poděkování: 2200 poděkování
Dostal poděkování: 3994 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Pardubicích

Příspěvek od Andrej.Ramaseuski »

Filip.Sedlak píše: 28 kvě 2018, 01:56 Na základě průzkumu, který si Pirátská strana nechala zpracovat si myslím a chtěl bych to nechat všemi zvážit, že z hlediska komunální roviny je výhodnější využít název "Naše Pardubice s podporou Pirátů" nebo "Naše Pardubice a Piráti" nebo nouzově "Piráti a Naše Pardubice" Podobný názor má více lidí a to i těch, co si nečetli ten průzkum. Jak se bude utvářet ten finální název? Je možné ho nechat hlasovat stejnými voliteli jako tuto volbu a ideálně veřejně? Rád bych to tak udělal, abychom dospěli k co nejefektivnějšímu názvu našeho týmu. Díky
Na zaklade pruzkumu ktery jsme zaplatili, je jasny, ze pro Nase Pardubice bude prospesnejsi mit vlastni kandidatku :)
0x8DE5F4739D2A2F0B | Cēterum cēnseō Facebook esse dēlendam
Uživatelský avatar
Filip.Varecha
Člen KS Pardubický kraj
Příspěvky: 306
Registrován: 02 úno 2018, 20:10
Profese: dev lead & agile evangelist
Dal poděkování: 522 poděkování
Dostal poděkování: 351 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Pardubicích

Příspěvek od Filip.Varecha »

Filip.Sedlak píše: 28 kvě 2018, 01:56 Na základě průzkumu, který si Pirátská strana nechala zpracovat si myslím a chtěl bych to nechat všemi zvážit, že z hlediska komunální roviny je výhodnější využít název "Naše Pardubice s podporou Pirátů" nebo "Naše Pardubice a Piráti" nebo nouzově "Piráti a Naše Pardubice" Podobný názor má více lidí a to i těch, co si nečetli ten průzkum. Jak se bude utvářet ten finální název? Je možné ho nechat hlasovat stejnými voliteli jako tuto volbu a ideálně veřejně? Rád bych to tak udělal, abychom dospěli k co nejefektivnějšímu názvu našeho týmu. Díky
Filipe, opakovaně si tu stěžuješ na principy hlasování a to konkrétně na to, že je hlasování anonymní. Prosím, pochop už konečně, že Piráti v drtivé většině voleb hlasují anonymně (protože taková volba je výrazně demokratičtější) a tím, že si na to budeš stále dokola stěžovat, se to stejně nezmění. Rozhodně není v našem zájmu, aby se hlasování stala předmětem nátlaku jakéhokoliv druhu. Jestli si potřebuješ pohlídat, jak hlasují "tvoji" lidé, řeš si to prosím jinde. OFFTOPICA jestli si navzájem nevěříte, není to trochu zvláštní?
Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Pardubický kraj“