Rozprava k primárním volbám do komunálu v Pardubicích
Moderátoři: Koordinatori, PKS Pardubicky kraj
- Pavel.Stepanek
- Člen KS Pardubický kraj
- Příspěvky: 1291
- Registrován: 29 pro 2010, 13:36
- Profese: živnostník
- Bydliště: U Stadionu 742, Chrudim
- Dal poděkování: 995 poděkování
- Dostal poděkování: 1224 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Pardubicích
skutečně.
Chyba na mé straně. Přesně jak pravil Vářa, měl jsem volný prodloužený víkend a ve spěchu jsem to pomotal.
Chyba na mé straně. Přesně jak pravil Vářa, měl jsem volný prodloužený víkend a ve spěchu jsem to pomotal.
Celorepublikový volební koordinátor, neuvolněný místostarosta města Chrudim
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647
„Kdo v demokracii spí, probudí se v diktatuře." – Johann Wolfgang von Goethe
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647
„Kdo v demokracii spí, probudí se v diktatuře." – Johann Wolfgang von Goethe
- Andrej.Ramaseuski
- Republikový výbor
- Příspěvky: 2956
- Registrován: 28 srp 2016, 20:49
- Profese: programátor
- Bydliště: Sedlíšťka (Radhošť)
- Dal poděkování: 2200 poděkování
- Dostal poděkování: 3994 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Pardubicích
V pripade hlasovani o perzonaliich volby jsou tajne, takze trochu nerozumim o ktere transparentnosti jde rec. Musim uznat pochybeni vyhlasovatele voleb Pavla Stepanka, ktery nevyhlasil je vcas, a take vyhlasil chybne neoficialni vysledky. Samotny proces volby a konecne vysledky to zadnym zpusobem neovlivnilo.Filip.Sedlak píše: ↑21 kvě 2018, 01:03 Upřímně řečeno, pokud mají být volby transparentní, tak by neměly probíhat takto. Nejdříve zdržení, pak pořadí, které se vzápětí zcela změnilo, když vyšly najevo skutečné počty hlasů. Opět vzpomenu svůj komentář na vhodnosti hlasování aklamací. Tedy, že se každý za svou volbu postaví, což by mi u Pirátské strany sedělo více než to, co sledujeme. Ale jsou to Vaše pravidla, tak pokud věříte, že jsou správná, držte se jich.![]()
Naposledy upravil(a) Andrej.Ramaseuski dne 21 kvě 2018, 16:58, celkem upraveno 1 x.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Andrej.Ramaseuski za příspěvky (celkem 2):
- Jakub.Kutilek, Dominik.Becka
0x8DE5F4739D2A2F0B | Cēterum cēnseō Facebook esse dēlendam
- Pavel.Stepanek
- Člen KS Pardubický kraj
- Příspěvky: 1291
- Registrován: 29 pro 2010, 13:36
- Profese: živnostník
- Bydliště: U Stadionu 742, Chrudim
- Dal poděkování: 995 poděkování
- Dostal poděkování: 1224 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Pardubicích
Andrej.Ramaseuski píše: ↑21 kvě 2018, 12:28V pripade hlasovani o perzonaliich volby jsou tajne, takze trochu nerozumim o ktere transparentnosti jde rec. Musim uznet pochybeni vyhlasovatele voleb Pavla Stepanka, ktery nevyhlasil je vcas, a take vyhlasil chybne neoficialni vysledky. Samotny proces volby a konecne vysledky to zadnym zpusobem neovlivnilo.Filip.Sedlak píše: ↑21 kvě 2018, 01:03 Upřímně řečeno, pokud mají být volby transparentní, tak by neměly probíhat takto. Nejdříve zdržení, pak pořadí, které se vzápětí zcela změnilo, když vyšly najevo skutečné počty hlasů. Opět vzpomenu svůj komentář na vhodnosti hlasování aklamací. Tedy, že se každý za svou volbu postaví, což by mi u Pirátské strany sedělo více než to, co sledujeme. Ale jsou to Vaše pravidla, tak pokud věříte, že jsou správná, držte se jich.![]()

Celorepublikový volební koordinátor, neuvolněný místostarosta města Chrudim
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647
„Kdo v demokracii spí, probudí se v diktatuře." – Johann Wolfgang von Goethe
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647
„Kdo v demokracii spí, probudí se v diktatuře." – Johann Wolfgang von Goethe
- Andrej.Ramaseuski
- Republikový výbor
- Příspěvky: 2956
- Registrován: 28 srp 2016, 20:49
- Profese: programátor
- Bydliště: Sedlíšťka (Radhošť)
- Dal poděkování: 2200 poděkování
- Dostal poděkování: 3994 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Pardubicích
Pavel.Stepanek píše: ↑21 kvě 2018, 16:31Andrej.Ramaseuski píše: ↑21 kvě 2018, 12:28V pripade hlasovani o perzonaliich volby jsou tajne, takze trochu nerozumim o ktere transparentnosti jde rec. Musim uznet pochybeni vyhlasovatele voleb Pavla Stepanka, ktery nevyhlasil je vcas, a take vyhlasil chybne neoficialni vysledky. Samotny proces volby a konecne vysledky to zadnym zpusobem neovlivnilo.Filip.Sedlak píše: ↑21 kvě 2018, 01:03 Upřímně řečeno, pokud mají být volby transparentní, tak by neměly probíhat takto. Nejdříve zdržení, pak pořadí, které se vzápětí zcela změnilo, když vyšly najevo skutečné počty hlasů. Opět vzpomenu svůj komentář na vhodnosti hlasování aklamací. Tedy, že se každý za svou volbu postaví, což by mi u Pirátské strany sedělo více než to, co sledujeme. Ale jsou to Vaše pravidla, tak pokud věříte, že jsou správná, držte se jich.![]()
![]()

0x8DE5F4739D2A2F0B | Cēterum cēnseō Facebook esse dēlendam
- Pavel.Stepanek
- Člen KS Pardubický kraj
- Příspěvky: 1291
- Registrován: 29 pro 2010, 13:36
- Profese: živnostník
- Bydliště: U Stadionu 742, Chrudim
- Dal poděkování: 995 poděkování
- Dostal poděkování: 1224 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Pardubicích
Za okamžik bude zahájeno 1. kolo hlasování o 5., 6. a 7. pozici na kandidátní listině v Pardubicích.
Hlasujte prosím pod tímto odkazem.
Hlasujte prosím pod tímto odkazem.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Stepanek za příspěvky (celkem 2):
- Jakub.Kutilek, Lenka.Spanihelova
Celorepublikový volební koordinátor, neuvolněný místostarosta města Chrudim
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647
„Kdo v demokracii spí, probudí se v diktatuře." – Johann Wolfgang von Goethe
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647
„Kdo v demokracii spí, probudí se v diktatuře." – Johann Wolfgang von Goethe
- Pavel.Stepanek
- Člen KS Pardubický kraj
- Příspěvky: 1291
- Registrován: 29 pro 2010, 13:36
- Profese: živnostník
- Bydliště: U Stadionu 742, Chrudim
- Dal poděkování: 995 poděkování
- Dostal poděkování: 1224 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Pardubicích
1. kolo hlasování o 5. - 7. pozici bylo ukončeno a výsledky zveřejněny. Hlasovalo 25 volitelů, pro postup do druhého kola bylo potřeba 13ti hlasů.
Od 16:00 bude zahájeno 2. kolo. Hlasujte prosím pod tímto odkazem.
Od 16:00 bude zahájeno 2. kolo. Hlasujte prosím pod tímto odkazem.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Stepanek za příspěvek:
- Ondrej.Karas
Celorepublikový volební koordinátor, neuvolněný místostarosta města Chrudim
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647
„Kdo v demokracii spí, probudí se v diktatuře." – Johann Wolfgang von Goethe
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647
„Kdo v demokracii spí, probudí se v diktatuře." – Johann Wolfgang von Goethe
-
Filip.Sedlak
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 40
- Registrován: 18 úno 2018, 13:25
- Profese: pedagog
- Dal poděkování: 7 poděkování
- Dostal poděkování: 21 poděkování
Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Pardubicích
Na základě průzkumu, který si Pirátská strana nechala zpracovat si myslím a chtěl bych to nechat všemi zvážit, že z hlediska komunální roviny je výhodnější využít název "Naše Pardubice s podporou Pirátů" nebo "Naše Pardubice a Piráti" nebo nouzově "Piráti a Naše Pardubice" Podobný názor má více lidí a to i těch, co si nečetli ten průzkum. Jak se bude utvářet ten finální název? Je možné ho nechat hlasovat stejnými voliteli jako tuto volbu a ideálně veřejně? Rád bych to tak udělal, abychom dospěli k co nejefektivnějšímu názvu našeho týmu. Díky
- Dominik.Becka
- Místní předsednictvo
- Příspěvky: 306
- Registrován: 19 bře 2018, 17:04
- Profese: manažer řízení rizik, zastupitel MO
- Bydliště: Pardubice
- Dal poděkování: 356 poděkování
- Dostal poděkování: 373 poděkování
Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Pardubicích
Piráti musí zůstat na prvním místě názvu, tak to totiž prostě fakticky je. Jestli to bude „s podporou“, nebo „a“ je asi všem docela jedno, krom členů obou subjektů
. Já bych klidně šel do jednoduššího „a“, protože to je fakt divnej bod, na kterým se opakovaně zasekávat. (Z cyklu „nemám do toho co kecat, ale stejně si dovolím využít, že můžu“.)
- Andrej.Ramaseuski
- Republikový výbor
- Příspěvky: 2956
- Registrován: 28 srp 2016, 20:49
- Profese: programátor
- Bydliště: Sedlíšťka (Radhošť)
- Dal poděkování: 2200 poděkování
- Dostal poděkování: 3994 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Pardubicích
Na zaklade pruzkumu ktery jsme zaplatili, je jasny, ze pro Nase Pardubice bude prospesnejsi mit vlastni kandidatkuFilip.Sedlak píše: ↑28 kvě 2018, 01:56 Na základě průzkumu, který si Pirátská strana nechala zpracovat si myslím a chtěl bych to nechat všemi zvážit, že z hlediska komunální roviny je výhodnější využít název "Naše Pardubice s podporou Pirátů" nebo "Naše Pardubice a Piráti" nebo nouzově "Piráti a Naše Pardubice" Podobný názor má více lidí a to i těch, co si nečetli ten průzkum. Jak se bude utvářet ten finální název? Je možné ho nechat hlasovat stejnými voliteli jako tuto volbu a ideálně veřejně? Rád bych to tak udělal, abychom dospěli k co nejefektivnějšímu názvu našeho týmu. Díky
0x8DE5F4739D2A2F0B | Cēterum cēnseō Facebook esse dēlendam
- Filip.Varecha
- Člen KS Pardubický kraj
- Příspěvky: 306
- Registrován: 02 úno 2018, 20:10
- Profese: dev lead & agile evangelist
- Dal poděkování: 522 poděkování
- Dostal poděkování: 351 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Pardubicích
Filipe, opakovaně si tu stěžuješ na principy hlasování a to konkrétně na to, že je hlasování anonymní. Prosím, pochop už konečně, že Piráti v drtivé většině voleb hlasují anonymně (protože taková volba je výrazně demokratičtější) a tím, že si na to budeš stále dokola stěžovat, se to stejně nezmění. Rozhodně není v našem zájmu, aby se hlasování stala předmětem nátlaku jakéhokoliv druhu. Jestli si potřebuješ pohlídat, jak hlasují "tvoji" lidé, řeš si to prosím jinde.Filip.Sedlak píše: ↑28 kvě 2018, 01:56 Na základě průzkumu, který si Pirátská strana nechala zpracovat si myslím a chtěl bych to nechat všemi zvážit, že z hlediska komunální roviny je výhodnější využít název "Naše Pardubice s podporou Pirátů" nebo "Naše Pardubice a Piráti" nebo nouzově "Piráti a Naše Pardubice" Podobný názor má více lidí a to i těch, co si nečetli ten průzkum. Jak se bude utvářet ten finální název? Je možné ho nechat hlasovat stejnými voliteli jako tuto volbu a ideálně veřejně? Rád bych to tak udělal, abychom dospěli k co nejefektivnějšímu názvu našeho týmu. Díky
