[Přijata] Kristýna Znamenáčková

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Uživatelský avatar
Kristyna.Znamenackova
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 41
Registrován: 05 bře 2018, 08:28
Profese: klavíristka, pedagožka
Dal poděkování: 11 poděkování
Dostal poděkování: 47 poděkování

[Přijata] Kristýna Znamenáčková

Příspěvek od Kristyna.Znamenackova »

Ahoj,

jmenuju se Kristýna, letos mi bude třicet let a jsem z Boskovic, kde bydlím od malička. Studovala jsem místní gymnázium, potom španělštinu na fildě Masarykovy univerzitu a klavír na konzervatoři v Brně, AMU v Praze a JAMU v Brně, kde momentálně dělám doktorát. Pracuju v Brně, kam dojíždím téměř denně z Boskovic vlakem. Jsem vdaná, mám dvě kočky, ráda chodím, vegansky jím, lezu po skalách, po horách, šifruju, piju kafe.

V Boskovicích v současné době vzniká iniciativa mladých lidí, kteří by chtěli vstoupit do komunální politiky. Udivuje a trápí nás totální netransparentnost toho, co se děje na radnici, nedostatečná komunikace s občany a z opačné strany také malý zájem občanů podílet se na fungování města. Chtěli bychom do politiky přinést nová témata, zejména sociálně (hospicová péče), kulturně, společensky (idea participativního rozpočtu) a enviromentálně/urbanisticky (výstavba tzv. Boskovické spojky, dálnice R43, územní plán, městská památková zóna, zeleň ve městě) laděná.

Sama jsem se v politice dosud nikdy neangažovala, ale posledním douškem pro rozhodnutí začít s tím byly prezidentské volby 2018. Špatná informovanost, neprůhlednost a oddělenost světa politiky od obyčejných lidí má za důsledek, že lidé mají tendenci věřit heslům, laciným návodům na štěstí, hoaxům a neověřeným informacím.
Mám ráda lidi, jsem trpělivá, baví mě o věcech diskutovat, poslouchat názory druhých, ráda se dozvídám nové skutečnosti o věcech, kterým málo rozumím. Proto se taky úplně otevřeně přiznávám ke svému politickému zelenáčství a zároveň k ochotě a dychtivosti být užitečná a naučit se toho co nejvíc.

Mějte se fajn!
Naposledy upravil(a) Petr.Springinsfeld dne 09 čer 2018, 15:02, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Přijata
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kristyna.Znamenackova za příspěvky (celkem 8):
Petr.Springinsfeld, Jan.Mucka, Jiri.Ulip, Lubos.Sedlak, Tomas.Kolacny, Maria.Vasickova, Vit.Fux, Lukas.Dolezal
Uživatelský avatar
Jan.Mucka
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 154
Registrován: 16 črc 2017, 13:42
Profese: Student učitelství, obsahový marketing
Dal poděkování: 111 poděkování
Dostal poděkování: 186 poděkování

Re: Kristýna Znamenáčková

Příspěvek od Jan.Mucka »

Díky moc za představení a očekáváme tě ve středu na krajské schůzi od 18:00 v Malém sále B. Bakaly :).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Mucka za příspěvky (celkem 2):
Maria.Vasickova, Tomas.Gottwald
Uživatelský avatar
Petr.Springinsfeld
Republikový výbor
Příspěvky: 2028
Registrován: 29 srp 2015, 23:41
Profese: Zastupitel JmK
Bydliště: Brno-střed
Dal poděkování: 2702 poděkování
Dostal poděkování: 3190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kristýna Znamenáčková

Příspěvek od Petr.Springinsfeld »

Vzhledem k tomu, že Kristýna projevila zájem o členství v MS Blanensko, spadá její přijetí do kompetencí PMS Blanensko. Vlákno zamykám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Springinsfeld za příspěvky (celkem 2):
Jan.Mucka, Lubos.Sedlak

Petr Springinsfeld
zastupitel Jihomoravského kraje a městské části Brno-střed
608 366 554, petr.springinsfeld@pirati.cz

Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“