Rozprava k primárním volbám do komunálu v Chrudimi

Moderátoři: KoKS Pardubický kraj, PKS Pardubický kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Uživatelský avatar
Pavel.Stepanek
Personální odbor
Příspěvky: 1398
Registrován: 29 pro 2010, 13:36
Profese: živnostník
Bydliště: U Stadionu 742, Chrudim
Dal poděkování: 1164 poděkování
Dostal poděkování: 1442 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Rozprava k primárním volbám do komunálu v Chrudimi

Příspěvek od Pavel.Stepanek »

Ahoj všichni
z pověření předsedy kraje vypisuji rozpravu ohledně primárních voleb do komunálu v Chrudimi. Prosím hlaste se v tomto vláknu, pokud máte zájem o čelní pozice.
Na poslední schůzce jsme se shodli, že budeme volit jednotlivě od lídra až po pátou pozici. Zbytek potom schválíme usnesením. Abychom neměli pět vláken s rozpravou, bude rozprava o celém čele probíhat zde v tomto vláknu. Prosím všechny kandidáty o kandidátské řeči a napište o které pozice byste měli zájem.
Rozprava potrvá 7 dní, poté zahájím hlasování lídra a po jeho skončení hlasování o dvojce a tak dále...
Pokud jsou námitky k tomuto způsobu, prosím vepsat do vlákna a pokusíme se je vypořádat.
Všem krásný den

Centrální volební manažer
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647

Uživatelský avatar
Pavel.Stepanek
Personální odbor
Příspěvky: 1398
Registrován: 29 pro 2010, 13:36
Profese: živnostník
Bydliště: U Stadionu 742, Chrudim
Dal poděkování: 1164 poděkování
Dostal poděkování: 1442 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Chrudimi

Příspěvek od Pavel.Stepanek »

A já se zrovna přihlásím o pozici lídra.

Rád bych vedl kandidátku do zastupitelstva v Chrudimi a věřím, že mám co nabídnout.

Především své zkušenosti. Poprvé jsme sestavovali kandidátku do Chrudimského zastupitelstva v roce 2010. Tehdy jsme to nebrali moc vážně, ale měli jsme velkou radost, že jsme porazili DSSS. V roce 2014 už jsme brali volby vážněji a věřili v dobrý výsledek. Ten sice relativně dobrý byl (cca 4%), ale do zastupitelstva nás nedostal. Zapsali jsme se však do povědomí občanů i politických představitelů města a dnes se s námi již plně počítá. Získali jsme možnost se zapojit do komisí rady města, chodíme na zastupitelstvo, které často streamujeme na youtubue a občané se na nás obrací se svými potížemi, jako bychom v zastupitelstvu již byli a mohli věci měnit. Zatím nejsme, ale já jsem přesvědčen o tom, že na podzim Chrudimské zastupitelstvo dobudeme.

Výraznou měrou se podílím na psaní programu, do horké fáze kampaně věnuji veškerý svůj volný čas a hodlám se vzdělávat a učit se profesionálně vystupovat na veřejnosti. V září budu organizovat velký hudební festival v Pardubicích.
Bude docela vtipné, pokud půjde Dan na dvojku, mít duo dredařů, kteří se jdou utkat do komunální politiky :)

Případné dotazy odpovím. Myslím, že mě každý už docela zná. Můj profil zde ?)

Centrální volební manažer
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647

Uživatelský avatar
Daniel.Lebduska
Místní předsednictvo
Příspěvky: 435
Registrován: 27 říj 2013, 10:54
Profese: Výkonný ředitel, marketér
Bydliště: Chrudim
Dal poděkování: 221 poděkování
Dostal poděkování: 486 poděkování

Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Chrudimi

Příspěvek od Daniel.Lebduska »

Já se tedy hlásím na druhé místo kandidátky.

Pokud mám přidat proč, tak je to kvůli tomu, že mám Chrudim rád a chci ji udělat lepší a modernější - myslím si, že na to to město má, ale nemá správné lidi ve vedení, kteří by ji k tomu směřovali.

Chtěl bych ji nasměrovat správným směrem a to tím, že Chrudim nebude jen předměstím Pardubic, ale přinejmenším rovnocenným partnerem. Pokud se to nepovede, tak aspoň nebudu lamentovatnad tím, že jsem to nezkusil.
V naléhavých případech mne zastihnete na: +420 775 544 666
Uživatelský avatar
Nikola.Stepankova
Člen KS Pardubický kraj
Příspěvky: 149
Registrován: 05 led 2011, 12:06
Profese: koordinátorka linky a centra pro seniory
Bydliště: U Stadionu 742, Chrudim 53703
Dal poděkování: 177 poděkování
Dostal poděkování: 102 poděkování

Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Chrudimi

Příspěvek od Nikola.Stepankova »

Ahoj,

touto "řečí" bych se ráda přihlásila na 4., 5. a každou další pozici chrudimské kandidátky pro komunální volby 2018.

A co mě k tomu vede? Jako chrudimská pirátka vystupuji již od založení místní buňky a baví mě to čím dál tím víc ;) Chrudimské zastupitelstvo potřebuje mladou krev a ženský úhel pohledu je důležitý. Aktivně se podílím na přípravě programu, vzdělávám se. Ano, jsem na rodičovské a nejen díky tomu, že děti odrůstají mohu a ráda věnuji svůj čas politice. Chrudim má potenciál a já se chci zasadit o to, aby ho využila!
Předsedkyně MS Chrudimsko
nikola.stepankova@pirati.cz
telefon: 775013751
Uživatelský avatar
Ales.Nunvar
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 169
Registrován: 07 bře 2018, 17:18
Profese: Projektový manažer
Bydliště: Chrudim, Dostálova 269
Dal poděkování: 224 poděkování
Dostal poděkování: 180 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Chrudimi

Příspěvek od Ales.Nunvar »

Ahoj,

jmenuji se Aleš Nunvář a ucházím se o pozici č. 3 na chrudimské kandidátce.

Mezi Piráty jsem nový, ale v Chrudimi již více let aktivně působím, zajímám se o věci veřejné a chci se aktivně podílet na jejich správě. Více o mě se dozvíte v žádosti o členství
níže: viewtopic.php?f=443&t=40906

Chrudim je krásné kulturní město, výhodné pro život, jak lokalitou, tak velikostí, ale je zde stále co zlepšovat. Navíc je třeba dohlídnout na historicky již ověřenou provázanost vedení města s místní podnikatelskou elitou.

Aktivně se podílím na přípravě volebního program, primárně se zaměřuji na kapitolu "Životní prostředí a veřejný prostor".

Kdo by mě chtěl poznat osobně, nebo se jen na něco zeptat, vítám to a přikládám kontakty níže.

Díky a hezký den všem!
Aleš N.
ales.nunvar@gmail.com
tel. 608 530 251

Ing. Aleš Nunvář
předseda MS Chrudimsko, radní města Chrudim
ales.nunvar@pirati.cz
mobil: 608 530 251
"Ochraňuj Dharmu a Dharma ochrání Tebe." - Mahábhárata

Uživatelský avatar
Zdenek.Kubala
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 1668
Registrován: 25 pro 2012, 19:32
Profese: Linux Architect, AT Engineer, UNIX Admin
Bydliště: Chrudim,Praha
Dostal poděkování: 1029 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Chrudimi

Příspěvek od Zdenek.Kubala »

Hlasim se na 3. pozici, jak uz jsem ohlasoval drive.
Muj zivotopis lze najit zde.

Zracene ma vize mesta je takova, ze mesto je potreba otevrit novym moznostem a to zejmena sluzbam s pridanou hodnotou misto "prvovyroby" a take ozivit nejen centrum mesta a zatraktivneni pro mladez je nutnost.
Prijde mi, ze "tradicni" akce postupne upadaji a snazi se lakat na "drahe" celebrity. Take si myslim, ze by se mesto melo prestat bat digitalizace a vice propojovat stavajici spolky/organizace. Je nutne ztransparentnit prispevkove organizace jako TS, Sportoviste atd. Prime prenosy ze jednani zastupitelstva(ktere se snazim ve volnem case delat ja) a podklady pro jednani rady(ktere mesto nedela ale chtelo po me poplatek v radech tisicu) ve verejne forme by mely byt samozrejmosti.

Take bych byl bych rad, kdybychom zase mohli projet mestem pres zelenou vlnu ci v klidu zaparkovat pred domem.

Muj podpis? Ten "ve spravny cas" kazdy pozna. :)

UNIX - Where is a shell, there is a way.

Emeritni mistopredseda KS Pardubicky kraj a MS Chrudimsko.
clen Republikoveho vyboru za CF (drive za PaK)
soucasti technickeho odboru

Uživatelský avatar
Pavel.Stepanek
Personální odbor
Příspěvky: 1398
Registrován: 29 pro 2010, 13:36
Profese: živnostník
Bydliště: U Stadionu 742, Chrudim
Dal poděkování: 1164 poděkování
Dostal poděkování: 1442 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Chrudimi

Příspěvek od Pavel.Stepanek »

Máme dva zájemce o 3. pozici. Prosím pro pořádek, aby se přihlásili i o pozice následující, aby mohli být zařazeni do hlasování, pokud v hlasování neuspějí. Mělo by to tu být přímo řečeno. Zájemce je i na pozici 4 a 5, takže doporučuji se přihlásit na všechny pozice do primárních voleb.

Centrální volební manažer
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647

Uživatelský avatar
Ales.Nunvar
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 169
Registrován: 07 bře 2018, 17:18
Profese: Projektový manažer
Bydliště: Chrudim, Dostálova 269
Dal poděkování: 224 poděkování
Dostal poděkování: 180 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Chrudimi

Příspěvek od Ales.Nunvar »

Hlásím se tedy o 3. a každou další pozici.

Ing. Aleš Nunvář
předseda MS Chrudimsko, radní města Chrudim
ales.nunvar@pirati.cz
mobil: 608 530 251
"Ochraňuj Dharmu a Dharma ochrání Tebe." - Mahábhárata

Uživatelský avatar
Daniel.Lebduska
Místní předsednictvo
Příspěvky: 435
Registrován: 27 říj 2013, 10:54
Profese: Výkonný ředitel, marketér
Bydliště: Chrudim
Dal poděkování: 221 poděkování
Dostal poděkování: 486 poděkování

Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Chrudimi

Příspěvek od Daniel.Lebduska »

Navrhuji ukončit rozpravu a přistoupit k hlasování o jednotlivých místech na kandidátce
V naléhavých případech mne zastihnete na: +420 775 544 666
Uživatelský avatar
Pavel.Stepanek
Personální odbor
Příspěvky: 1398
Registrován: 29 pro 2010, 13:36
Profese: živnostník
Bydliště: U Stadionu 742, Chrudim
Dal poděkování: 1164 poděkování
Dostal poděkování: 1442 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Chrudimi

Příspěvek od Pavel.Stepanek »

Daniel.Lebduska píše: 24 dub 2018, 07:56 Navrhuji ukončit rozpravu a přistoupit k hlasování o jednotlivých místech na kandidátce
Souhlasím. Lhůta pro přihlášení byla dokonce o něco prodloužena. Vypíšu hlasování o lídrovi a současně o dvojce a trojce. Hlasování o dalších pozicích vypíšu podle výsledku těchto hlasování.
Případné námitky prosím zde do vlákna.

Centrální volební manažer
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647

Odpovědět

Zpět na „Pardubický kraj“