Jitka Vondroušková

Archivační fórum pro vlákna přijatých zájemců o členství

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra
Toto je dočasné archivační fórum pro odkládání vláken přijatých zájemců o členství. Vlákna sem přesouvá PKS Praha.
Zrušení archivu bude zváženo ve chvíli kdy začne kvalitně fungovat systém Evidence členů.
Zamčeno
Uživatelský avatar
anonym18401
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 24
Registrován: 01 pro 2017, 17:46
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 530 poděkování
Dostal poděkování: 47 poděkování

Jitka Vondroušková

Příspěvek od anonym18401 »

Žádost o přijetí člena Pirátské strany


Jitka Vondroušková (* 8. října 1970) jsem dobrovolníkem, registrovaným příznivcem od 1.12.2017 a od 5.4.2018 žadatelem o vstup k Pirátské straně.
Narodila jsem se v Brně a vyrůstala v Bechyni v jižních Čechách, kde jsem žila do roku 1984, od roku 1985 žiji v Praze.

Vystudovala jsem Obchodní akademii, Resslova 5 Praha 2 - obor administrativa a všeobecná ekonomie, kde jsem maturovala v roce 1989.

Prošla více firmami, kde se pracovala jako asistentka, referentka v pojišťovnictví, pracovník zákaznického servisu,
asistentský zákaznický diplomatický servis , dále jako pozemní personál na letišti ve Frankfurtu nad Mohanem a stevardka u Českých aerolinií.

Angažuji se v aktivitách souvisejících s pirátskou stranou jako dobrovolník od května 2017, MS P1 - registrovaný příznivec od 1.12.2017. Mezi moje zájmy patří psychologie, humanistická a transpersonální astrologie, hudba, step, příroda, cestování a cizí jazyky /angličtina, němčina, francouzština a ruština/.

Pirátské myšlenky jsou mi blízké a celé hnutí a jeho aktivity rovněž, proto ho chci podpořit i svým vstupem do této strany.
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym18401 za příspěvky (celkem 4):
Michal.Stepan, Tereza.Vovesova, Adam.Kheil, Adam.Zabransky
Jitka
Uživatelský avatar
Annette.Heidlova
Člen KS Praha
Příspěvky: 318
Registrován: 03 led 2013, 02:11
Profese: Interní tester
Dal poděkování: 281 poděkování
Dostal poděkování: 220 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jitka Vondroušková

Příspěvek od Annette.Heidlova »

Ahoj Jitko,

děkuji za Tvé představení se jak tady na fóru, tak i na krajské schůzi.

Jelikož jsi hodně zapojená do činnosti Pirátů, tak bych se Tě chtěla zeptat na několik otázek. :)

1) Přečetla jsi si poslání Pirátů vyplývajících ze stanov a program? Co považuješ za nejdůležitější a s čím naopak nesouhlasíš, co tě nezajímá nejvíce? Rozhodně se neboj říct, co se Ti nelíbí. Každému se nelíbí 100% programu a tak. ;)

2) Konkrétní programové dotazy pro zajímavost: a) Cítíš se jako Evropanka? Je pro tebe zásadní, aby ČR zůstala v EU a proč? b) Podporuješ legalizaci konopí i pro rekreační účely? c) Podporuješ manželství stejnopohlavních párů a adopci dětí stejnopohlavními páry?

3) Jak dlouho jsi znala Piráty, než jsi k nám přišla? Jsi u nás od května 2017, jak konkrétně jsi nám pomáhala a jak bys nám chtěla ještě pomoci?

4) Piráti tu nebyli vždycky, koho jsi volila předtím, než jsi začala volit Piráty a proč? Pokud na to nechceš odpovídat, nemusíš. ;)

5) Byla jsi v minulosti členkou nějaké jiné politické strany nebo hnutí? Pokud ano, co tě přimělo ji opustit?

6) Proč zrovna Piráti? :D Co byl pro Tebe rozhodující impuls pro vstup do Pirátů? Proč chceš vstoupit zrovna teď? Co dalšího očekáváš od statusu člena oproti statusu registrovaného příznivce?

7) Angažuješ se jako dobrovolník, ale jak by ses chtěla angažovat v budoucnu? Na jaké úrovni (městské části, celopražské nebo celostátní)?

8) Spojuješ si ve svých dlouhodobějších plánech s členstvím u Pirátů i možnost realizace vlastních politických cílů? Budeš chtít někam kandidovat nebo už kandiduješ?

Předem děkuji za Tvé odpovědi. :)

Měj se hezky,

Anet
Uživatelský avatar
anonym18401
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 24
Registrován: 01 pro 2017, 17:46
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 530 poděkování
Dostal poděkování: 47 poděkování

Re: Jitka Vondroušková

Příspěvek od anonym18401 »

Ahoj Anetko, díky za tvé otázky a zde jsou mé odpovědi..:
1/ Ano četla jsem stanovy i program a souhlasím s nimi, v opačném případě bych o vstup nežádala. Z programu jsou všechny 4 pilíře stejně důležité, Kontrola moci a mocných je momentálně nejzásadnější neb nám tu vládne oligarchie a to není moc dobré ani demokratické a za to já jsem určitě v 89 na Národní třídě klíčema necinkala...takže chce to změnu https://youtu.be/oiPzU75P9FA
2/ Necítím se jako Evropanka, ale cítím se jako Češka neb tato otázka pro mě asi není tak zásadní a to jak se bude Evropská unie dále vyvíjet či nevyvíjet teď asi není úplně jasné v kontextu všech událostí, kterých jsme v poslední i neposlední době svědky...
Ano, Legalizaci konopí podporuji 100% pro jakékoli účely https://youtu.be/L3HQMbQAWRc
3/ Pirátů jsem si začala všímat někdy v době než se dostali na Magistrát a pak je pozorovala i dál, v té době a i předtím jsem volila Zelené
4/Proč Piráti, no protože pro mě je to jediná rozumná volba a v současné době tu nikdo jiný stejně kvalitní není. Takže pro mě jako volba jasná...a vůle pomáhat jakkoli to bude třeba a budu moct přispět svou aktivitou či energií, tak to udělám, protože mě to těší a baví. ´Pirátstvo´ je parta fajn lidí, aspoň tak jak jsem ji dosud poznala, i když neznám všechny a všichni možná neznají mě, tak tímto prostřednictvím i děkuji všem, kteří si můj profil zde prohlédli nebo vyjádřili mi svojí podporu k tomuto mému kroku.
Manželství monogamních párů podporuji zrovna tak jako každé manželství a adopci dětí taky 100%.
5/ Nikdy jsem nebyla členkou žádné politické strany. U Pirátů jsem se angažovala jako dobrovolník a i v případě, že bych nebyla členem, tak mojí podporu piráti neztratí u mě to není otázka členství, ale osobní náklonnosti této ´Partičce´
6+7/ Protože Piráti mě baví a chci je podporovat na úrovni jakékoli: MS P1, celopražské, celorepublikové, jak bude potřeba, prostě přispět svou troškou do mlýna jak se říká...očekávat můžu jen to, že se budu moct podílet na volbě, která ve straně probíhá prostřednictvím členů.
8/ Nemám dlouhodobé plány a ani vlastní politické cíle, kandidovat se nechystám.

Doufám, že ti to takhle bude stačit :-) .-)
Měj se fajn
https://youtu.be/bvFLKyAGzzI

Jitka
Jitka
Zamčeno

Zpět na „Přijatí zájemci Praha“