Eva Tichá

Archivační fórum pro vlákna přijatých zájemců o členství

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra
Toto je dočasné archivační fórum pro odkládání vláken přijatých zájemců o členství. Vlákna sem přesouvá PKS Praha.
Zrušení archivu bude zváženo ve chvíli kdy začne kvalitně fungovat systém Evidence členů.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Eva.Ticha
Republikový výbor
Příspěvky: 303
Registrován: 06 dub 2018, 21:14
Profese: ekonomka
Dal poděkování: 1810 poděkování
Dostal poděkování: 503 poděkování

Eva Tichá

Příspěvek od Eva.Ticha »

Dobrý den,

jmenuji se Eva Tichá.

O politiku a dění kolem sebe se zajímám od "sametové revoluce". Nebyla jsem členkou žádné politické strany. Po pěti letech v "klubu přízvnivkyň" Pirátské strany jsem se přesvědčila, že mi je program Pirátů blízký a v zásadních postojích ladím. V Pirátské straně Praha 6 máme dobrý tým lidí, s nimiž je radost spolupracovat. Mým cílem je letos maximálně podpořit Piráty Prahy 6, aby se jim podařilo zvítězit v podzimních volbách do
veřejné správy.

Protože mi záleží na přítomnosti i budoucnosti naší země, ráda bych se aktivněji zapojila do politického života a mohla přispět ke změnám, které povedou k efektivnímu, transparentnímu hospodaření s financemi i majetkem, ke svobodnému přístupu k informacím, k účasti veřejnosti při rozhodování...,

V činnosti strany jsem již zapojená. Pracuji ve skupině "životního prostředí" Pirátské strany Praha 6. Pomáhám v oblasti hospodaření s majetkem, vzdělání a komunikace .... Organizovala jsem s podporou týmu úklid Bubenče v rámci akce "Ukliďme Česko". Účastním se veřejných akcí Pirátů. Zapojila jsem se prvního pirátského divadla....Vystudovala jsem VŠE v Praze, v současnosti pracuji jako manažerka obchodu firmy Safex. Jsem aktivní, spolehlivá, odpovědná a jednám přímo. Umím anglicky, francouzsky i rusky. Jsem sportovkyně, bývalá ligová hráčka v basketbalu, ráda vítězím, prohru považuji za zkušenost. Ve svém profesionálním životě jsem pracovala více než 15 let v obchodě, marketingu, PR a komunikaci. Ráda s lidmi komunikuji, práce s lidmi mě baví.

Těším se na spolupráci,
Eva Tichá
Tito uživatelé poděkovali autorovi Eva.Ticha za příspěvek:
Vaclav.Fortik

Ing. Eva Tichá
Republikový výbor
místopředsedkyně ZK Pirátů Praha 6
RT finance, pracovní skupina Důchody Piráti,
KET územní rozvoj, KET životní prostředí

"Jediný člověk, kterým jste určen se stát, je člověk, kterým se rozhodnete být.“
Ralph Waldo Emerson

Zamčeno

Zpět na „Přijatí zájemci Praha“