Jiří Roubíček

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Personální odbor - celý, KoKS Jihočeský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jiri.Roubicek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 101
Registrován: 20 bře 2018, 14:59
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 25 poděkování
Dostal poděkování: 73 poděkování

Jiří Roubíček

Příspěvek od Jiri.Roubicek »

Ahoj,
jmenuji se Jiří Roubíček, bydlím v Táboře, vystudoval jsem SPŠS v Táboře a poté jsem absolvoval bakalářské studium na Provozně ekonomické fakultě na ČZU v Praze.
Je mi 31 let, jsem šťastně ženatý a v létě očekávám svého prvního potomka. Pracoval jsem ve Vodafonu na centrále pro ČR v sekci provisioning a dnes podnikám. Starám se o internetový e-shop s oblečením a sportovním vybavením a také o krásný penzion v srdci Tábora (kam jste všichni vítáni). Moje zájmy jsou politika, finance, ekonomika, cestování, sport a kultura. Mezi mé schopnosti bych zařadil politický přehled, organizaci a uvádění různých akcí (speakering). Jsem jeden ze zakladatelů spolku Taboard, který se již 15 let v Táboře stará o mladé lidi, kteří se zabývají extrémními sporty jako skateboarding, nebo třeba snowboarding a dalšími volnočasovými aktivitami včetně kulturních akcí. Politika mě zajímala už na střední škole. Jak plynul čas, narůstal ve mně pocit, že sledovat ji jen zpovzdálí nestačí. Po studiích a svém nastěhování zpět do rodného Tábora jsem dospěl do bodu, kdy nedokážu již jen nečinně přihlížet, ale považuji za nutné se aktivně zapojit. Z toho důvodu jsem od počátku roku 2018 začal aktivně spolupracovat s Piráty Tábor a chtěl bych se stát členem ČPS. Piráti jsou, vzhledem k tomu co prezentují a jak to prezentují, mým názorům a životním postojům nejbližší.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Roubicek za příspěvky (celkem 2):
Zbynek.Konvicka, Marthas.Kucera
Uživatelský avatar
Katka.Hulkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 48
Registrován: 27 úno 2018, 16:58
Profese: novinářka
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 25 poděkování

Re: Jiří Roubíček

Příspěvek od Katka.Hulkova »

Ahoj Jiří,

děkujeme ti za oficiální představení na fóru :)
Kateřina Hůlková
Koordinátorka pro Jihočeský kraj
katka.hulkova@pirati.cz
tel.: +420778702243

"Jediný lidi, který mě zajímaj, jsou šílenci, který šíleně žijou, šíleně melou a jsou příliš mimo, než aby se dočkali spasení, chtěj všechno najednou a hned, nikdy nezívaj, nikdy z nich nelezou všední banálnosti, ale planou, planou a planou jak hvězdný pavouci a v jejich středu vidíte modrej třesk a každej udělá úÁáááááú."
Jack Kerouac
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihočeský kraj“