Jan Říšský

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Personální odbor - celý, KoKS Jihočeský kraj, PMS Písecko

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Jan.Rissky
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 21
Registrován: 09 bře 2018, 15:20
Profese: tesař
Dal poděkování: 48 poděkování
Dostal poděkování: 46 poděkování

Jan Říšský

Příspěvek od Jan.Rissky »

Ahoj!

K rozhodnutí aktivně se podílet na veřejném životě jsem dospěl už dávno, respektive semo tamo se o to snažím. Jsou to ale spíš nárazové akce. Rád bych tomu dal nějaký řád - už kvůli tomu, že volného času v každodenním životě mi ubývá, a tak bych nerad aby se z něj ta aktivně-společenská složka vytratila. No a tim, že chci být jednou starostou, tak už bych na tom měl začít pracovat! :) Ne ale vážně, Piráti mi přijdou jako fantastická strana, idealistická, ale ne naivní a to mi přijde skvělý. No jinak já sem studoval VŠE, spíš asi z donucení sem došel téměř až k magisterskejm státnicím, čili mám jen Bc. Teď dělám tesaře, ale chvíli sem se hledal, dělal rekvalifikaci, takže sem v začátcích. Jako oficiální OSVČ eště nejsem ani rok. Zajímám se teda spíš o globální/celostátní témata, ale věřim, že až do toho trochu proniknu, i místní politika mě zaujme. Doteď sem se o ní, přiznám se, zajímal jen okrajově, jednak proto, že sem žil mimo Písek a taky proto, že mi přišlo, že navzdory různejm sporům to tady docela dobře funguje.

Zdraví

Honza Říšský
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Rissky za příspěvky (celkem 2):
David.Wagner, Michal.Horak
Uživatelský avatar
Michal.Horak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 922
Registrován: 29 říj 2013, 17:57
Profese: IT (database & system administrator)
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 257 poděkování
Dostal poděkování: 779 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jan Říšský

Příspěvek od Michal.Horak »

Vítej na palubě,
přijetí do Pirátské strany má nějaká pravidla, která je třeba dodržet. Nejlépe je si o tom pohovořit osobně, proto by bylo dobré, kdyby ses mohl dostavit na naše jednání a to buď 8.4.2018 anebo 22.4.2018 do Divadla pod čarou, vždy v 18:00.
Předseda Piráti Písecko
Jan.Rissky
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 21
Registrován: 09 bře 2018, 15:20
Profese: tesař
Dal poděkování: 48 poděkování
Dostal poděkování: 46 poděkování

Re: Jan Říšský

Příspěvek od Jan.Rissky »

Skvělý, moc děkuju! Přijdu už toho 8.4.
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Písecko“