Marek Pochylý

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Marek.Pochyly
Příspěvky: 6
Registrován: 18 led 2018, 19:34
Profese: OSVČ
Bydliště: Uherské Hradiště
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 14 poděkování

Marek Pochylý

Příspěvek od Marek.Pochyly »

Ahoj, jmenuji se Marek Pochylý, za 334 dnů mi bude 30 a v roce 2016 jsem se stal hrdým otcem dcery Adriany. Co se týče práce, tak se pohybuji v IT jako OSVČ ve vícero oborech (servis, podpora, webdesign, online marketing, grafika). Nemám žádné zaměstnance, protože se snažím obklopovat jinými profesionály taky v řadách živnostníků a freelancerů. U mého zaměření je to flexibilnější.

Politice a všemu okolo jsem se snažil celý život vyhýbat, protože se nerad stresuju. Pirátská strana mě ale oslovila už od samého začátku a byla to jasná volba při každých volbách :) Už jsem dosáhl určitého věku, zkušeností a snad i rozumu, abych mohl na tomto světě změnit ještě něco víc. Nebaví mě poslouchat pravidelné a neustále se opakující lži, na které občané snadno naletí. To je něco, co se u Pirátů neděje a proto jsem se rozhodl, nebo spíš chtěl bych se přidat do vašich řad. Myslím, že můžu nabídnout své znalosti, známosti a nápady k tomu, aby se Pirátská strana dostala více do povědomí občanů a společně můžeme něco změnit.

Ještě stručně na konec - za toto rozhodnutí vděčím Marrovi Houserovi. Snad vás nezklamu a budu něčím prospěšný. Díky.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Pochyly za příspěvky (celkem 6):
Petr.Tkadlec, Lubomir.Dolezal, Marek.Houser, Yveta.Martinkova, Jaromir.Fojtu, Jaroslav.Takac
Počítače nám usnadňují práci, kterou bychom bez nich vůbec neměli.
Uživatelský avatar
Yveta.Martinkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1113
Registrován: 30 čer 2017, 16:00
Profese: koordinátorka
Bydliště: Kroměříž
Dal poděkování: 770 poděkování
Dostal poděkování: 1065 poděkování

Re: Marek Pochylý

Příspěvek od Yveta.Martinkova »

Ahoj Marku,
rádi se při první příležitosti s tebou seznámíme osobně.
20.4. 2018 by se měla konat krajská schůze. Budeme předem informovat kde a v kolik hodin.
Koordinátor Zlínského kraje
yveta.martinkova@pirati.cz
+420 770 113 648
Uživatelský avatar
Jaroslav.Takac
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 555
Registrován: 24 pro 2017, 14:15
Profese: Projektový manažer
Bydliště: Přílepy / Holešov
Dal poděkování: 442 poděkování
Dostal poděkování: 619 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Marek Pochylý

Příspěvek od Jaroslav.Takac »

Ahoj Marku
Rádi tě blíže poznáme osobně. Nejlepší startovací můstek se Ti nabízí tento pátek 20.4., kdy v Kroměříži od 17:00 proběhne krajská schůze v restauraci Myslivna. http://www.restauracemyslivna.cz/
Mám na tebe ještě otázku - kde bydlíš? Díky za tvou odpověď.
V pátek se případně těšíme na shledanou.
Nic už nebude takové jako kdysi, ale všechno múže být takové, jako ještě nikdy. :)
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Zlínský kraj“