Petr Vittek

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Personální odbor - celý, KoKS Jihočeský kraj, PMS Strakonicko

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
PetrV
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 02 pro 2017, 22:10
Profese: Koordinátor
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Petr Vittek

Příspěvek od PetrV »

Dobrý den/ahoj,

jmenuji se Petr Vittek. Je mi 26 let.
Pocházím z obce Zadní Zborovice (Třebohostice) , ale již 9 let žiji v obci Předslavice.
Vystudoval jsem Jihočeskou univerzitu v ČB, obor: Vegetační ekologie (Mgr.)

Komunální politice se věnuji od svých 18 let. Kdy jsem kandidoval do zastupitelstva s cílem otevřít obecní úřad lidem. Mandát jsem obhájil i druhé volební období za již nové sdružení Pro lepší obec (www.lepsipredslavice.cz). Z důvodů nesouhlasu ve směřování a fungování obce (forma protestu - malá obec) jsem koncem března podal rezignaci na post zastupitele, společně se mnou také kolega. Odstoupili i všichni náhradníci. Nicméně se snažíme býti stále ,,hlídacími psi" a obec kontrolujeme, zveřejňujeme nezveřejňované zápisy ze zastupitelstva...

S Piráty jsem přišel do kontaktu při kampani do PS, kdy jsem aktivně pomáhal s kampaní (především roznos novin, plakáty). Politika, kterou ČPS prezentuje, je mi velice blízká. Jedná se o otevřenost, transparentnost, boj proti korupci, EUrooptimismus. Změna politiky je možná, pouze pokud se zapojí větší množství stejně smýšlejících lidí, proto bych tyto myšlenky chtěl aktivně podporovat uvnitř strany.

Mohu vypomoci například v problematice ochrany přírody (kontakty z univerzity), či s problematikou v obcích.

Děkuji a přeji hezký den ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi PetrV za příspěvek:
anonym88887
Uživatelský avatar
Jana.Kolarikova
Personální odbor
Příspěvky: 1851
Registrován: 03 srp 2012, 13:52
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1798 poděkování
Dostal poděkování: 2748 poděkování

Re: Petr Vittek

Příspěvek od Jana.Kolarikova »

Ahoj Petře,
díky za představení a těším se na setkání na schůzi MS Strakonicko :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Kolarikova za příspěvek:
PetrV

Jana Koláříková
https://www.facebook.com/JaninkaToofree
jana.kolarikova@pirati.cz
To, že nemůžeme změnit svět, neznamená, že bychom se o to neměli alespoň pokusit.

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Strakonicko“