David Satke

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha, PMS Praha 10

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
David.Satke
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 171
Registrován: 07 bře 2017, 18:38
Dal poděkování: 57 poděkování
Dostal poděkování: 349 poděkování

David Satke

Příspěvek od David.Satke »

Ahoj pirátky a piráti,

rád bych tímto posunul svou stávající aktivitu v rámci Pirátů a požádal o členství.

Mé představení je na pirátské wiki zde: https://wiki.pirati.cz/lide/david_satke

Piráty jsem poprvé oslovil na podzim 2016 a od stejného okamžiku se pravidelně účastním krajských schůzek a od pozvání na schůzky na Praze 10 se zapojuji také na desítce. Piráti mě zaujali svým programem, který má za cíl udělat z České republiky moderní liberální a otevřený stát využívající technologie 21. století. Prvotním impulsem oslovit Piráty a zajít na schůzku KS byla ale aktivita kluků na magistrátu a jejich protikorupční boj a následně také otevřenost, se kterou Piráti přistupují k nově příchozím.

Za dobu svého pirátského působení jsem se podílel na přípravě programu pro oblast spravedlnosti pro volby 2017 a stal jsem se také garantem tohoto bodu. Na realizaci pirátského programu pokračuji po volbách ve spolupráci s Jakubem Michálkem.

V minulosti jsem byl členem ODS v Hodoníně (odkud pocházím), a to od roku 2002 do cca roku 2008, kdy jsem po finálním přestěhování do Prahy přestal hradit členské příspěvky a tak došlo k ukončení mého členství. Po celou dobu bylo mé členství víceméně formální, jelikož od roku 2003 žiji v Praze, ale v roce 2006 jsem kandidoval na nevolitelném místě do PS PČR (http://www.rozhlas.cz/volby2006/r_jm/_zprava/246451)

Případné dotazy rád zodpovím na dnešní schůzce.
Tito uživatelé poděkovali autorovi David.Satke za příspěvky (celkem 4):
Petr.Benes, Jana.Komrskova, Stepan.Strebl, Adam.Zabransky
Uživatelský avatar
Pavel.Hajek
Příspěvky: 501
Registrován: 29 čer 2014, 13:07
Profese: učitel
Dal poděkování: 503 poděkování
Dostal poděkování: 1076 poděkování

Re: David Satke

Příspěvek od Pavel.Hajek »

5.3.2018 - David přijat do MS Praha 10 na řádné schůzce MS
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha 10“