Nominace do PKS JmK za MS Znojemsko

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů místního sdružení.

Moderátoři: PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj, PMS Znojemsko

Pravidla fóra
  • Na tomto fóru se vyhlašují závazná hlasování místního fóra. Hlasovat mohou pouze členové místního sdružení.
  • Do tohoto fóra vidí a přispívají členové místního sdružení a jeho registrovaní příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Odpovědět

Podpora Pavla Nevrkly za MS Znojemsko pro volby do PKS JmK 2018

Pro
6
100%
Proti
0
Žádná hlasování
Zdržuji se
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasujících: 6 - Celkem hlasů: 6

Uživatelský avatar
Lukas.Dubec
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 710
Registrován: 20 dub 2012, 09:26
Profese: projektant, CNC programátor
Bydliště: Vranovská Ves
Dal poděkování: 2016 poděkování
Dostal poděkování: 519 poděkování

Nominace do PKS JmK za MS Znojemsko

Příspěvek od Lukas.Dubec »

Zdravím pirátky a piráty z MS Znojemsko.

Vzhledem k tomu, že se volba do PKS JmK blíží, je třeba, aby se přihlásili zájemci o kandidaturu (než vyprší termín ukončení rozpravy).

Na schůzi MS Znojemsko Leden 2018 jsme se shodli, že chceme kolektivně jako MS Znojemsko nominovat a následně ve volbě podpořit alespoň jednoho našeho zástupce do PKS JmK.

Jak jsem avizoval, tak vzhledem k nedostatku volného času, který bych mohl věnovat případné činnosti v PKS JmK, nehodlám kandidovat do PKS JmK a děkuji za vyjádřenou podporu na zmíněné schůzi. Vzhledem k tomu, že jako další zájemce o kandidaturu (v případě, že nebudu kandidovat já) se vyjádřil Pavel Nevrkla, tak bych ho rád touto formou nominoval a podpořil a zároveň vás požádal o vyjádření jeho podpory v anketě, kterou jsem zde vytvořil, aby bylo jasné, že jsme se kolektivně shodli na jednom kandidátovi, kterého hodláme ve volbě do PKS JmK podpořit.

OFFTOPICUpozorním, že pokud se nemýlím, tak pro kandidaturu do PKS není potřeba získávat nominační podporu skupiny členů a přihlásit se může kdokoliv a tato anketa je jen tedy vyjádření toho, že je to kandidát za MS Znojemsko. Jeho podporu pak ještě musíme samozřejmě vyjádřit při samotném hlasování o kandidátech do PKS JmK, které bude vyhlášeno dle termínů zveřejněných v rozpravě.

Poprosím Pavla Nevrklu, aby zde přednesl svoji nominační řeč. Otevírám také případnou rozpravu, pokud budete mít na Pavla nějaké dotazy. Své dotazy si můžete také schovat a přednést je formou dotazu na všechny kandidáty v příslušné rozpravě, kam se Pavel jako kandidát do PKS JmK přihlásí.

Děkuji
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Dubec za příspěvky (celkem 3):
Pavel.Nevrkla, Robert.Cuma, Petr.Springinsfeld

1.náměstek hejtmana JmK
4.místopředseda KS JmK
1.místopředseda MS Znojemsko
+420605770332
lukas.dubec@pirati.cz

Uživatelský avatar
Pavel.Nevrkla
Místní předsednictvo
Příspěvky: 476
Registrován: 11 srp 2017, 15:25
Profese: advokát
Dal poděkování: 405 poděkování
Dostal poděkování: 746 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace do PKS JmK za MS Znojemsko

Příspěvek od Pavel.Nevrkla »

Znojemští okresní Piráti,
jak jsme se bavili na schůzi, je třeba, abychom se přinejmenším pokusili mít svého zástupce v předsednictvu kraje.
Vzhledem k tomu, že Lukáš Dubec z časových důvodů nemůže kandidovat, tak jsem se rozhodl, že já bych si čas schopen vyšetřit byl.
V rámci PKS bych se chtěl věnovat především mimobrněnským komunálním volbám. Konsolidace politické činnosti, komunální volby a růst členské základny jsou dle mého základním úkolem PKS a ve všech těchto oblastech, při skromnosti mě vlastní, jsem, doufám, schopen pomoct. Hlavní priority jsou však pro mě komunální volby. Záměrně píšu priority a nikoliv priorita, protože komunální volby nejsou jen jediné, je to mnoho voleb odehrávajících se na různých místech v jednom čase. Musíme proniknout nejen do brněnského magistrátu, ale do zastupitelstev všech zdejších okresních měst. Zatímco v Brně mají základnu členů a příznivců na dobré úrovni, my ostatní ji překotně budujeme.
Věřím, že naše práce ve Znojmě je v tomto směru velmi dobrá a aplikovatelná i v ostatních srovnatelných městech. Díky svému povolání mám zkušenosti z jednání a stresových situací, mám přijatelné znalosti.
Prostě a jednoduše věřím, že v rámci PKS JmK udělám pro Piráty a Pirátskou myšlenku více práce než jen jako prostý člen. Žádám Vás tímto o podporu mé kandidatury do PKS JmK.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Nevrkla za příspěvky (celkem 5):
Lukas.Dubec, Robert.Cuma, Petr.Springinsfeld, Vitezslava.Rosecka, Tomas.Kolacny
mail: pavel.nevrkla@gmail.com
tel. 724 905 975
Uživatelský avatar
Lukas.Dubec
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 710
Registrován: 20 dub 2012, 09:26
Profese: projektant, CNC programátor
Bydliště: Vranovská Ves
Dal poděkování: 2016 poděkování
Dostal poděkování: 519 poděkování

Re: Nominace do PKS JmK za MS Znojemsko

Příspěvek od Lukas.Dubec »

Vzhledem k tomu, že v anketě hlasovali již všichni členové MS Znojemsko, dovoluji si tedy konstatovat, že "Pavel Nevrkla získal kolektivní podporu MS Znojemsko pro kandidaturu do PKS JmK".

Gratuluji a přeji hodně štěstí. Doufám, že ve volbě do PKS JmK uspěješ. Máš naši plnou podporu :)
Přílohy
záloha ankety podpory pro kandidaturu Pavla Nevrkly do PKS JmK 2018
záloha ankety podpory pro kandidaturu Pavla Nevrkly do PKS JmK 2018

1.náměstek hejtmana JmK
4.místopředseda KS JmK
1.místopředseda MS Znojemsko
+420605770332
lukas.dubec@pirati.cz

Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Znojemsko“