Jan Pohořelický

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Jan.Pohorelicky
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 06 zář 2012, 16:14
Profese: divadelní režisér a grafik
Bydliště: Brno - Bystrc
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

Jan Pohořelický

Příspěvek od Jan.Pohorelicky »

Ahoj,
rád bych se touto cestou ucházel o členství v ČPS.
Je mi 38 let, jsem absolvent divadelní fakulty brněnské JAMU v oboru činoherní režie. A přesto, že se již od roku 2003 pohybuji v brněnském divadelním prostředí - v úzké spolupráci jsem byl s BuranTeatrem či divadlem Feste, tak se živím jako OSVČ v oboru grafiky a DTP. Jsem také zakladatelem a předsedou prvního brněnského kuličkového klubu Chrobáci Brno, v rámci něhož pořádám v Brně kuličkové turnaje, a jako zástupce klubu jsem taktéž členem výkonného výboru Českého kuličkového svazu.
Registrovaným příznivcem Pirátů jsem od roku 2012; za Piráty jsem byl dvakrát ve volební komisi - do budoucna bych však mohl prospět straně profesně například při přípravě tiskovin či propagačních materiálů, ale taktéž se nebráním osobní "kontaktní" pomocí při kampaních či reprezentací na zastupitelské úrovni.
Ke vstupu do strany mě vede především zhoršující se situace na naší politické scéně a moje osobní potřeba angažovat se smysluplně v její kultivaci. Pirátskou stranu přitom vidím jako prostředí v němž je kladen důraz na otevřenou společnost, informační svobody, znalostní ekonomiku a transparentní správu, což jsou všechno ideje, se kterými se nejen ztotožňuji, ale pokládám za zásadní, aby docházelo rovněž k jejich naplňování.
Zkrátka už mě nebaví "brblat u piva" na věci kolem sebe, raději bych svou energii vložil do podílu na tvorbě politiky a v tomhle ohledu mi dává členství v Pirátech smysl i příležitost být u toho.

Shodou okolností jsem zaregistroval, že dnes se koná v brněnském PirateSpace Krajské fórum, v souvislostí s touto svou žádostí bych si na něj dovolil přijít a případně se představit osobně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Pohorelicky za příspěvky (celkem 3):
Jiri.Ulip, Petr.Springinsfeld, V__
Uživatelský avatar
Jan.Mucka
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 154
Registrován: 16 črc 2017, 13:42
Profese: Student učitelství, obsahový marketing
Dal poděkování: 111 poděkování
Dostal poděkování: 186 poděkování

Re: Jan Pohořelický

Příspěvek od Jan.Mucka »

Ahoj Honzo, díval jsem se, že si na schůzi i přes její přeložení nakonec dorazil, což je super. Brzy se bude také konat další informační schůzka pro zájemce o členství, zájem o ní se dá nahlásit zde (datum se pak bude přizpůsobovat možnostem zájemců): jihomoravsky-kraj-f83/vstupni-informacn ... 7-s10.html
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“