Josef Herzog

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Pardubický kraj, KoKS Pardubický kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Taifun
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Profese: Podnikatel niní úřad práce
Dostal poděkování: 2 poděkování

Josef Herzog

Příspěvek od Taifun »

Dobrý den, nebo ahoj na palubě.
Jmenuji se Josef Herzog, hlavní důvod proč bych se rád stal členem pirátů je můj zájem o dění v politické sféře nejen ,,naší”, ale i zahraniční a vědomí, že nám již vlastní ,,stěžování u piva”, muže být poněkud uvolňující, nikoliv však přínosné.
Poměrně dlouhou dobu jsem žil v Praze, což byla celkem přínosná etapa mého života, která mne dovedla k mnoha poznáním a změně sebe samého. A nyní jsem připraven a řekl bych, že i schopen, měnit, nebo se o to alespoň pokusit, věci a dění kolem sebe.
Mezi mé zájmy patří sledování dění u nás i ve světě, moderní technologie a přírodní zdroje, sport, cestování. Ve volném čase se věnuji zejména své rodině a rozvoji svých dětí.
Všem co si přečetli těch pár řádků a projevili tak svůj zájem, velké díky.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Taifun za příspěvky (celkem 2):
Pavel.Stepanek, Daniel.Lebduska
Pavel.Stepanek
Personální odbor
Profese: živnostník
Dal poděkování: 1164 poděkování
Dostal poděkování: 1442 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Josef Herzog

Příspěvek od Pavel.Stepanek »

Ahoj Pepo,
já jenom doplním, že se už pár let známe osobně a že žiješ v Chrudimi.
Poprosím tě do záznamu o odpovědi na následující otázky:

1) Která partaj ti byla nejsympatičtější než ses dozvěděl/a o Pirátech? Proč Piráti?
2) Četl/a jsi program Pirátů do PS 2017? Který bod ti přijde nejdůležitější a se kterým nesouhlasíš?
3) Jaký je tvůj názor na svobodu Internetu? Chápeš obsah pojmů jako např. blokování stránek, síťová neutralita, šifrování, digitální podepisování, kryptoměny, apod.?
4) Víš, co je to všeobecný základní příjem? Jak se k němu stavíš a z čeho by se měl financovat?
5) Co si myslíš o migraci do ČR?
6) Jak se stavíš k otázce rovnoprávnosti partnerského soužití gay a lesbických párů a možnosti adopce dětí takovými páry?
7) Co si myslíš o autorském zákonu a společnostech OSA nebo Intergram?
8) Jaké vnímáš největší problémy v otázce zahraniční politiky? Co si myslíš o EU, o NATO o anexi Krymu nebo o režimu KLDR?
9) Jaký je tvůj názor na legalizaci drog? Lze legalizovat všechny drogy, nebo jenom některé?
10) Kdo všechno by podle tebe měl zveřejňovat svá daňová přiznání, které instituce by měly zveřejňovat výši odměn svých zaměstnanců?
11) Co vnímáš ty osobně jako největší prioritu, kterou by ses z pozice člena Pirátů snažil/a prosadit?

Postačí nenáročné stručnější odpovědi.
Kontaktuj mě prosím na pavel.stepanek@pirati.cz nebo na 608879077 ohledně termínu osobní schůzky.

Pokud se chceš zapojit rovnou, můžeš pro účely komunálních voleb odpovědět v příštích týdnech nebo měsících i na otázky:
- jaké jsou problémy ve tvé obci
- jaka je tam stávající vládnoucí koalice
- je-li v obci strana (hnutí), s níž by se dalo spolupracovat
- jaké jsou tvé vazby na politiku
a pokud bys chtěl v obci kandidovat, uveď zhruba 5 bodu programu, který bys chtěl prosazovat

Děkuji a přeji hezký den :)

Centrální volební manažer
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Pardubický kraj“