Jan Kerber-přijat

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Vysočina

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Uživatelský avatar
Jan.Kerber
Místní předsednictvo
Příspěvky: 57
Registrován: 11 led 2018, 19:26
Profese: učitel hudby / osvč / městský zastupitel
Bydliště: Havlíčkův Brod
Dal poděkování: 147 poděkování
Dostal poděkování: 105 poděkování

Jan Kerber-přijat

Příspěvek od Jan.Kerber »

Dobrý den.

Jmenuji se Jan Kerber je mi 32 let a chtěl bych požádat o členství v Pirátské straně.
Politiku mám rád od dětství a Vaše práce, zejména její transparentnost a otevřenost v různých prohlášeních a debatách se mi velmi zamlouvá, stejně jako směr kterým se profilujete.
Již několik jsem se chtěl přihlásit k nějaké politické partaji, ale jaksi nebyl tým, za který by se dalo kopat...resp. podepsat za názory. Vaše strana vnáší čerstvý vzduch politiky 21. stol.
do našeho zalobovaného dění. za to díky.
Mám rád naše město a rád bych se blíže informoval o politickém dění v regionu a případně se podílel na jeho dotváření ku prospěchu věci. Žiji a narodil jsem se
v Halvíčkově Brodě - LasVegas vysočiny, Křižovatka Vysočiny, dlouhodobě neukojená potřeba SK8 komunity ohledně nového parku, dělnické ubytovny místo škol atd. takže
rozhodně je zde o čem debatovat.

Pracuji jako učitel hudby na místní základní umělecké škole. vystudoval jsem konzervatoř obor hra na klarinet. (tzn. malé i velké děti učím foukat do různých fléten klarinetů
a saxofonů + hudební nauka) praxe ve školství 14 let...
Jsem aktivním členem dvou kapel hrajících relativně často po kraji i mimo něj: Havlíčkobrodská Dvanáctka (dechovka)
Humpolecký Dixiland (starý Jazz)
Jakožto učitel mám samozřejmě ještě další zdroj příjmů :D a to je rodinná firma, která se zabývá zahradní architekturou, realizacemi zahrad, prořezem a kácením stromů a tak podobně. Tím pádem, ne jen hudbou a třídní knihou živ je člověk ale i lopata, krumpáč či motorová pila patří mezi moje oblíbené kratochvíle... stejně jako horská kola a snowboarding... :D tak to by bylo krátce ke koníčkům a zálibám :arrow:
Ptáte-li se pak na schopnosti a dovednosti, musím neskromně zmínit výřečnost a zájem o politiku jako takovou. Učitelská praxe naučí člověka mluvit, vysvětlovat, učit chápat posluchače
význam slov, to bych řekl je v politice jedna z velmi důležitých věcí: umět říct lidem (komukoliv) kde je pravý význam toho co se sděluje a prosazuje. a proč by to tak mělo být.
takže debata/dialog + zájem a v neposlední řadě i znalost angličtiny na bázi běžné komunikace.

Díky za pozornost a doufám v přijetí Kerber.
Naposledy upravil(a) Jan.Kerber dne 13 led 2018, 18:26, celkem upraveno 2 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Kerber za příspěvky (celkem 5):
Michaela.Vodova, Arja.Karimbasharyarova, Josef.Korinek, Filip.Krska, Ondrej.Tuma
Uživatelský avatar
Jan.Kerber
Místní předsednictvo
Příspěvky: 57
Registrován: 11 led 2018, 19:26
Profese: učitel hudby / osvč / městský zastupitel
Bydliště: Havlíčkův Brod
Dal poděkování: 147 poděkování
Dostal poděkování: 105 poděkování

Re: Jan Kerber

Příspěvek od Jan.Kerber »

....dělal jsem odstavce. ale nejsou tam !!!
:roll: :lol: :lol:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Kerber za příspěvky (celkem 2):
Michaela.Vodova, Filip.Krska
Uživatelský avatar
Josef.Korinek
Příspěvky: 107
Registrován: 12 říj 2014, 11:53
Profese: nezávislé povolaní (hudebník)
Dal poděkování: 102 poděkování
Dostal poděkování: 207 poděkování

Re: Jan Kerber

Příspěvek od Josef.Korinek »

Ahoj díky za zájem se k nám přidat. Osobně Honzu znám je to super člověk skvělěj učitel hudby a muzikant. Zrovna minulí týden jsme měli asi dvou hodinový rozhovor o dění v našem městě i vysočině. Jsem rád že ses rozhodl přidat. Rádi tě uvidíme na některé z nadcházejcích schůzí Ms H.B. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Korinek za příspěvky (celkem 3):
Arja.Karimbasharyarova, Filip.Krska, Jan.Kerber
Uživatelský avatar
Jan.Kerber
Místní předsednictvo
Příspěvky: 57
Registrován: 11 led 2018, 19:26
Profese: učitel hudby / osvč / městský zastupitel
Bydliště: Havlíčkův Brod
Dal poděkování: 147 poděkování
Dostal poděkování: 105 poděkování

Re: Jan Kerber

Příspěvek od Jan.Kerber »

Diky moc za podporu, rád se zúčatním.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Kerber za příspěvek:
Filip.Krska
Uživatelský avatar
Arja.Karimbasharyarova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 58
Registrován: 24 kvě 2016, 11:22
Profese: Vedoucí směny
Dal poděkování: 106 poděkování
Dostal poděkování: 71 poděkování

Re: Jan Kerber

Příspěvek od Arja.Karimbasharyarova »

Ahoj Honza se účastnil schůze 21.1. v JiPiCe kde odevzdal přihlášku.
Hlasování o přijetí záhájeno 23.1. zde : mistni-predsednictvo-havlickuv-brod-f86 ... 39396.html
Tito uživatelé poděkovali autorovi Arja.Karimbasharyarova za příspěvky (celkem 2):
Filip.Krska, Jan.Kerber
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jan Kerber

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Jan Kerber přijat, zaplatil členský příspěvek, jeho formální přijetí řeším s AO (podání), díky a Honzu vítám mezi námi.

mistni-predsednictvo-havlickuv-brod-f86 ... 39396.html
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvky (celkem 3):
Arja.Karimbasharyarova, Filip.Krska, Jan.Kerber
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Vysočina“