Dalibor Štys

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Personální odbor - celý, KoKS Jihočeský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
stys
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 407
Registrován: 24 dub 2009, 06:03
Profese: profesor aplikované fyziky
Bydliště: Vilová čtvrť 197, Nové Hrady
Dostal poděkování: 11 poděkování

Dalibor Štys

Příspěvek od stys »

Dobrý den,

kolem Pirátů se motám už někdy od roku 2009, už dávno mám na fóru účet. Kdysi mi dokonce Mikuláš Ferjenčík nabízel, abych za Piráty kandidoval do senátu. :-)

Dokud jsem byl porůznu akademický funkcionář, a posléze až ministr školství, byla by to pro mně bývala neúnosná další zátěž.

Teď už jsem zas normální vědec, takže je to fuk a můžu se zapojit. I když, vzhledem k rodinné situaci, trochu omezeně.

Přihlášku jsem podal už před delší dobou, takže jsem na mailing listu, ale oficiálně nic. Takže jak to běží?

Možná je čas přestat vše dělat jen amatérsky, protože Piráti už jsou v parlamentu a za chvíli ve vládě. A tam se to na Vás zatraceně hrne, můžu vyprávět.

Zdraví

Dalibor Štys
Tito uživatelé poděkovali autorovi stys za příspěvky (celkem 5):
Ludek.Blaha, Vaclav.Fortik, Jan.Novak, Zbynek.Konvicka, Lenka.Wagnerova
Ehrgeiz is der Tod des Denken. Ludwig Wittgenstein: Vermischte Bemerkungen
Uživatelský avatar
Jana.Kolarikova
Personální odbor
Příspěvky: 1862
Registrován: 03 srp 2012, 13:52
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1798 poděkování
Dostal poděkování: 2752 poděkování

Re: Dalibor Štys

Příspěvek od Jana.Kolarikova »

Dobrý den/ahoj :)
jak již jsem vysvětlovala v e-mailu, vyplnění internetovéjo formuláře neznamená přihlášku do strany.
Psal jste mi, že jste z Českých Budějovic, proto je nejjednodušším řešením zapojit se k místním Pirátům a pomoci jim s komunální kampaní.
Vím, že jste s některými z nich v kontaktu, přijďte se tedy představit na některé setkání a zapojit se mezi nás.
Krásný den
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Kolarikova za příspěvky (celkem 2):
Ludek.Blaha, Ivo.Vlasaty

Jana Koláříková
https://www.facebook.com/JaninkaToofree
jana.kolarikova@pirati.cz
To, že nemůžeme změnit svět, neznamená, že bychom se o to neměli alespoň pokusit.

Uživatelský avatar
Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 čer 2014, 00:11
Profese: strategický zkompetentňovatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 1521 poděkování
Dostal poděkování: 1536 poděkování

Re: Dalibor Štys

Příspěvek od Ludek.Blaha »

stys píše:Možná je čas přestat vše dělat jen amatérsky...
O jisté profesionalizaci jsme, Dalibore, hovořili na nedávném zasedání krajského sdružení v Českých Budějovicích. Především pak profesionalizaci na, řekněme, provozních pozicích, kdy je nezbytné práci udělat kvalitně, a bez ohledu na to, jesli někdo má, a nebo nemá čas, a co si o tom sám myslí.
V každém případě s novou pozicí Pirátské strany ve společnosti přicházejí ve straně i nové, svěží větry. Takže se v souvislosti s přijímáním nových členů hovoří o zkušební době s posuzováním aktivit uchazeče včetně účasti na schůzích, ručitelích, kteří mají zřejmě garantovat uchazečovu nezávadnost, a časem možná i snášením důkazů o ryzosti pohnutek a postojů.
Naštěstí to vypadá, že v tomtom směru zůstávají v jihočesku lidé pořád ještě vesměs rozumní.

Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...
Demokracie je výborná věc. Umožňuje občanům, aby si zcela svobodně zvolili... diktaturu!
Umělá inteligence nedosáhne nikdy až takové úrovně, aby dokázala napodobit myšlení pitomce.

Uživatelský avatar
stys
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 407
Registrován: 24 dub 2009, 06:03
Profese: profesor aplikované fyziky
Bydliště: Vilová čtvrť 197, Nové Hrady
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: Dalibor Štys

Příspěvek od stys »

Dobrý den / Ahoj,

nejsem z Budějovic ale z Nových Hradů. A z rodinných důvodů teď rok, možná i tři, fakt nestíhám nikam jezdit. Můžu se zapojit přes skype nebo mumble, můžu dělat to, co je možné z domova.

Nemusím být členem, jen mi přišlo blbé kritizovat a ani nezaplatit příspěvky.

Zdraví

Dalibor Štys
Tito uživatelé poděkovali autorovi stys za příspěvky (celkem 2):
Ivo.Vlasaty, Lenka.Wagnerova
Ehrgeiz is der Tod des Denken. Ludwig Wittgenstein: Vermischte Bemerkungen
Uživatelský avatar
Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 čer 2014, 00:11
Profese: strategický zkompetentňovatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 1521 poděkování
Dostal poděkování: 1536 poděkování

Re: Dalibor Štys

Příspěvek od Ludek.Blaha »

Internet je naše moře!
Každý nechť se připojí dle svých možností a potřeb. Z mého úhlu pohledu řadového člena je vítán.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ludek.Blaha za příspěvky (celkem 3):
Jana.Kolarikova, Ivo.Vlasaty, V__

Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...
Demokracie je výborná věc. Umožňuje občanům, aby si zcela svobodně zvolili... diktaturu!
Umělá inteligence nedosáhne nikdy až takové úrovně, aby dokázala napodobit myšlení pitomce.

Uživatelský avatar
Ivo.Vlasaty
Místní předsednictvo
Příspěvky: 2233
Registrován: 31 led 2012, 09:15
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 8754 poděkování
Dostal poděkování: 3667 poděkování

Re: Dalibor Štys

Příspěvek od Ivo.Vlasaty »

Já bych určitě nebyl proti, udělat si někdy výlet do Nových Hradů. Ostatně, patří do našeho místního sdružení.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vlasaty za příspěvky (celkem 2):
Jana.Kolarikova, Zbynek.Konvicka

Ivo Vlasatý
České Budějovice
ivo.vlasaty@pirati.cz
792446700

Uživatelský avatar
Zbynek.Konvicka
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 147
Registrován: 13 říj 2016, 00:14
Profese: novinář
Dal poděkování: 478 poděkování
Dostal poděkování: 280 poděkování

Re: Dalibor Štys

Příspěvek od Zbynek.Konvicka »

stys píše:Dobrý den / Ahoj,

nejsem z Budějovic ale z Nových Hradů. A z rodinných důvodů teď rok, možná i tři, fakt nestíhám nikam jezdit. Můžu se zapojit přes skype nebo mumble, můžu dělat to, co je možné z domova.

Nemusím být členem, jen mi přišlo blbé kritizovat a ani nezaplatit příspěvky.

Zdraví

Dalibor Štys
zdravím

u Nových Hradů máme část rodiny, klidně se můžeme setkat a dát řeč, když tak písni na facebooku, najdeš mě pod jménem;)

Zbyněk Konvička
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zbynek.Konvicka za příspěvek:
V__
"Co tě nezabije, to tě posílí!"
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihočeský kraj“