Volba prezidenta republiky
Pravidla fóra
Toto je veřejné fórum, které nesděluje politická stanoviska či názory Pirátské strany. Dodržujte prosím jeho pravidla.
Do vnitrostranické diskuse se mohou naši příznivci zapojit, pokud vstoupí do příslušné skupiny registrovaní příznivci.
Toto je veřejné fórum, které nesděluje politická stanoviska či názory Pirátské strany. Dodržujte prosím jeho pravidla.
Do vnitrostranické diskuse se mohou naši příznivci zapojit, pokud vstoupí do příslušné skupiny registrovaní příznivci.
-
jachymb
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 99
- Registrován: 08 čer 2009, 20:21
- Profese: programátor
- Dal poděkování: 86 poděkování
- Dostal poděkování: 102 poděkování
Volba prezidenta republiky
právě mě zaujal tento článek na iDNES: Havel už si vybral Klausova nástupce. Na Hradě by chtěl Šimona Pánka
Souhlasím s Havlem, že strany by měly dát už před volbami najevo, koho chtějí v roce 2013 jako hlavu státu navrhnout a posléze volit. Koho by tedy navrhovala ČPS?
Chápu, že jste zastánci přímé demokracie (což je dobře), ale dejme tomu, že byste se dostali do PS, ale přímou volbu by se nepodařilo prosadit.
?
Souhlasím s Havlem, že strany by měly dát už před volbami najevo, koho chtějí v roce 2013 jako hlavu státu navrhnout a posléze volit. Koho by tedy navrhovala ČPS?
Chápu, že jste zastánci přímé demokracie (což je dobře), ale dejme tomu, že byste se dostali do PS, ale přímou volbu by se nepodařilo prosadit.
?
- Jiri.Kaderavek
- Krajský zastupitel
- Příspěvky: 7907
- Registrován: 21 dub 2009, 12:58
- Profese: programátor, analytik, manažer, trenér
- Dal poděkování: 2710 poděkování
- Dostal poděkování: 7708 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Volba prezidenta republiky
ČPS má vlastní kandidáty
Ne, tohle jsme skutečně ještě neprobírali a předpokládám, že do voleb už ani nebudeme.
Můj osobní názor: Považuji poslední aktivity V. Havla za spíše tragikomické, a tohle je jedna z nich. Ano, kdysi jsme Pánkovi věřili (teď myslím nás účastníky studentských stávkových výborů), ale pokud je mi známo, on se už celá léta více stará za cizí peníze o utrpení ve světě než potřeby českých občanů. Potřebujeme prezidenta, který se bez okolků postaví za obyčejné lidi (tedy za většinu), protože ti nemají na rozdíl od kdejaké etablované menšiny zastání nikde. To názor, že by se do funkce hodila žena už je reálnější. Taková Dana Drábová by se s politiky příliš nepárala
Ne, tohle jsme skutečně ještě neprobírali a předpokládám, že do voleb už ani nebudeme.
Můj osobní názor: Považuji poslední aktivity V. Havla za spíše tragikomické, a tohle je jedna z nich. Ano, kdysi jsme Pánkovi věřili (teď myslím nás účastníky studentských stávkových výborů), ale pokud je mi známo, on se už celá léta více stará za cizí peníze o utrpení ve světě než potřeby českých občanů. Potřebujeme prezidenta, který se bez okolků postaví za obyčejné lidi (tedy za většinu), protože ti nemají na rozdíl od kdejaké etablované menšiny zastání nikde. To názor, že by se do funkce hodila žena už je reálnější. Taková Dana Drábová by se s politiky příliš nepárala
Zakladatel České pirátské strany
„Svobodu nekoupíte, tu si volíte“
https://lide.pirati.cz/personProfile/96/
„Svobodu nekoupíte, tu si volíte“
https://lide.pirati.cz/personProfile/96/
-
Anonym101
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 1624
- Registrován: 11 čer 2009, 01:44
- Profese: nic
- Dal poděkování: 493 poděkování
- Dostal poděkování: 569 poděkování
-
krakonos
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 78
- Registrován: 22 čer 2009, 22:05
- Profese: technik
- Dostal poděkování: 7 poděkování
Re: Volba prezidenta republiky
Dana Drábová , jasně , srozumitelně , to beruJiri Kaderavek píše:ČPS má vlastní kandidáty![]()
Ne, tohle jsme skutečně ještě neprobírali a předpokládám, že do voleb už ani nebudeme.
Můj osobní názor: Považuji poslední aktivity V. Havla za spíše tragikomické, a tohle je jedna z nich. Ano, kdysi jsme Pánkovi věřili (teď myslím nás účastníky studentských stávkových výborů), ale pokud je mi známo, on se už celá léta více stará za cizí peníze o utrpení ve světě než potřeby českých občanů. Potřebujeme prezidenta, který se bez okolků postaví za obyčejné lidi (tedy za většinu), protože ti nemají na rozdíl od kdejaké etablované menšiny zastání nikde. To názor, že by se do funkce hodila žena už je reálnější. Taková Dana Drábová by se s politiky příliš nepárala
- Ladislav Matuska
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 131
- Registrován: 06 bře 2010, 15:09
- Profese: manager
- Bydliště: Most
- Dostal poděkování: 4 poděkování
Re: Volba prezidenta republiky
Prezidentem může být kdekdo. Stačí, aby mu bylo v den voleb 40 let.
Zůstávám dál pirátem
http://matuska.blog.idnes.cz
http://matuska.blog.idnes.cz
-
Anonym101
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 1624
- Registrován: 11 čer 2009, 01:44
- Profese: nic
- Dal poděkování: 493 poděkování
- Dostal poděkování: 569 poděkování
Re: Volba prezidenta republiky
co mas proti esterce?krakonos píše: Dana Drábová , jasně , srozumitelně , to beru
- Spirit
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 1005
- Registrován: 29 dub 2009, 13:33
- Dal poděkování: 3 poděkování
- Dostal poděkování: 49 poděkování
Re: Volba prezidenta republiky
Ženské rády rozhodují kolektivně.Vit Hnilica píše:co mas proti esterce?krakonos píše: Dana Drábová , jasně , srozumitelně , to beru
... and the Spirit of God was hovering over the waters. 
- Petr.Vileta
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 31254
- Registrován: 22 črc 2009, 18:12
- Profese: Celkem Spokojený Důchodce
- Bydliště: Plzeň 2
- Dal poděkování: 27893 poděkování
- Dostal poděkování: 23762 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Volba prezidenta republiky
Ladislav Matuska píše:Prezidentem může být kdekdo. Stačí, aby mu bylo v den voleb 40 let.

Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
- Martin Broz
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 9428
- Registrován: 08 črc 2009, 12:40
- Profese: SMRT MODERACI
- Bydliště: Internet
- Dal poděkování: 1529 poděkování
- Dostal poděkování: 5426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Volba prezidenta republiky
Abys nelitoval. Porad se nekde courat s vostatnima paprdama, voholenej, navonenej, nacesnej s umytejma vlasama. 
- Spirit
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 1005
- Registrován: 29 dub 2009, 13:33
- Dal poděkování: 3 poděkování
- Dostal poděkování: 49 poděkování
Re: Volba prezidenta republiky
Chvilku jsem o tom taky uvažoval, ale sebral jsi mi iluze.Martin Broz píše:...voholenej, navonenej, nacesnej s umytejma vlasama.
... and the Spirit of God was hovering over the waters. 