Vojtěch Matal

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
vojtechmatal
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 07 led 2018, 20:48
Profese: Student, Bezpečnostní managment
Dostal poděkování: 2 poděkování

Vojtěch Matal

Příspěvek od vojtechmatal »

Ahoj !

Rád bych se vám představil, mé jméno je Vojtěch Matal a žiji v Brně Řečkovicích. Je mi 24 let a studuji na Vysoké škole Ambis - Bezpečností management.

Již dlouhou dobu se zajímám o komunální politiku, protože mě pochopitelně zajímá co se v mé městské části děje.
Jsem věřící člověk a pokládám to za obrovskou výhodu, protože mám možnost se setkávat s lidmi z kostela a bavit se s nimi o jejich problémech. Co je trápí a za co jsou třeba naopak i rádi. I díky tomu se znám s takřka všemi místními členy KDU-ČSL a i když v některých věcech s nimi nesouhlasím, tak věřím tomu že je správné s nimi debatovat a snažit se říct nahlas své názory.

V posledních volbám (2014) mě nejvíce zamrzelo že do těchto našich vod vstoupilo politické hnutí ANO a lidé bez toho, aby Tyto nové tváře v Řečkovicích znali, tak i přes to všechno je volili.

Toto chci změnit chci aby lidé volili občany se kterými se setkávají, ne jen 2 měsíce před volbami, ale znají je. Ví o nich že zde vyrůstali znají jejich rodiny, jejich zásady.

A proto chci začít bojovat pod pirátskou vlajkou chci udělat Řečkovice lepšími !!!

Své přednosti mám především v bezpečnosti v krajině, ať už je to spravné a šetrné nakládání s přírodou tak i kritické myšlení v době ohrožení.
Dále se zajímám o veřejnou a dopravní infrastrukturu.

Těším se na budoucí setkání a hlavně na debatu s vámi

Vojta :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi vojtechmatal za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Ulip, Lukas.Dolezal
Uživatelský avatar
Jan.Mucka
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 154
Registrován: 16 črc 2017, 13:42
Profese: Student učitelství, obsahový marketing
Dal poděkování: 111 poděkování
Dostal poděkování: 186 poděkování

Re: Vojtěch Matal

Příspěvek od Jan.Mucka »

Zdravím Vojto,
předně se chci omluvit, že tvé představení zůstalo tak dlouho bez odpovědi. Nicméně Piráti také rádi debatují a tak nic nebrání tomu, abychom debatovali společně :). Setkání je možné například na místních a krajských schůzích (bývají obvykle ke konci měsíce a jejich termíny najdeš jak na fóru, tak na FB stránkách jihomoravských Pirátů. Konat se bude taky další informační schůzka pro uchazeče o členství, přihlásit se na ní můžeš tady: jihomoravsky-kraj-f83/vstupni-informacn ... 7-s10.html

Pokud by ses chtěl sejít dříve nebo mimo termíny, stačí se mi ozvat (SZ nebo e-mail jan.mucka@pirati.cz) a něco vymyslíme.
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“