Kateřina Čížková - Louny

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Ústecký kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
kudypak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 22 pro 2017, 21:04
Profese: copywriting, PR
Bydliště: Louny
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování

Kateřina Čížková - Louny

Příspěvek od kudypak »

Ahoj,

jmenuji se Katka Čížková s trvalým bydlištěm v Lounech. Pracovně se léta pohybuji jako PR, fundraising, copywriting, foto v různých pražských neziskovkách. Aktuálně pracuji externě pro pražskou pobočku Člověka v tísni (Jeden svět na školách). V Lounech jsem spoluzakladatel malé neziskovky Mezi lidi, která organizuje filmový festival Jeden svět a snaží se pořádat různé komunitní akce (komunitní zahrada Óbr louka, Lounský blešák atp.).

V Lounech vidím potenciál v založení pirátské buňky do komunálních voleb 2018, které mi přijdou klíčové vzhledem k rozpínavosti Babiše a populistických extremistů. Spolupráci v Lounech s Piráty by uvítalo i vedení Strany zelených (jsem s nimi v kontaktu; je to na zvážení). Aktuáně se snažím komunikačně spojit s Josef Šupík, který zde na fóru měl také zájem o členství jako Louňák. Potenciálně vím o dalším Louňákovi, který zvažuje také participovat. Postupně by se mohl nabalit někdo další...

K členství u Pirátů mě významně nalákala Olga Richterová z Prahy (nyní poslankyně, kdysi moje spolužačka z VŠ) a zájem Pirátů o problematiku internetu, sociálních médií, soukromí v offline i online prostředí atd.

Zajímá mě problematika dezinformací, otevřených dat a nových forem vzdělávání pro předškolní děti a ZŠ (včetně "digital skills" u dětí).

Stálo by za to se jistě hlouběji pobavit.
Díky za info ohledně dalšího postupu.

K.
Tito uživatelé poděkovali autorovi kudypak za příspěvky (celkem 3):
Mikulas.Peksa, Michaela.Schwarzova, Barbora.Pribylova
Uživatelský avatar
Barbora.Pribylova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 364
Registrován: 27 říj 2013, 19:52
Profese: Koordinátor dobrovolníků
Bydliště: Ústí nad Labem
Dal poděkování: 467 poděkování
Dostal poděkování: 257 poděkování

Re: Kateřina Čížková - Louny

Příspěvek od Barbora.Pribylova »

Ahoj Katko a díky ti za představení. :) Budeme se těšit na setkání ve fyzické realitě, prosím sleduj fórum, kde bude cca během dne oznámena schůze a případně vyhledej mne https://www.facebook.com/barbora.k.pribova nebo naší skupinu na fb. https://www.facebook.com/groups/205541576591909/about/

Těším se na spolupráci a v novém roce přeji vše dobré. :) Barka
Tito uživatelé poděkovali autorovi Barbora.Pribylova za příspěvky (celkem 2):
kudypak, V__
tel: 734370038xx

" I když lidé nevědí, co je dobro, mají ho v sobě. "
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Ústecký kraj“