[Přijat] Tomáš Gottwald

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Uživatelský avatar
Tomas.Gottwald
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 340
Registrován: 21 pro 2017, 09:25
Profese: Siemens Sales & QC Rep., Scientist
Dal poděkování: 426 poděkování
Dostal poděkování: 198 poděkování

[Přijat] Tomáš Gottwald

Příspěvek od Tomas.Gottwald »

Ahoj,

ještě jednou děkuji za možnost se představit. Díky! Jmenuji se Tomáš Gottwald a narodil jsem se 24.12.1983 v Brně.

V tu dobu moji rodiče žili v Blansku a žijí tady dodnes. I já jsem tady prožil převážnou část mého života. Několik let jsem žil i v Brně, kde jsem studoval na gymnáziu a potom na VUT v Brně, Fakultě Elektrotechniky a komunikačních technologií. V zaměstnání dělám na footprintech a retrofittech starých systémů. V srpnu 2018 budu končit moje doktorské studium na VUT, kde zkoumám sodík iontové akumulátory. Hrál jsem hokej, tenis a zbožňuji elektronickou hudbu. Od šestnácti let dodnes si rád jedu poslechnout různé soundsystémy z celé Evropy. Chci se stát v politice organizovaným a zapojit se do nejbližšího místního sdružení (MS) nebo založit MS v městě Blansku.

Můj podrobný životopis s mými schopnostmi jde stáhnout na následujícím odkazu: https://ulozto.cz/!7lMIlFT6N4Nr/zivotopis-pdf

Tomáš
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Gottwald za příspěvky (celkem 4):
Lukas.Dubec, Maria.Vasickova, Jiri.Ulip, Petr.Jedelsky
pay ><(((°> ><(((°> ><(((°> ><(((°> ><(((°> pay » 25 říj 2019, 10:07
Uživatelský avatar
Maria.Vasickova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2453
Registrován: 01 úno 2010, 21:56
Bydliště: Jižní Morava
Dal poděkování: 1772 poděkování
Dostal poděkování: 1652 poděkování

Re: Tomáš Gottwald

Příspěvek od Maria.Vasickova »

Zdravím Tomáši,

ideálně, přijeď se podívat na Celostátní fórum 6.-7.1.2018 v Brně

Majka
Tito uživatelé poděkovali autorovi Maria.Vasickova za příspěvek:
Tomas.Gottwald

Štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.

Periklés
Uživatelský avatar
Tomas.Gottwald
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 340
Registrován: 21 pro 2017, 09:25
Profese: Siemens Sales & QC Rep., Scientist
Dal poděkování: 426 poděkování
Dostal poděkování: 198 poděkování

Re: Tomáš Gottwald

Příspěvek od Tomas.Gottwald »

Ahoj Majko,

registruji se a velmi rád přijdu; termín mi vyhovuje.

Díky,
Tomáš
pay ><(((°> ><(((°> ><(((°> ><(((°> ><(((°> pay » 25 říj 2019, 10:07
Uživatelský avatar
dvaidx
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 13
Registrován: 23 říj 2017, 11:09
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 26 poděkování

Re: Tomáš Gottwald

Příspěvek od dvaidx »

Ahoj Tomáši. Diky za tvou pomoc během programu CF 2018, vážíme si tvého času a toho, že jsi se zapojil.
Uživatelský avatar
Tomas.Gottwald
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 340
Registrován: 21 pro 2017, 09:25
Profese: Siemens Sales & QC Rep., Scientist
Dal poděkování: 426 poděkování
Dostal poděkování: 198 poděkování

Re: Tomáš Gottwald

Příspěvek od Tomas.Gottwald »

Ahoj Davide,

za málo; cf mi bylo potěšením :D
Tomáš
pay ><(((°> ><(((°> ><(((°> ><(((°> ><(((°> pay » 25 říj 2019, 10:07
Uživatelský avatar
Tomas.Gottwald
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 340
Registrován: 21 pro 2017, 09:25
Profese: Siemens Sales & QC Rep., Scientist
Dal poděkování: 426 poděkování
Dostal poděkování: 198 poděkování

Podporovatelé pirátů Blansko

Příspěvek od Tomas.Gottwald »

V úterý 30. ledna 2018 jsem se sešel se Zuzanou Stříteckou a Janem Stříteckým v sídle Blansko sobě, z.s. Byla vyjádřena chuť svolat schůzi podporovatelů pirátské strany na 6.2.2018, kde se uskuteční sestavení návrhu čela kandidátky pro komunální volby do zastupitelstva města Blanska. Schůze se bude konat pravděpodobně v Blansku a bude otevřená veřejnosti. Místo a čas budou zveřejněny tady na fóru Pirátské strany.

Já a Jan Střítecký, každý jednotlivě oslovíme podporaovatele blanenských pirátů a rozešleme jim pozvání na toto setkání. Představil jsem jim moji vizy být leaderem vzniklé kantidátní listiny. O konečné podobě a schválení kandidátky necháme rozhodnout KS dle stanov Pirátské strany. Podání žádosti o založení MS v městě Blansku zůstává otevřeným bodem.

Poskytnutá výhoda: telefoní číslo na mě :D
Přijatá výhoda: horký zelený čaj; ještě jednou díky, díky!! a telefoní číslo na Jana.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Gottwald za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Ulip, Lukas.Dubec
pay ><(((°> ><(((°> ><(((°> ><(((°> ><(((°> pay » 25 říj 2019, 10:07
Uživatelský avatar
Tomas.Gottwald
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 340
Registrován: 21 pro 2017, 09:25
Profese: Siemens Sales & QC Rep., Scientist
Dal poděkování: 426 poděkování
Dostal poděkování: 198 poděkování

Re: Tomáš Gottwald

Příspěvek od Tomas.Gottwald »

2.2.2018 jsem se sešel na pokec s Martinem Kaduchem (registrován na fóru 25. dubna 2009). Martin mi v emailu napsal chytrou myšlenku "že někdo kdo nás povede, měl vyslechnout každého člena a zjistit jeho zkušeosti (hlavně co se týká MěU v Blansku) a jeho představ". Sdílíme názor, že se to nedá udělat na schůzi!! No tak jsme vyrazili asi na hodinovou procházku městem Blanskem. Martin nemá Facebook a přeje si, aby komunikace všech dohromady probíhala tady na fóru pirátské strany a skupina budoucí "MS Blanensko" na fb byla jen podpůrná. S tím se mohu ztotožnit a přesměruji toto vlákno na vlákno od Luboše Sedláka, kde to získá formu a bude růst!!

Z toho vyplývají další kroky, které je třeba podniknout. Na stekání jsme prošli Martinovu historii v konkrétních otázkách, které v Blansku řeší.
Přislíbil jsem spolupráci v souladu s našimi prioritami, kterou probereme na schůzi svolané Lubošem Sedlákem.

Poskytnuté výhody: 0
Přijaté výhody: 0
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Gottwald za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Ulip, kadan7of9
pay ><(((°> ><(((°> ><(((°> ><(((°> ><(((°> pay » 25 říj 2019, 10:07
Uživatelský avatar
Tomas.Gottwald
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 340
Registrován: 21 pro 2017, 09:25
Profese: Siemens Sales & QC Rep., Scientist
Dal poděkování: 426 poděkování
Dostal poděkování: 198 poděkování

Re: Tomáš Gottwald

Příspěvek od Tomas.Gottwald »

Hi together,

vlákno bylo přesměrováno a pokračování je dostupné na této adrese: jihomoravsky-kraj-f83/neclensky-podnet- ... 39646.html
pay ><(((°> ><(((°> ><(((°> ><(((°> ><(((°> pay » 25 říj 2019, 10:07
Uživatelský avatar
Tomas.Gottwald
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 340
Registrován: 21 pro 2017, 09:25
Profese: Siemens Sales & QC Rep., Scientist
Dal poděkování: 426 poděkování
Dostal poděkování: 198 poděkování

Re: Tomáš Gottwald

Příspěvek od Tomas.Gottwald »

Ahoj!

včera jsem pogratuloval ke znovuzvolení předsedovi krajského sdružení JMK Robertovi a obdržel od něj email :D (odpověď na moji Žádost o sdělení z 1.2.2018), konkrétně:

"Ahoj Roberte,

prosím o prověření, bude-li možné ověřit, že jsem před 31. srpnem 2017 žádal o členství nebo registrovaného podporovatele v Pirátské straně. Žádal jsem asi na volebním webu (pirati.cz). Dne 31. srpna 2017 mi přišel na email gottwald328@gmail.com poprvé Pirátský newsletter 2. vydání.

Děkuji za rychlé vyřízení mé žádosti.

S pozdravem a přáním klidného a úspěšného dne,
Tomáš"

ve kterém personální odbor potvrdil, že jsem se skutečně registroval už v létě přes pirati.cz, konkrétně 24.8.2017.
Tomáš
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Gottwald za příspěvek:
Robert.Cuma
pay ><(((°> ><(((°> ><(((°> ><(((°> ><(((°> pay » 25 říj 2019, 10:07
Uživatelský avatar
Tomas.Gottwald
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 340
Registrován: 21 pro 2017, 09:25
Profese: Siemens Sales & QC Rep., Scientist
Dal poděkování: 426 poděkování
Dostal poděkování: 198 poděkování

Re: Tomáš Gottwald

Příspěvek od Tomas.Gottwald »

Ahoj!

18.2.2018 jsem se potkal s vedoucím Nízkoprahového klub pro děti a mládež (NZDM Blansko), který zaštiťuje Společnost Podané ruce, o.p.s. Vedoucí klubu Robert Hořava vyjádřil podporu a chuť prosazovat společně potřebné ve městě Blansku. Velmi si toho vážím a Robertovi tímto ještě jednou děkuji! S Robertem se známe dlouhodobě a za raného mládí jsme mohli být např. u vzniku skateparku nebo legální plochy pro graffiti ve městě Blansku. Oceňuji služby, které tento klub poskytuje a jak přistupuje k práci s mládeží. S jeho fungováním se mohu plně ztotožnit a vyjádřit podporu jeho dalšího rozvoje.

poskytnuté výhody: 0
Přijaté výhody: 0

Pěkný den,
Tomáš
pay ><(((°> ><(((°> ><(((°> ><(((°> ><(((°> pay » 25 říj 2019, 10:07
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“