práce koordinátora KhK

Moderátor: Personální odbor - celý

Odpovědět
Uživatelský avatar
Libuse.Verisova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 1206
Registrován: 07 kvě 2017, 20:47
Profese: Technik
Dal poděkování: 291 poděkování
Dostal poděkování: 637 poděkování

Re: práce koordinátora KhK

Příspěvek od Libuse.Verisova »

Moje práce za leden 2023
podrobný výkaz najdete tady, nelze se podívat bez přihlášení.

Nejvíc času jsem ztrávila administrací a telefonováním s úřady k ovk, delegacemi a jejich odvoláváním, úklidem v papírových přihláškách a jejich nahráváním do registru smluv. Přípravou zpětných vazeb směrem k úřadům a komisařům, tvorbě blacklistu.

Dále jsem se věnovala ukončení pronájmu KraPiCe ve smyslu inventur, úklidu, stěhování, malování, mytí oken, nábytku, likvidací polepů a předání majiteli.

Běžná krajská administrativa - piroplacení, nalodění, příprava schůzí MS, KS, jednání o převolbě PKS, Jitsi s PO a PKS a další běžná denní agenda.

Líba Věříšová
*********************************
Nemůžu změnit směr větru, ale můžu nastavit plachty tak, abych vždy doplul, kam chci.
Jimmy Dean
Uživatelský avatar
Libuse.Verisova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 1206
Registrován: 07 kvě 2017, 20:47
Profese: Technik
Dal poděkování: 291 poděkování
Dostal poděkování: 637 poděkování

Re: práce koordinátora KhK

Příspěvek od Libuse.Verisova »

Moje práce za únor 2023
podrobný výkaz najdete tady, nelze se podívat bez přihlášení.

Nejvíc času jsem ztrávila přípravou zpětné vazby na základě vyplněných formulářů od úřadů, komisařů, registrátorů a předsednictev. tvorbou blacklistu

Dále jsem se věnovala výběrovým řízením do městských společností, přípravě databází pro nový newsletter a běžné krajské administrativě jako je piroplacení, nalodění, příprava schůzí MS, KS, jednání o převolbě PKS, Jitsi s PO a PKS a další denní agenda.

Líba Věříšová
*********************************
Nemůžu změnit směr větru, ale můžu nastavit plachty tak, abych vždy doplul, kam chci.
Jimmy Dean
Odpovědět

Zpět na „Koordinátoří“