Martin Klíma

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Martin.Klima
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 19
Registrován: 21 lis 2017, 22:03
Profese: Test Inženýr
Dal poděkování: 22 poděkování
Dostal poděkování: 28 poděkování

Martin Klíma

Příspěvek od Martin.Klima »

Ahoj,

jmenuji se Martin Klíma. Na VUT jsem vystudoval Mikroelektroniku a technologii, a tím si prodloužil jméno o 6 písmen. V současné době pracuji jako test inženýr v elektrotechnické výrobě.

Nikdy jsem nepodporoval žádnou politickou stranu. Veřejného života jsem se ale aktivně účastil - např. na demonstracích (proti zavedení školného na vysokých školách, proti TTIP) nebo při sběrech podpisů (petice proti výstavbě vodního díla Čučice v přírodní rezervaci Údolí Oslavy a Chvojnice) aj. Občas komentuji aktuální i nadčasové dění na blogu na iDnes.cz. Spravuji diskuzní skupinu Náměšť nad Oslavou. Mimo to jsem zakládajícím členem a předsedou spolku občanů Kulna, který působil v Náměšti nad Oslavou, organizoval autorská čtení lokálních autorů a propagoval místní umělce (pozn. jeho činnost je nyní utlumena kvůli změně bydliště u většiny členů, a v brzké době bude rozpuštěn, protože se nepodařili nalézt pokračovatelé).

V současné době jsem se prostřednictvím klubu rodičů s dětmi Pif paf působícím ve Střelicích, kde mám 2 roky trvalé bydliště, dostal k řešení problémů, které trápí rodiče. Organizoval jsem podpisovou akci za výsadbu zeleně na dětském hřišti u místní sokolovny. Aktivně se zajímám o problematiku budování přechodů a regulaci provozu obcí. Tento zájem vygradoval v přípravy na kandidaturu do obecního zastupitelstva v komunálních volbách 2018.

Piráty jsem zatím podporoval pouze ve volbách svým hlasem. Důvodem byla zejména otevřenost a věcnost. Velmi sympatický je mi také důraz na svobodu.To jsou principy, se kterými se ztotožňuji, a ve stejném duchu bych rád působil i já, ať už na obci nebo při jiných mých aktivitách. Zda vstoupit do strany jsem začal uvažovat během příprav kandidátky, kdy jsem se rozhodoval, zda se vydat cestou nezávislého kandidáta, nebo zohlednit svoje volební preference. O vstupu do strany mě utvrdila navštěva včerejšího krajského sněmu (21. 11. 2017 na Šelepce), během které jsem se definitivně rozhodl o ucházení o členství, včetně přijmutí všech závazků a povinností, které z toho plynou.

Prosím proto o posouzení mé žádosti o členství ve straně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Klima za příspěvky (celkem 4):
Ivor.Kollar, Pavel.Moravec, Maria.Vasickova, Petr.Jedelsky
M*
Uživatelský avatar
dvaidx
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 13
Registrován: 23 říj 2017, 11:09
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 26 poděkování

Re: Martin Klíma

Příspěvek od dvaidx »

Ahoj Martine. Díky za tvou pomoc s chystáním CF 2018 hned od sobotního rána. Věřím, že se uvidíme i na dalších pirátských akcích.
Tito uživatelé poděkovali autorovi dvaidx za příspěvek:
Martin.Klima
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“