Vojtěch Ventura

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Ústecký kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Ventur
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 30 říj 2017, 00:41
Profese: zahradník, adiktolog, vychovatel
Dostal poděkování: 2 poděkování

Vojtěch Ventura

Příspěvek od Ventur »

Zdravím,

jmenuji se Vojta Ventura je mi 29 let a bydlím v Děčíně a pocházím z Jiřetína pod Jedlovou. Vystudoval jsem střední zahradnickou školu A. E. Komerse v Děčíně, obor zahradník. Dále jsem studoval obor adiktologie na 1.Lf UK kde jsem získal titul Bc. a nyní studuji Mgr. obor sociální pedagogika na UJEPu. Čtyři roky jsem pracoval jako terénní pracovník s uživateli drog v Praze. Nyní pracuji jako vychovatel ve výchovném ústavu.

Pirátská strana je mi sympatická už od začátku jejího vzniku a po celou dobu sleduji dění okolo. S programem strany zcela souhlasím.
Nabídnout mohu pomoc kdekoliv bude třeba a budu li se cítit kompetentní. Orientuji se v oblasti drogové problematiky a čerstvě také poznávám něco o pedagogice.

Nikdy jsem nebyl členem žádné politické strany a mám čistý trestní rejstřík. Bude li třeba, rád dodám další informace o sobě.

Zdravím, Vojta Ventura.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ventur za příspěvky (celkem 2):
Barbora.Pribylova, DavidSmigura
Uživatelský avatar
Barbora.Pribylova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 364
Registrován: 27 říj 2013, 19:52
Profese: Koordinátor dobrovolníků
Bydliště: Ústí nad Labem
Dal poděkování: 467 poděkování
Dostal poděkování: 257 poděkování

Re: Vojtěch Ventura

Příspěvek od Barbora.Pribylova »

Ahoj Vojto a vítej na palubě. :) my jsme spolu ve spojení a těším se na setkání na našem krajském sněmu v sobotu. Děkuji taky že se nám znovu představíš i tam.
B.
tel: 734370038xx

" I když lidé nevědí, co je dobro, mají ho v sobě. "
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Ústecký kraj“