Jan Moták-odloženo

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Vysočina

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
motakjan
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 17 říj 2017, 21:59
Profese: Projektant
Dostal poděkování: 5 poděkování

Jan Moták-odloženo

Příspěvek od motakjan »

Dobrý den,

jmenuji se Jan Moták, je mi 33 let a bydlím v obci Římov v okr. Třebíč. Jsem ženatý a mám dvě děti. Vystudoval jsem stavební fakultu VUT v Brně a mohu se tedy honosit titulem Ing. V roce 2012 jsem navíc úspěšně získal autorizaci ČKAIT v oboru pozemní stavby. Po několika letech zaměstnání jako projektant u třebíčské projekční firmy jsem zkusil štěstí ve stejném oboru, ale na volné noze, což dělám doposud. Mám rád takové ty klasické věci jako je rodina, sport, dobrá kniha, seriál či film.
Piráty jsem vnímal již v minulých volebních obdobích, ale vždy jsem je považoval jen za „protestní skupinu“ a více se o ně nezajímal. Piráty jsem začal brát vážně v roce 2015, kdy na jejich popud byl vydán rozsudek soudu, který měl zpřístupnit závazné ČSN ve stavebnictví. Výsledek sice nebyl dle očekávání, ale pro mě se tímto změnil pohled na piráty a začal jsem se o ně více zajímat a mohl jsem tedy zjistit, že ve většině názorů je mi strana blízká, ale hlavně kvituji způsob fungování a vystupování strany.
A čím bych mohl být Pirátům prospěšný? Nemám v současné době žádné politické ambice, ale rád bych se zapojil do diskuze v oblastech jako je životní prostředí, místní rozvoj, podnikání a E-government, zejména v návaznosti na stavebnictví a z pohledu malé soukromé firmy a tím snad i trochu pomohl ke společnému dílu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi motakjan za příspěvky (celkem 5):
Michaela.Vodova, Filip.Krska, Vit.Fux, DavidSmigura, Ondrej.Tuma
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jan Moták

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Předmět: 2.11.Jihlava-krajská schůze a deskovky s Piráty
Michaela.Vodova píše:Ahoj,

zveme tě na veřejné zasedání Pirátů na Vysočině. Akce se koná v jihlavském pivovaru Ježek 2.11 od 16 do 18 hodin, následovat bude akce Deskovky s Piráty, od 18 do 20 hodin.
Program bude na začátku jednání upřesněn. Přítomné bude předsednictvo kraje, počítáme tedy se zájemci o členství.

Rezervujte si místo na jednání kraje od 16:00 a to nejpozději 31.10.2017:
https://doodle.com/poll/v7a23raygwkeafuz

nebo od 18:00 na deskovky s Piráty (nezávazný pokec a hry):
https://doodle.com/poll/7u3u92yg9c999vns

Těšíme se na vás,
případné dotazy směrujte na koordinátorku:
Michaela Vodová, 770 113 639, michaela.vodova@pirati.cz
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvky (celkem 2):
Filip.Krska, DavidSmigura
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jan Moták

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Ahoj, máš stále zájem stát se Pirátem? V Třebíči jsme založili místní sdružení a scházíme se každých 14 dní ve středu v Třebíči, v Trumetce, Leopolda Pokorného. Další setkání je 7.2 od 19 hodin. Přijď. Rádi tě poznáme. Plánujeme 6.4 dělat v Třebíči akci, Vyosení, máme spoustu nápadů, budeme rádi za každou pomoc a podporu.

PS: akce si najdeš v našem kalendáři: https://calendar.google.com/calendar/em ... e%2FPrague
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvek:
Filip.Krska
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jan Moták-odloženo

Příspěvek od Michaela.Vodova »

odloženo - nekomunikuje, nezapojil se, zamykám, v případě potřeby lze odemknout a pokračovat v diskuzi
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Vysočina“