Mirek Lukeš

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
mirek.lukes
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 16 říj 2017, 11:28
Profese: státní zaměstnanec
Dostal poděkování: 5 poděkování

Mirek Lukeš

Příspěvek od mirek.lukes »

Zdravím všechny, kteří mají chuť něco změnit. Už dlouhou řadu let cítím, že ani zdaleka se nesplnilo všechno, co jsme po listopadu 1989 změnit chtěli. Výrazně jsme (myslím tím moji generaci) podcenili situaci a žili v domnění, že všechno půjde tak nějak přirozeně správnou cestou. Jenomže nešlo! Není asi ani jediný resort, který by fungoval dobře a moje nutkání začít něco dělat nabírá vrcholu. Proto jsem připraven spojit síly, hledat a najít společnou vizi a za tou jít. Máme-li našim dětem (a příštím generacím) připravit nějakou solidní budoucnost, jiná možnost není. Tahle země a tahle planeta si to zaslouží! Bydlím nedaleko Uherského Hradiště, jsem ženatý, mám dvě děti (16 a 12 let) a kromě rodiny mám spoustu dalších zájmů. Nepochybuji o tom, že bych si nějakou "svoji parketu" našel i ve snaze smysluplně měnit správu věcí veřejných. Asi můžu říct, že už teď se na to těším.
Tito uživatelé poděkovali autorovi mirek.lukes za příspěvky (celkem 5):
Petr.Tkadlec, Martina.Urbankova, Yveta.Martinkova, Vit.Fux, DavidSmigura
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4766
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4399 poděkování
Dostal poděkování: 3715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mirek Lukeš

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Ahoj, snad se potkáme na příští krajské schůzi v Kroměříži. :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvek:
DavidSmigura
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Zlínský kraj“