dont feed a krtky!!!Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany
Moderátor: Predsedajici
- Petr.Tkadlec
- Člen KS Zlínský kraj
- Příspěvky: 4396
- Registrován: 30 říj 2013, 07:37
- Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
- Bydliště: Vsetín
- Dal poděkování: 3772 poděkování
- Dostal poděkování: 3438 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
- Dominika.Michailidu
- Republikový výbor
- Příspěvky: 3515
- Registrován: 28 črc 2011, 22:13
- Profese: výtvarník
- Bydliště: Krnsko
- Dal poděkování: 7685 poděkování
- Dostal poděkování: 5946 poděkování
Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany
Ale to se nikdy nestane. Naopak se možná díky tomu všichni snažíme chovat lépe. Diverzita.Milus.Kotisova píše: Kdyby se všichni chovali jako on, tak to můžeme rovnou zabalit.
Pro lepší pochopení - https://www.facebook.com/newsnercom/vid ... nref=story (kdo nemá fb, tak si zadá "video yellowstone wolves").
Na odchody lidí (z různých důvodů - já taky neřvu, ať zrušíme institut RP, protože kvůli různým nápadům různých RP odešlo nebo se zneaktivnilo v minulosti mnoho kvalitních lidí) si opakuj pjedsedovu mantru "lidé přicházejí a odcházejí". Pomáhá to.
@Tkadlec - krtky netřeba krmit, Žížalo.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvky (celkem 8):
- Michaela.Nepejchalova, Jakub.Nepejchal, Lenka.Wagnerova, Dalibor.Zahora, Rostislav.Reha, Jan.Kochert, Michal.Ketner, Robert.Magni
77S 2I 3I 3I
- Jan.Novak
- Předseda/předsedkyně místního sdružení
- Příspěvky: 2090
- Registrován: 22 čer 2010, 19:12
- Profese: Politolog, Historik
- Bydliště: Týn nad Vltavou
- Dal poděkování: 3535 poděkování
- Dostal poděkování: 2456 poděkování
- Martin.Kucera
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 15976
- Registrován: 23 dub 2009, 16:41
- Profese: nakladatel
- Dal poděkování: 2162 poděkování
- Dostal poděkování: 28465 poděkování
Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany
No, jak kdy.Dominika.Michailidu píše:Ale to se nikdy nestane. Naopak se možná díky tomu všichni snažíme chovat lépe.Milus.Kotisova píše: Kdyby se všichni chovali jako on, tak to můžeme rovnou zabalit.
Když mě onehdá na mumble začal urážet a řvát na mě, tak jsem na něj taky zařval.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 3):
- Jakub.Nepejchal, Mikulas.Peksa, Petr.Vileta
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně.
-- Lucie Spáčilová
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně.
- Dominika.Michailidu
- Republikový výbor
- Příspěvky: 3515
- Registrován: 28 črc 2011, 22:13
- Profese: výtvarník
- Bydliště: Krnsko
- Dal poděkování: 7685 poděkování
- Dostal poděkování: 5946 poděkování
Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany
Tak píšu možná.. Ale občas si zařvat je zdravý. Určitě lepší než se užírat plány na očištění společenství. No nic. Stejně jen tak plkáme, nebo už někdo vymyslel k důvodům i způsob?Martin.Kucera píše:No, jak kdy.Dominika.Michailidu píše:Ale to se nikdy nestane. Naopak se možná díky tomu všichni snažíme chovat lépe.Milus.Kotisova píše: Kdyby se všichni chovali jako on, tak to můžeme rovnou zabalit.
Když mě onehdá na mumble začal urážet a řvát na mě, tak jsem na něj taky zařval.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvky (celkem 3):
- Michaela.Nepejchalova, Lenka.Wagnerova, Robert.Magni
77S 2I 3I 3I
- Jan.Posvar
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 1297
- Registrován: 11 čer 2010, 11:33
- Profese: Poslanec
- Bydliště: Havlíčkův Brod
- Dal poděkování: 1433 poděkování
- Dostal poděkování: 1605 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany
Chování Krtka by nemělo být impulsem pro jeho vyloučení, ale pro vylepšení fungování stranických systémů. Je pravda, že přispívá rozkladu, ale když to nebude dělat on, tak to stejně tak bude dělat později někdo jinej. Krtků na světe běhá víc, než si myslíte.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Posvar za příspěvky (celkem 13):
- Jan.Novak, Michaela.Nepejchalova, Dalibor.Zahora, Rostislav.Reha, Vit.Jurasek, Ondrej.Kotas, Robert.Magni, rst, Jiri.Ulip, Pavel.Moravec, Tibor.Vansa, Ida.Chuchlikova, Frantisek.Kopriva
- Barbora.Hradecna
- Místní předsednictvo
- Příspěvky: 192
- Registrován: 25 úno 2013, 11:49
- Profese: OSVČ - Freelancer
- Dal poděkování: 349 poděkování
- Dostal poděkování: 209 poděkování
Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany
IMHO bychom se měli vrátit k meritu věci, a to že zde se skupinou členů chceme řešit destruktivní chování a neustálé osobní útoky jednoho člena vůči jiným. Možná sice trochu zoufalým způsobem, ale zoufalí lidé dělají zoufalé věci- na KK ani RK už dávno nevěřím. Nechápu jak můžeme svorně dál tolerovat šikanu a stalkování jiných, nota bene placených lidí. Neboť, světe div se, i tito lidé mají pracovní dobu (byť nerovnoměrně rozvrženou) a jsou šikanováni a stalkováni i ve svém soukromí mimo Piráty. Tady už nejde o to, které ustanovení stanov a předpisů Lukáš Nový porušuje, tohle už je za hranou, a to hodně a dlouho jakéhokoliv slušného ba dokonce legálního chování. A s takovým člověkem tady opravdu být nechci.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Barbora.Hradecna za příspěvky (celkem 11):
- Petr.Tkadlec, Jindrich.Cermak, Jan.Novak, Ivan.Bartos, Michal.Gill, Vit.Jurasek, Petr.Vileta, Viktor.Mahrik, Ida.Chuchlikova, Ondrej.Kolek, Frantisek.Kopriva
„Každé dítě umí kreslit, dokud mu někdo neřekne opak“
- Jan.Novak
- Předseda/předsedkyně místního sdružení
- Příspěvky: 2090
- Registrován: 22 čer 2010, 19:12
- Profese: Politolog, Historik
- Bydliště: Týn nad Vltavou
- Dal poděkování: 3535 poděkování
- Dostal poděkování: 2456 poděkování
Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany
On je problém, že Lukáš má docela dost palečků od lidí s červenou barvičkou na fóru, což věřím, že je pro dost lidí velmi demotivující.Jan.Posvar píše:Chování Krtka by nemělo být impulsem pro jeho vyloučení, ale pro vylepšení fungování stranických systémů. Je pravda, že přispívá rozkladu, ale když to nebude dělat on, tak to stejně tak bude dělat později někdo jinej. Krtků na světe běhá víc, než si myslíte.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Novak za příspěvky (celkem 5):
- Mikulas.Peksa, Ivo.Vlasaty, Lenka.Kozlova, Petr.Vileta, Frantisek.Kopriva
- Michaela.Nepejchalova
- Administrativní odbor
- Příspěvky: 2114
- Registrován: 12 led 2016, 14:28
- Profese: sociální pracovnice
- Bydliště: I. P. Pavlova, Olomouc
- Dal poděkování: 8960 poděkování
- Dostal poděkování: 4157 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany
Hele, od zacatku, co tu jsem, si delam na lidi nazor sama, bez toho, aby mi nekdo radil, co si o nich mam myslet, takze ani ze zacatku, kdy jsem ho temer neznala a kdy me fakt ani nenapadlo, jak to dopadne, jsem Krtka nepovazovala za odpad strany a zaskodnika, co si zaslouzi postavit ke zdi, vis.Jan.Novak píše:

Ono te to prekvapi, ale on ma totiz casto i pravdu, vis? Bez ohledu na formu, na tom obsahu casto neco je a to, ze napises "Krtka si nevsimejte, ten mele furt jen z cesty" na tom nic nezmeni.Jan.Novak píše:On je problém, že Lukáš má docela dost palečků od lidí s červenou barvičkou na fóru, což věřím, že je pro dost lidí velmi demotivující.Jan.Posvar píše:Chování Krtka by nemělo být impulsem pro jeho vyloučení, ale pro vylepšení fungování stranických systémů. Je pravda, že přispívá rozkladu, ale když to nebude dělat on, tak to stejně tak bude dělat později někdo jinej. Krtků na světe běhá víc, než si myslíte.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Nepejchalova za příspěvky (celkem 3):
- Lenka.Wagnerova, Robert.Magni, Ida.Chuchlikova
namachrovaná pani a samozvaná vůdkyně inkvizice --- 6o7 876 737 --- správce FB MRT Návykové chování
♠ What mind-bogglingly pathetic and emotionally stunting little rules they make up. - Graham Chapman
♥ The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing. - Edmund Burke
- Jan.Posvar
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 1297
- Registrován: 11 čer 2010, 11:33
- Profese: Poslanec
- Bydliště: Havlíčkův Brod
- Dal poděkování: 1433 poděkování
- Dostal poděkování: 1605 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany
Můžeš to nějak rozvést, jak stalkuje a šikanuje? O tomhle třeba já vím úplný kuloví.Barbora.Hradecna píše:IMHO bychom se měli vrátit k meritu věci, a to že zde se skupinou členů chceme řešit destruktivní chování a neustálé osobní útoky jednoho člena vůči jiným. Možná sice trochu zoufalým způsobem, ale zoufalí lidé dělají zoufalé věci- na KK ani RK už dávno nevěřím. Nechápu jak můžeme svorně dál tolerovat šikanu a stalkování jiných, nota bene placených lidí. Neboť, světe div se, i tito lidé mají pracovní dobu (byť nerovnoměrně rozvrženou) a jsou šikanováni a stalkováni i ve svém soukromí mimo Piráty. Tady už nejde o to, které ustanovení stanov a předpisů Lukáš Nový porušuje, tohle už je za hranou, a to hodně a dlouho jakéhokoliv slušného ba dokonce legálního chování. A s takovým člověkem tady opravdu být nechci.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Posvar za příspěvky (celkem 2):
- Michaela.Nepejchalova, Dalibor.Zahora