Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Zamčeno

Požaduji svolání CF ve věci vyloučení Lukáše Nového ze strany bez možnosti opětovného přijetí.

Pro
87
65%
Proti
34
26%
Zdržuji se
12
9%
 
Celkem hlasujících: 133 - Celkem hlasů: 133

Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4259
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7441 poděkování
Dostal poděkování: 10824 poděkování

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Jan.Novak píše:...Sice považuji hlasování o vyloučení člena pomocí CF za střepinový soud....
Pozor, stavajici podnet neni obycejny strepinovy soud, ale ukolovani jine instituce - ktera neni soudem, ale exekutivou - pomoci strepin. Fakt by se to melo preformulovat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvek:
Tibor.Vansa
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příspěvky: 21224
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
Bydliště: Praha, V Klaudu 42
Dal poděkování: 2361 poděkování
Dostal poděkování: 11863 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Příspěvek od Lukas.Novy »



Kdyz nejsi Pirat, tak je racionalni, ze se ti nebude libit Piratske chovani.
pani nováková povídala, že u vás na balkóně
sou furt ňáký kluci, kouřej a smějou se.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Fotku Stierlitze jako avatara mi zakazali, toz sem nahodil catvatara.
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 15976
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2162 poděkování
Dostal poděkování: 28465 poděkování

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Příspěvek od Martin.Kucera »

Lukas.Novy píše:Krom toho, OP uz se jasne vyjadril, ze cestou pres KK to resit nebude. Timhle zpusobem se tedy podnet zmenit nemuze, zadam uzamceni.
1) Žádný OP zde pokud vím nediskutuje.
2) I zakladatel podnětu může změnit názor, je-li poukázáno na faktické nedostatky.
3) Takže žádosti zatím nevyhovuji.
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová
Uživatelský avatar
Michaela.Nepejchalova
Administrativní odbor
Příspěvky: 2114
Registrován: 12 led 2016, 14:28
Profese: sociální pracovnice
Bydliště: I. P. Pavlova, Olomouc
Dal poděkování: 8960 poděkování
Dostal poděkování: 4157 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Příspěvek od Michaela.Nepejchalova »

Omlouvam se, ze tu budu spamovat, ale pokud bohuzel mi to neda na tohle nereagovat, kdyz uz me do toho musi Jan Novak tahat...
OFFTOPIC[quote="Jan.Novak"]Popravdě, já bych se zaměřil na trochu něco jiného a to je, že Lukáš zcela evidentně znechucuje ohromnou část Pirátů. Takovým způsobem, že kvůli němu od nás odchází členská základna (nezapomeňte, prosím, někdo poznamenat, že sou to málo Piráti, nebo nějakej takovejhle blbej žvást). Všichni chceme být v prostředí kde je nám dobře, kde se cítíme fajn, a pokud někdo vytváří prostředí ve kterém nám není dobře, tak odcházíme, nebo neděláme tolik co bysme jinak byli schopni dělat.[/quote]
Viz post508949.html#p508949. Kvuli komu si Jan Novak mysli, ze jsem polozila PKS? Abych se nemusela bavit s jeho PO a jeho lidmi, viz Kotisova, jejimz "udanim" se tu argumentuje, jako by to nebyl jeden velky zvast, a ktera se na me odkazuje, a zrejme se to uci tady od sveho vedouciho odboru. Diky bohu, vzhledem k tomu, ze jsme ted dostali jako nahradnika prave tady Bc. Gilla, se kterym si, jak vidim, nazorove nesednu.
[quote="Jan.Novak"]Chtěl bych vidět (nejen) Míšu Skokanovou, kdyby se k ní choval jako k Petrovi Viletovi, když byl vedoucí FO, nebo jí stalkoval jako Petru Smutnou. A ne že by Míša Skokanová totálně blbě neodpředsedala třeba toho Ivoše Vašíčka, žejo. To je věc za kteoru by jiní dostali šikanu. ;) Či znehodnocoval to co dělá pro piráty tím, že by psal jak je to k ničemu.[/quote]
K Mise Skokanove se sam Petr Vileta cele jedno vlakno plus par pripominek mimo zachoval jako troll, ktery se rozhodl byt hnusny a neprijemny, jen aby si Jan Novak uvedomil, ze neni svatej mucednik. Afaik jsem podelala to usneseni, ze tam melo byt "uklada RP odvolat", nikoli "odvolava", a dozvedela jsem se to az par dni pote, protoze nejen Krtek, ale ani nikdo jinej mi v tom nevymachal cumak. Muzu sem Janu Novakovi linknout odkaz, kde me Krtek jebe za vstupovani do rozpravy, pokud mu tak moc pripada, ze mi Krtek nadrzuje. Pokud bude kritika meho pocinani opravnena, at me Krtek (a kdokoli jiny) kritizuje. Ale at si me laskave Jan Novak nebere do huby jakozto zastupnou osobu jen proto, ze jsem diky vazbam ke Krtkovi nejsnazsi terc. Jan Novak se tu ukazuje jako prikladny svazak, nekamarad a svine, se kterou prestavam ztracet cas.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Nepejchalova za příspěvky (celkem 3):
Rostislav.Reha, Jan.Kochert, Robert.Magni

namachrovaná pani a samozvaná vůdkyně inkvizice --- 6o7 876 737 --- správce FB MRT Návykové chování
What mind-bogglingly pathetic and emotionally stunting little rules they make up. - Graham Chapman
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing. - Edmund Burke

Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4259
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7441 poděkování
Dostal poděkování: 10824 poděkování

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Michaela.Skokanova píše:...Ale at si me laskave Jan Novak neberu do huby jakozto zastupnou osobu jen proto, ze jsem diky vazbam ke Krtkovi nejsnazsi terc....
To je mimochodem take dobra poznamka. Pojdme zkusit represe omezit na individualni odpovednost, netrestejme po bolsevicku pribuzne nebo partnery. Je to hnus. Je tady vic "piratskych rodin", kazdy z jejich clenu je individum sam o sobe a nelze ho soudit za ciny ostatnich.

Pevne doufam, ze i "neznami utocnici z internetu" si tento princip osvoji a nebudou napr. sve vyhrady vuci nekteremu z mistopredsedu ventilovat zvysenym zajmem o ucet jeho pritelkyne.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvky (celkem 5):
Michaela.Nepejchalova, Lenka.Wagnerova, Rostislav.Reha, Robert.Magni, Petr.Vileta
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Uživatelský avatar
Milus.Kotisova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 566
Registrován: 22 kvě 2014, 15:52
Profese: překladatelka, lektorka, publicistka
Dal poděkování: 732 poděkování
Dostal poděkování: 835 poděkování

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Příspěvek od Milus.Kotisova »

Mikulas.Peksa píše:
Jan.Novak píše:...Sice považuji hlasování o vyloučení člena pomocí CF za střepinový soud....
Fakt by se to melo preformulovat.
A jak by se to podle Tebe mělo přeformulovat?


Takto chápu důvody návrhu pro jeho vyloučení já: Nikoli pro jeho názory, nebo snad pro to, že je mimořádně nadaný v jedné vyhraněné oblasti, ale za to, že svým zcela asociálním, bezohledným, urážlivým, šikanózním a destruktivním chováním likviduje kolektiv. A je zjevné, že mu na těch druhých (kteří nepatří do jeho názorové suity) nezáleží ani za mák. Nulová schopnost empatie a vstřícnosti. Mnoho lidí odešlo jen kvůli tomu v minulosti ze strany. Kvůli neurvalému vystupování jediného člověka. A děje se tak dál. A čím případně konstruktivně vyvažuje tyto škody LN? Podle mého ničím.
A lidé hlasují nohama -- opustili fórum a šli jinam, proto tady diskutuje jen pár lidí.

Jsme liberální strana, ale určitá hranice ohledů vůči druhým musí být zachována, jinak to je cesta do pekel. Kdyby se všichni chovali jako on, tak to můžeme rovnou zabalit.
"Jednej, jako by svobodný a plný rozvoj kteréhokoli člověka závisel na tvém jednání." (Agnes Hellerová)

* * *
milus.kotisova@volny.cz, 773 219 196
zakladatelka, ex-1. kurátorka Pirátské putovní univerzity
nových 5 kurátorů viz web PPU
* * *
O PPU: https://otazky.github.io/ (dočasné umístění webu)
Akce PPU: viewtopic.php?f=75&t=48598
FB skupina: https://www.facebook.com/groups/Piratsk ... Univerzita
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 15976
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2162 poděkování
Dostal poděkování: 28465 poděkování

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Příspěvek od Martin.Kucera »

Milus.Kotisova píše:A jak by se to podle Tebe mělo přeformulovat?
Jak už tu zaznělo, CF nemůže zaúkolovat RP vyloučením Lukáše Nového, protože RP nemá pravomoc vylučovat členy.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 4):
Michaela.Nepejchalova, Mikulas.Peksa, Michal.Gill, Ondrej.Kotas
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová
Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4259
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7441 poděkování
Dostal poděkování: 10824 poděkování

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Milus.Kotisova píše:A jak by se to podle Tebe mělo přeformulovat?
1) Pokud teda, je treba zmenit Stanovy, aby vylucovat smelo CF. Tyto diskuse jsme tu uz meli, nikdy se to ale nezrealizovalo.

2) Dotycny ma byt vyloucen rozhodnutim CF, nikoli rozhodnutim RP, jak je to postavene nyni.
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Uživatelský avatar
Jakub.Nepejchal
Člen KS Praha
Příspěvky: 1344
Registrován: 26 bře 2014, 14:12
Profese: Vedoucí sociální služby
Bydliště: Praha-Petrovice
Dal poděkování: 2283 poděkování
Dostal poděkování: 1690 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Příspěvek od Jakub.Nepejchal »

Jan.Novak píše:Všichni chceme být v prostředí kde je nám dobře, kde se cítíme fajn, a pokud někdo vytváří prostředí ve kterém nám není dobře, tak odcházíme, nebo neděláme tolik co bysme jinak byli schopni dělat.
Saunu a vířivku do každého PKS! Hezky se tam všichni naložíme a na problémy, které máme zapomeneme.

EDIT:
Abych to tu nespamoval tak ještě jedna věc:
Kdyby k tomu lynči fakt nakonec nějak došlo a na žádost skupiny členů a pomocí nějakých procesních kliček by byl Krtek fakt vyloučen, myslím, že by to napáchalo více škody než užitku. Jediné, co by už nemohl je podávat ke KK. Do fóra by psal dál a lidem volal furt. Takže si nemyslím, že by si tím strana nějak výrazně získala. Spíš naopak.
Naposledy upravil(a) Jakub.Nepejchal dne 16 kvě 2017, 11:07, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Nepejchal za příspěvky (celkem 9):
Michaela.Nepejchalova, Lukas.Novy, Dalibor.Zahora, Rostislav.Reha, Robert.Magni, rst, Jiri.Ulip, Pavel.Moravec, sirius.lee
Vedoucí přípravného týmu pro MS Praha 15 a Petrovice
=== Kontakt: ===OFFTOPIC* E-mail: jakub.nepejchal@pirati.cz
* Telefon: 6O8428O8O
Uživatelský avatar
Michal.Gill
Zahraniční odbor
Příspěvky: 1451
Registrován: 06 kvě 2012, 07:20
Profese: Copywriter, byrokrat, volej. rozhodčí
Bydliště: Praha 3
Dal poděkování: 2993 poděkování
Dostal poděkování: 2113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Příspěvek od Michal.Gill »

Rád si dám poradit, jak podnět přeformulovat. Aktuálně bych to na základě příspěvků níže viděl na něco v tom smyslu, že "CF dává RP za úkol podniknout kroky, které povedou k vyloučení..."

Pod tím bych si konkrétně představoval to, že RP s výraznou podporou CF v zádech shromáždí materiál proti Krtkovi (kterého je habaděj) a toto předloží k rozhodčímu řízení. Ano, mohu to udělat jako člen, ale už jsem opakovaně viděl, jak takové věci končí. A díky za označení "fašista", když mě k tomuto vede mj. i snaha o vyloučení člověka, který tu čas od času užívá avatar osob v uniformě SS (nehledě na to, že proti předpisům nepoužívá vlastní fotku ani teď, a přesto tu květnatě hájí svůj pozitivní dopad na stranu hájením jejích předpisů).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Gill za příspěvky (celkem 2):
Barbora.Hradecna, Petr.Vileta

Bc. Michal Gill • generální sekretář Pirate Parties International • asistent pirátských radních Prahy 3 • mobil: +420 603 590 571 • pevná linka: +420 222 116 782 • michal.gill@pirati.czmichal.gill@pp-international.netgill.michal@praha3.cz

Zamčeno

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“