Pokud to můžu shrnout, tak je to "ten samý návrh, jen bez změny stanov".
Výhody: když se to schválí, začne to platit před zasedáním
Nevýhody: když se to schválí, lze to změnit mimo zasedání
Můj návrh:
Návrh je zhruba v souladu s programem "Přímá demokracie" : "Možnost odvolání vysoce postavených státních představitelů na základě petice s podpisy voličů a následného hlasování."Návrh B? píše:Celostátní fórum mění svůj jednací řád(JdŘ) takto:
Jde mi o to, že každá pravomoc CF nemusí být založena ve stanovách. Celostátní fórum může v mezích svých pravomocí rozhodovat i o dalších věcech, které si vymínilo - třeba nominacích do vlády, což je také zakotveno toliko v JdŘ a nikoliv v nějakém dalším předpisu.
