Výběrové řízení - prokurista obchodní společnosti

Výběrová řízení na zaměstnanecká místa a zakázky

Moderátoři: Vedoucí centrálních orgánů, Republikové předsednictvo - asistenti, Republikové předsednictvo, Výběrová řízení

Pravidla fóra
  • Pro každé řízení zakládá hospodář nové téma.
  • V úvodním příspěvku stanovte co nejlépe požadavky a způsob výběru vítěze.
  • Dále řízení probíhá stanoveným způsobem.
  • Připomínky a námitky směřujte do podatelny zadavatele, pokud není v úvodním příspěvku řízení stanoveno jinak.
  • Po ukončení řízení hospodář vlákno zamkne.
Pro zakázky a zaměstnanecká místa nad 100 000 Kč je výběrové řízení povinnost. Zaměstnanecká místa lze vytvářet pouze na základě usnesení schvalujícího orgánu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jakub.Michalek
Vedoucí resortního týmu
Příspěvky: 12364
Registrován: 22 čer 2009, 14:54
Profese: poslanec
Bydliště: Žižkov - Praha 3
Dal poděkování: 5394 poděkování
Dostal poděkování: 20712 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Výběrové řízení - prokurista obchodní společnosti

Příspěvek od Jakub.Michalek »

Ahoj, v souvislosti s připravovaným založením obchodní společnosti s ručením omezeným, která bude mít na starosti hromadný nákup triček a propagačních materiálů, přeprodej do e-shopu a použití materiálů v rámci kampaně, vznikla potřeba najít člověka na správu záležitostí společnosti (např. v roli prokuristy).

Prokurista bude mít na starosti rozběhnutí po všech stránkách, zajištění/zasmluvnění účetnictví a administrativy (např. registru smluv, webových stránek a jiných povinností společnosti) a výběrových řízení na propagační materiály. Funkce prokuristy je neplacená, výhledově může mít nárok na odměnu dle komerčního významu obchodní činnosti (spíše ale v symbolické výši). Zkušenosti se správou obchodní společnosti a osobní důvěryhodnost jsou podmínkou, podrobnosti viz návrh zakládacích dokumentů a koncepce fungování e-shopu (+ tam odkázané věci s tím, že úlohu strany ve vztahu k objednávání materiálů převezme s.r.o.).

Hlaste se na e-mail jakub.michalek@pirati.cz do 10.5.2017.

Předsednictvo má možnost využít volebního manažera Štěpána Strebla, ale pokud se nabídne dobrovolník, který již má zkušenosti a bude chtít pomoci, budeme jedině rádi. ;)

PS: Pokud nevíte, co je to prokura, tento inzerát není určen vám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Michalek za příspěvky (celkem 5):
Ivan.Bartos, Mikulas.Peksa, Alexandr.Mansurov, Vojtech.Pikal, Frantisek.Navrkal

Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů a vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Nenič mě, sloužím všem. :)

Odpovědět

Zpět na „Veřejná výběrová řízení“