Budete letos volit Piraty?

Toto fórum slouží k orientačním průzkumům mezi členy.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
V tomto fóru se zjišťují pomocí anket názory členů na nějakou oblast (např. pokud přijde dotaz zvenku). Odpovídat na otázky zde mohou pouze členové strany.
Chcete-li vyvolat jednání nebo hlasování celostátního fóra, použijte Členské podněty.
Odpovědět

Budes letos volit Piraty?

Urcite ano
67
74%
Spise ano
9
10%
Spise ne
3
3%
Urcite ne
8
9%
Jeste nevim
3
3%
 
Celkem hlasujících: 90 - Celkem hlasů: 90

Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příspěvky: 21224
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
Bydliště: Praha, V Klaudu 42
Dal poděkování: 2361 poděkování
Dostal poděkování: 11863 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Budete letos volit Piraty?

Příspěvek od Lukas.Novy »

Bylo to nastavene tak, aby sel token vymenit, presne pro pripad, kdyby ho nekdo zneuzil. stycna plocha byla ale omezena na lidi s pravem root. tedka to muze kazdy. krom toho, fixnout se to dalo hrave, jenom to nebylo potreba.
pani nováková povídala, že u vás na balkóně
sou furt ňáký kluci, kouřej a smějou se.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Fotku Stierlitze jako avatara mi zakazali, toz sem nahodil catvatara.
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 31254
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 27893 poděkování
Dostal poděkování: 23762 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Budete letos volit Piraty?

Příspěvek od Petr.Vileta »

Lukas.Novy píše:Nepotrebuju anketu, abych vedel, ze tu nejsem od toho, abych skodil. Prober se.
OFFTOPICObrázek
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Uživatelský avatar
Michael.Polak
Člen KS Praha
Příspěvky: 3931
Registrován: 21 dub 2009, 17:19
Profese: programátor, poskytovatel Internetu
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2772 poděkování
Dostal poděkování: 6461 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Budete letos volit Piraty?

Příspěvek od Michael.Polak »

Petr.Bajgar píše: Infantilita se kterou přistupujete k politické činnostní je na jedné straně dokonale ubohá a na druhé straně samolibě tupá.
Teda... kdyby si byl opravdový Pirát, tak přijmeš Occamovu břitvu, kterou ti nabízím jako čestné východisko, a podřízneš se s ní!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michael.Polak za příspěvky (celkem 5):
Mikulas.Peksa, Petr.Tkadlec, Petr.Vileta, Vit.Jurasek, Mikulas.Ferjencik
604 282398 | http://twitter.com/MxChaosP | http://twitter.com/PiratiBrevnov | http://www.pirati.cz/lide/michael_polak
zakládající člen | bývalý člen RV za CF | člen MS Praha 6 | neaktivní člen TO ! maloburžoazní centrista
Uživatelský avatar
Michael.Polak
Člen KS Praha
Příspěvky: 3931
Registrován: 21 dub 2009, 17:19
Profese: programátor, poskytovatel Internetu
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2772 poděkování
Dostal poděkování: 6461 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Budete letos volit Piraty?

Příspěvek od Michael.Polak »

Lenka.Kozlova píše:v anketě chybí možnost: co je ti do toho
Pirátská strana je jediný subjekt na české politické scéně, který má sympatie voličů, ale nikoliv svých vlastní členů :-) Myslím, že bychom se měli zapsat do nějaké Guinessovy knihy rekordů. (Nebo aspoň do knihy rekordů nějakého menšího českého pivovarníka, když ne hned do Guinessovy...)
Naposledy upravil(a) Michael.Polak dne 25 dub 2017, 00:00, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michael.Polak za příspěvky (celkem 4):
Petr.Tkadlec, Dalibor.Zahora, Petr.Vileta, Ludek.Blaha
604 282398 | http://twitter.com/MxChaosP | http://twitter.com/PiratiBrevnov | http://www.pirati.cz/lide/michael_polak
zakládající člen | bývalý člen RV za CF | člen MS Praha 6 | neaktivní člen TO ! maloburžoazní centrista
Uživatelský avatar
Janka.Michailidu
Vedoucí resortního týmu
Příspěvky: 2641
Registrován: 21 dub 2012, 19:19
Profese: PhD student (Biotechnologie)
Dal poděkování: 3259 poděkování
Dostal poděkování: 5150 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Budete letos volit Piraty?

Příspěvek od Janka.Michailidu »

Mikulas.Peksa píše:Pri pohledu na tuhle anketu si kladu dve otazky
1) jake je optimalni rozlozeni odpovedi respondentu? 100 % spokojenost dokaze zajistit jen Kim Cong-Un nebo Andrej Babis, IMO...kolik je "normalni" v Piratske strane?
2) co se da delat, aby se tu lidi citili spokojeneji?

@Janka, Marek...: co by se melo zmenit/zlepsit? Osobne dost pochybuju, ze existuje konecna a v historicky kratkem case splnitelna sada pozadavku, ktere by uspokojily Krtka nebo Petra Bajgara, takze Babisovska jednota je nedosazitelny ideal. Ale neprijde mi marny ptat se ostatnich.
Já jsem to psala a říkala už mnohokrát.. stále platný a nejvíc vypovídající je asi tenhle rozpis v úlevném
Tito uživatelé poděkovali autorovi Janka.Michailidu za příspěvky (celkem 3):
Rostislav.Reha, Michaela.Nepejchalova, Marek.Necada
vedoucí jednatel republikového výboru; vedoucí meziresortního týmu Návykové chování.
zulip: malajanka; mastodon: malajanka; matrix: malajanka
tel: 7▼7▼6 8▼6▼6 3▼1▼6
Uživatelský avatar
Rostislav.Reha
Kontrolní komise
Příspěvky: 4692
Registrován: 15 říj 2013, 12:16
Profese: informatik
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 6802 poděkování
Dostal poděkování: 7520 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Budete letos volit Piraty?

Příspěvek od Rostislav.Reha »

Ja treba za sebe muzu rict, ze Piraty volit budu - stoprocentne v komunalkach (pripadne krajskych, az bude), protoze ty lidi znam a stojim za nima (a je za nima vic prace nez jen kampan) a skoro urcite i v parlamentkach, pokud se nestane neco extremniho, co me nastve tak, ze s tim prastim. Coz neznamena, ze to hodlam nekomu ulehcovat a vytirat si principy dolni cast zad :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Rostislav.Reha za příspěvky (celkem 3):
Dalibor.Zahora, Michaela.Nepejchalova, Marek.Necada
Neverim na mensi zlo. Je jen velke zlo a zlo, co zatim nemelo sanci vyrust.
Junior clen KK.
Jan.Lipavsky
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 1106
Registrován: 21 srp 2013, 13:33
Profese: Analytik
Dal poděkování: 1394 poděkování
Dostal poděkování: 1903 poděkování

Re: Budete letos volit Piraty?

Příspěvek od Jan.Lipavsky »

Michael.xChaos.Polak píše:
Pirátská strana je jediný subjekt na české politické scéně, který má sympatie voličů, ale nikoliv svých vlastní členů :-)
https://imgflip.com/i/1nn2rx
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Lipavsky za příspěvky (celkem 4):
Michael.Polak, Petr.Vileta, Ludek.Blaha, Michaela.Nepejchalova

Člen CF, RV, KS Praha a MS Praha 6; Poslanec, místopředseda zahraničnícho výboru a výboru pro obranu PSP ČR
Sledujte: Twitter | Instagram | Facebook | Blog| Report | Výsledky | Spisová služba | Nevěřte hoaxům!
Vizí Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost.

Uživatelský avatar
Michael.Polak
Člen KS Praha
Příspěvky: 3931
Registrován: 21 dub 2009, 17:19
Profese: programátor, poskytovatel Internetu
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2772 poděkování
Dostal poděkování: 6461 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Budete letos volit Piraty?

Příspěvek od Michael.Polak »

No, napadá mi, že u Zelených taky asi Zubová nekroužkovala Bursíka, než se rozpadli, a stejně tak se určitě nemusí Hašek se Sobotkou, apod... takže problémy budou všude, a samozřejmě existuji i nějaká vnitrostranická politická soutěž, apod. Ale pochopitelně - teprve my Piráti jsme dovedli tohle soupeření k dokonalosti. Je tu totiž vědomí, že jsme na jedné lodi, kterou nejde nějak jednoduše rozdělit - ale je třeba provést vzpouru a poslat kapitána po prkně mezi žraloky. Ovšem, Bajgar je mistr: spustil se na vodu mezi žraloky v záchranném člunu registrovaného příznivce, a pokřikuje na nás z vody, ať po tom prkně do té vody všichni pěkně naskáčeme sami. Geniální politická strategie, hodná dospělého občana!
604 282398 | http://twitter.com/MxChaosP | http://twitter.com/PiratiBrevnov | http://www.pirati.cz/lide/michael_polak
zakládající člen | bývalý člen RV za CF | člen MS Praha 6 | neaktivní člen TO ! maloburžoazní centrista
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Republikový výbor
Příspěvky: 12122
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 31215 poděkování
Dostal poděkování: 15933 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Budete letos volit Piraty?

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

xChaos je Slavoj Žižek České pirátské strany. To myslím jako kompliment. :)

Obrázek
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 6):
Petr.Tkadlec, Michael.Polak, Jan.Kochert, Marek.Necada, Vojtech.Pikal, Frantisek.Navrkal

jednatel Republikového výboru a zástupce za Ústecký kraj, zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz tel. 778 044 243, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz (hostuji také v kraji Středočeském)

rst
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 621
Registrován: 16 říj 2013, 17:40
Profese: ...
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 668 poděkování
Dostal poděkování: 609 poděkování

Re: Budete letos volit Piraty?

Příspěvek od rst »

Petr.Tkadlec píše:
Lukas.Novy píše:Vim o nekolika clenech, vcetne sebe, kteri Piraty volit nebudou. Jak je na tom cela clenska zakladna?
Potom nechápu, proč si stále členem, když máš někoho lepšího na výběr.
Obrázek

Stranu si rozvracet nedáme?
Naposledy upravil(a) rst dne 24 dub 2017, 23:09, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi rst za příspěvky (celkem 3):
Dalibor.Zahora, Marek.Necada, Lenka.Wagnerova
Odpovědět

Zpět na „Zjišťování názorů členů“