Budete letos volit Piraty?
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
V tomto fóru se zjišťují pomocí anket názory členů na nějakou oblast (např. pokud přijde dotaz zvenku). Odpovídat na otázky zde mohou pouze členové strany.
Chcete-li vyvolat jednání nebo hlasování celostátního fóra, použijte Členské podněty.
V tomto fóru se zjišťují pomocí anket názory členů na nějakou oblast (např. pokud přijde dotaz zvenku). Odpovídat na otázky zde mohou pouze členové strany.
Chcete-li vyvolat jednání nebo hlasování celostátního fóra, použijte Členské podněty.
- Jan.Koci
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 427
- Registrován: 17 úno 2012, 13:21
- Profese: Podnikatel
- Dal poděkování: 216 poděkování
- Dostal poděkování: 322 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Budete letos volit Piraty?
Piraty volit nebudu a pokud mi nakonec opravdu prepne, budu krouzkovat kluky z JMK.
- TomasMikus
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 587
- Registrován: 15 úno 2017, 16:10
- Profese: biolog
- Bydliště: Praha 3
- Dal poděkování: 234 poděkování
- Dostal poděkování: 359 poděkování
Re: Budete letos volit Piraty?
Co dneska chce většina lidí mě vůbec nezajímá, snažím se jen představit si důsledky v případě že dostanou co chtějí. Stejně tak se řídím při volbách. Představím si, že strana kterou zvolím dostane 100%. Pokud nabydu dojem, že bych se musel do konce života stydět nezvolím ji. Vůbec mě nezajímá zda mají piráti 3,5% 0,35% nebo 35% je to irelevantní jde mi jen o moje svědomí. Takže je možné, že piráty volit nebudu. Už jsem to tu psal pokud nabydu přesvědčení, že piráti podpoří nebo dokonce budou iniciovat vystoupení z NATO nebo EU i kdyby to bylo tisíckrát demokratickým způsobemJiri.Kaderavek.sen píše:No ona je otázka, jestli by tam většina lidí ještě vůbec chtěla. Ale nechme toho. Toto vlákno není o dlouhých nekonečných debatách ale o tom, jestli budeme volit i přes všechny nedostatky piráty. Já ANO - a co ty?
- Robert.Magni
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 4745
- Registrován: 18 led 2013, 17:08
- Profese: dělník
- Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
- Dal poděkování: 17929 poděkování
- Dostal poděkování: 3694 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Budete letos volit Piraty?
Jelikož je v programu i kousek ze mě,tak bych musel být total mišuge,abych nás nevolil.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Magni za příspěvky (celkem 3):
- Petr.Vileta, Vit.Jurasek, Jan.Nezhyba
- Vit.Konecny
- Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
- Příspěvky: 2806
- Registrován: 15 říj 2012, 02:09
- Profese: vedoucí skladu
- Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
- Dal poděkování: 3018 poděkování
- Dostal poděkování: 2659 poděkování
Re: Budete letos volit Piraty?
Já?Michaela.Skokanova píše:Je, muj hrdina roku 2013 je na foru
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Konecny za příspěvky (celkem 2):
- Martin.Shanil, Michaela.Nepejchalova
-
rst
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 621
- Registrován: 16 říj 2013, 17:40
- Profese: ...
- Bydliště: Ostrava
- Dal poděkování: 668 poděkování
- Dostal poděkování: 609 poděkování
Re: Budete letos volit Piraty?
Tak jak vidím už to nejde ani od deseti k pěti, ale od jedné k nule, měním ze spíše ne na určitě ne.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi rst za příspěvky (celkem 2):
- Jaroslav.Nemec, Lukas.Novy
- Mikulas.Ferjencik
- Mediální odbor
- Příspěvky: 14052
- Registrován: 24 dub 2009, 00:25
- Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
- Bydliště: Choltice, okres Pardubice
- Dal poděkování: 11388 poděkování
- Dostal poděkování: 19571 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Budete letos volit Piraty?
Radim.Stach píše:Tak jak vidím už to nejde ani od deseti k pěti, ale od jedné k nule, měním ze spíše ne na určitě ne.
Co se stalo?
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
-
rst
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 621
- Registrován: 16 říj 2013, 17:40
- Profese: ...
- Bydliště: Ostrava
- Dal poděkování: 668 poděkování
- Dostal poděkování: 609 poděkování
Re: Budete letos volit Piraty?
Podle mě nejsme jako strana ještě připraveni na "velkou "politiku. Na spoustě bodů se neshodneme ani uvnitř strany a pak se hatlama patlama sesumírují různé paskvily( stanoviska) jako např. EET, základní příjem, různé kodexy apod. co dohromady nemá hlavu a patu a s tím chceme jít na voliče
. Piráti říkají hulte trávu, ale nekuřte nám v hospodě, neb kouření škodí zdraví. A je toho daleko víc, placené funkce bez kontroly, stále nedořešené účetnictví, kdybychom ty prachy za placené pozice dali do Paro, tak alespoň, půjdou na dobrou věc, opravdu si myslím, že tentokrát po dlouhé době volit nepůjdu.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi rst za příspěvky (celkem 2):
- Lukas.Novy, Petr.Tkadlec
- Petr.Tkadlec
- Člen KS Zlínský kraj
- Příspěvky: 4396
- Registrován: 30 říj 2013, 07:37
- Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
- Bydliště: Vsetín
- Dal poděkování: 3772 poděkování
- Dostal poděkování: 3438 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Budete letos volit Piraty?
Taktak, lepší je brečet a na všechno nadávat, než s tím něco dělat. Osobně jsem v RV hlasoval proti kodexu, snažím se dotáhnout jasné stanovisko k EET, taktéž docela hlasitě (ikdyž uvnitř) protestuji proti placeným funkcím bez kontroly, protože si dokáži ty peníze vynaložit efektivněji...Radim.Stach píše:Podle mě nejsme jako strana ještě připraveni na "velkou "politiku. Na spoustě bodů se neshodneme ani uvnitř strany a pak se hatlama patlama sesumírují různé paskvily( stanoviska) jako např. EET, základní příjem, různé kodexy apod. co dohromady nemá hlavu a patu a s tím chceme jít na voliče. Piráti říkají hulte trávu, ale nekuřte nám v hospodě, neb kouření škodí zdraví. A je toho daleko víc, placené funkce bez kontroly, stále nedořešené účetnictví, kdybychom ty prachy za placené pozice dali do Paro, tak alespoň, půjdou na dobrou věc, opravdu si myslím, že tentokrát po dlouhé době volit nepůjdu.
Šak si všichni na všechno rezignujte. Že na to doplatí strana, tak úplně průser není. Horší je, že pak na to doplatí aj většina "národa".
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvky (celkem 4):
- Vit.Jurasek, Jiri.Ulip, Marek.Necada, Petr.Vileta
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
- Tomas.Klapka
- Příspěvky: 1984
- Registrován: 30 kvě 2010, 18:50
- Profese: discordian pope
- Dal poděkování: 1711 poděkování
- Dostal poděkování: 3362 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Budete letos volit Piraty?
Metaplačka pláče, že lidi pláčou.Petr.Tkadlec píše:Taktak, lepší je brečet a na všechno nadávat, než s tím něco dělat. Osobně jsem v RV hlasoval proti kodexu, snažím se dotáhnout jasné stanovisko k EET, taktéž docela hlasitě (ikdyž uvnitř) protestuji proti placeným funkcím bez kontroly, protože si dokáži ty peníze vynaložit efektivněji...Radim.Stach píše:Podle mě nejsme jako strana ještě připraveni na "velkou "politiku. Na spoustě bodů se neshodneme ani uvnitř strany a pak se hatlama patlama sesumírují různé paskvily( stanoviska) jako např. EET, základní příjem, různé kodexy apod. co dohromady nemá hlavu a patu a s tím chceme jít na voliče. Piráti říkají hulte trávu, ale nekuřte nám v hospodě, neb kouření škodí zdraví. A je toho daleko víc, placené funkce bez kontroly, stále nedořešené účetnictví, kdybychom ty prachy za placené pozice dali do Paro, tak alespoň, půjdou na dobrou věc, opravdu si myslím, že tentokrát po dlouhé době volit nepůjdu.
Šak si všichni na všechno rezignujte. Že na to doplatí strana, tak úplně průser není. Horší je, že pak na to doplatí aj většina "národa".
Problémy strany mají hlubší příčiny. Stranu nelze reformovat skrze stranický systém.
"Problémy nelze vyřešit stejným způsobem myšlení, jakým vznikly."
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Klapka za příspěvek:
- Marek.Necada
You'll be redlacep!
- Petr.Tkadlec
- Člen KS Zlínský kraj
- Příspěvky: 4396
- Registrován: 30 říj 2013, 07:37
- Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
- Bydliště: Vsetín
- Dal poděkování: 3772 poděkování
- Dostal poděkování: 3438 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Budete letos volit Piraty?
Všechno jde, když se chce, pouze malé děti nechodí.Tomas.Klapka píše:Metaplačka pláče, že lidi pláčou.Petr.Tkadlec píše:Taktak, lepší je brečet a na všechno nadávat, než s tím něco dělat. Osobně jsem v RV hlasoval proti kodexu, snažím se dotáhnout jasné stanovisko k EET, taktéž docela hlasitě (ikdyž uvnitř) protestuji proti placeným funkcím bez kontroly, protože si dokáži ty peníze vynaložit efektivněji...Radim.Stach píše:Podle mě nejsme jako strana ještě připraveni na "velkou "politiku. Na spoustě bodů se neshodneme ani uvnitř strany a pak se hatlama patlama sesumírují různé paskvily( stanoviska) jako např. EET, základní příjem, různé kodexy apod. co dohromady nemá hlavu a patu a s tím chceme jít na voliče. Piráti říkají hulte trávu, ale nekuřte nám v hospodě, neb kouření škodí zdraví. A je toho daleko víc, placené funkce bez kontroly, stále nedořešené účetnictví, kdybychom ty prachy za placené pozice dali do Paro, tak alespoň, půjdou na dobrou věc, opravdu si myslím, že tentokrát po dlouhé době volit nepůjdu.
Šak si všichni na všechno rezignujte. Že na to doplatí strana, tak úplně průser není. Horší je, že pak na to doplatí aj většina "národa".
Problémy strany mají hlubší příčiny. Stranu nelze reformovat skrze stranický systém.
"Problémy nelze vyřešit stejným způsobem myšlení, jakým vznikly."
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvky (celkem 2):
- Petr.Vileta, Rostislav.Reha
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
