Budete letos volit Piraty?

Toto fórum slouží k orientačním průzkumům mezi členy.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
V tomto fóru se zjišťují pomocí anket názory členů na nějakou oblast (např. pokud přijde dotaz zvenku). Odpovídat na otázky zde mohou pouze členové strany.
Chcete-li vyvolat jednání nebo hlasování celostátního fóra, použijte Členské podněty.
Odpovědět

Budes letos volit Piraty?

Urcite ano
67
74%
Spise ano
9
10%
Spise ne
3
3%
Urcite ne
8
9%
Jeste nevim
3
3%
 
Celkem hlasujících: 90 - Celkem hlasů: 90

Uživatelský avatar
Jan.Koci
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 427
Registrován: 17 úno 2012, 13:21
Profese: Podnikatel
Dal poděkování: 216 poděkování
Dostal poděkování: 322 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Budete letos volit Piraty?

Příspěvek od Jan.Koci »

Piraty volit nebudu a pokud mi nakonec opravdu prepne, budu krouzkovat kluky z JMK.
Horsedriver aka Dneska_spasime_svet_a_je_mi_jedno_ze_zitra_musis_do_skoly
Obrázek
OFFTOPICObrázek

Jabber: horsedriver[ta svinuta blbovina]jabber.cz
Mail: jan[ta svinuta blbovina]jankoci.cz

-Poridte si konecne uz tu telepatickou helmu, kdyz vam to bez ni nejde
-Opensource je ta nejkratsi cesta k ovladnuti sveta
-Evoluce vedomi namisto glorifikace prace a konzumu
-Šlem jako zakladni lidske pravo!!
Uživatelský avatar
TomasMikus
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 587
Registrován: 15 úno 2017, 16:10
Profese: biolog
Bydliště: Praha 3
Dal poděkování: 234 poděkování
Dostal poděkování: 359 poděkování

Re: Budete letos volit Piraty?

Příspěvek od TomasMikus »

Jiri.Kaderavek.sen píše:No ona je otázka, jestli by tam většina lidí ještě vůbec chtěla. Ale nechme toho. Toto vlákno není o dlouhých nekonečných debatách ale o tom, jestli budeme volit i přes všechny nedostatky piráty. Já ANO - a co ty? ;)
Co dneska chce většina lidí mě vůbec nezajímá, snažím se jen představit si důsledky v případě že dostanou co chtějí. Stejně tak se řídím při volbách. Představím si, že strana kterou zvolím dostane 100%. Pokud nabydu dojem, že bych se musel do konce života stydět nezvolím ji. Vůbec mě nezajímá zda mají piráti 3,5% 0,35% nebo 35% je to irelevantní jde mi jen o moje svědomí. Takže je možné, že piráty volit nebudu. Už jsem to tu psal pokud nabydu přesvědčení, že piráti podpoří nebo dokonce budou iniciovat vystoupení z NATO nebo EU i kdyby to bylo tisíckrát demokratickým způsobem
Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 4745
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 17929 poděkování
Dostal poděkování: 3694 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Budete letos volit Piraty?

Příspěvek od Robert.Magni »

Jelikož je v programu i kousek ze mě,tak bych musel být total mišuge,abych nás nevolil.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Magni za příspěvky (celkem 3):
Petr.Vileta, Vit.Jurasek, Jan.Nezhyba
Robert Magni
zabzicek@gmail.com
704051696
799796575
Rokycansko
Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: Budete letos volit Piraty?

Příspěvek od Vit.Konecny »

Michaela.Skokanova píše:Je, muj hrdina roku 2013 je na foru :)
Já?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Konecny za příspěvky (celkem 2):
Martin.Shanil, Michaela.Nepejchalova
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
rst
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 621
Registrován: 16 říj 2013, 17:40
Profese: ...
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 668 poděkování
Dostal poděkování: 609 poděkování

Re: Budete letos volit Piraty?

Příspěvek od rst »

Tak jak vidím už to nejde ani od deseti k pěti, ale od jedné k nule, měním ze spíše ne na určitě ne.
Tito uživatelé poděkovali autorovi rst za příspěvky (celkem 2):
Jaroslav.Nemec, Lukas.Novy
Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Mediální odbor
Příspěvky: 14052
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 11388 poděkování
Dostal poděkování: 19571 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Budete letos volit Piraty?

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Radim.Stach píše:Tak jak vidím už to nejde ani od deseti k pěti, ale od jedné k nule, měním ze spíše ne na určitě ne.

Co se stalo?
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
rst
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 621
Registrován: 16 říj 2013, 17:40
Profese: ...
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 668 poděkování
Dostal poděkování: 609 poděkování

Re: Budete letos volit Piraty?

Příspěvek od rst »

Podle mě nejsme jako strana ještě připraveni na "velkou "politiku. Na spoustě bodů se neshodneme ani uvnitř strany a pak se hatlama patlama sesumírují různé paskvily( stanoviska) jako např. EET, základní příjem, různé kodexy apod. co dohromady nemá hlavu a patu a s tím chceme jít na voliče :? . Piráti říkají hulte trávu, ale nekuřte nám v hospodě, neb kouření škodí zdraví. A je toho daleko víc, placené funkce bez kontroly, stále nedořešené účetnictví, kdybychom ty prachy za placené pozice dali do Paro, tak alespoň, půjdou na dobrou věc, opravdu si myslím, že tentokrát po dlouhé době volit nepůjdu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi rst za příspěvky (celkem 2):
Lukas.Novy, Petr.Tkadlec
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4396
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Vsetín
Dal poděkování: 3772 poděkování
Dostal poděkování: 3438 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Budete letos volit Piraty?

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Radim.Stach píše:Podle mě nejsme jako strana ještě připraveni na "velkou "politiku. Na spoustě bodů se neshodneme ani uvnitř strany a pak se hatlama patlama sesumírují různé paskvily( stanoviska) jako např. EET, základní příjem, různé kodexy apod. co dohromady nemá hlavu a patu a s tím chceme jít na voliče :? . Piráti říkají hulte trávu, ale nekuřte nám v hospodě, neb kouření škodí zdraví. A je toho daleko víc, placené funkce bez kontroly, stále nedořešené účetnictví, kdybychom ty prachy za placené pozice dali do Paro, tak alespoň, půjdou na dobrou věc, opravdu si myslím, že tentokrát po dlouhé době volit nepůjdu.
Taktak, lepší je brečet a na všechno nadávat, než s tím něco dělat. Osobně jsem v RV hlasoval proti kodexu, snažím se dotáhnout jasné stanovisko k EET, taktéž docela hlasitě (ikdyž uvnitř) protestuji proti placeným funkcím bez kontroly, protože si dokáži ty peníze vynaložit efektivněji...
Šak si všichni na všechno rezignujte. Že na to doplatí strana, tak úplně průser není. Horší je, že pak na to doplatí aj většina "národa". :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvky (celkem 4):
Vit.Jurasek, Jiri.Ulip, Marek.Necada, Petr.Vileta
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Tomas.Klapka
Příspěvky: 1984
Registrován: 30 kvě 2010, 18:50
Profese: discordian pope
Dal poděkování: 1711 poděkování
Dostal poděkování: 3362 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Budete letos volit Piraty?

Příspěvek od Tomas.Klapka »

Petr.Tkadlec píše:
Radim.Stach píše:Podle mě nejsme jako strana ještě připraveni na "velkou "politiku. Na spoustě bodů se neshodneme ani uvnitř strany a pak se hatlama patlama sesumírují různé paskvily( stanoviska) jako např. EET, základní příjem, různé kodexy apod. co dohromady nemá hlavu a patu a s tím chceme jít na voliče :? . Piráti říkají hulte trávu, ale nekuřte nám v hospodě, neb kouření škodí zdraví. A je toho daleko víc, placené funkce bez kontroly, stále nedořešené účetnictví, kdybychom ty prachy za placené pozice dali do Paro, tak alespoň, půjdou na dobrou věc, opravdu si myslím, že tentokrát po dlouhé době volit nepůjdu.
Taktak, lepší je brečet a na všechno nadávat, než s tím něco dělat. Osobně jsem v RV hlasoval proti kodexu, snažím se dotáhnout jasné stanovisko k EET, taktéž docela hlasitě (ikdyž uvnitř) protestuji proti placeným funkcím bez kontroly, protože si dokáži ty peníze vynaložit efektivněji...
Šak si všichni na všechno rezignujte. Že na to doplatí strana, tak úplně průser není. Horší je, že pak na to doplatí aj většina "národa". :D
Metaplačka pláče, že lidi pláčou.
Problémy strany mají hlubší příčiny. Stranu nelze reformovat skrze stranický systém.
"Problémy nelze vyřešit stejným způsobem myšlení, jakým vznikly."
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Klapka za příspěvek:
Marek.Necada

You'll be redlacep!

Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4396
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Vsetín
Dal poděkování: 3772 poděkování
Dostal poděkování: 3438 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Budete letos volit Piraty?

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Tomas.Klapka píše:
Petr.Tkadlec píše:
Radim.Stach píše:Podle mě nejsme jako strana ještě připraveni na "velkou "politiku. Na spoustě bodů se neshodneme ani uvnitř strany a pak se hatlama patlama sesumírují různé paskvily( stanoviska) jako např. EET, základní příjem, různé kodexy apod. co dohromady nemá hlavu a patu a s tím chceme jít na voliče :? . Piráti říkají hulte trávu, ale nekuřte nám v hospodě, neb kouření škodí zdraví. A je toho daleko víc, placené funkce bez kontroly, stále nedořešené účetnictví, kdybychom ty prachy za placené pozice dali do Paro, tak alespoň, půjdou na dobrou věc, opravdu si myslím, že tentokrát po dlouhé době volit nepůjdu.
Taktak, lepší je brečet a na všechno nadávat, než s tím něco dělat. Osobně jsem v RV hlasoval proti kodexu, snažím se dotáhnout jasné stanovisko k EET, taktéž docela hlasitě (ikdyž uvnitř) protestuji proti placeným funkcím bez kontroly, protože si dokáži ty peníze vynaložit efektivněji...
Šak si všichni na všechno rezignujte. Že na to doplatí strana, tak úplně průser není. Horší je, že pak na to doplatí aj většina "národa". :D
Metaplačka pláče, že lidi pláčou.
Problémy strany mají hlubší příčiny. Stranu nelze reformovat skrze stranický systém.
"Problémy nelze vyřešit stejným způsobem myšlení, jakým vznikly."
Všechno jde, když se chce, pouze malé děti nechodí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvky (celkem 2):
Petr.Vileta, Rostislav.Reha
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Odpovědět

Zpět na „Zjišťování názorů členů“