Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Zamčeno

Projednat navrhované usnesení?

Pro
8
13%
Proti
50
82%
Zdržuji se
3
5%
 
Celkem hlasujících: 61 - Celkem hlasů: 61

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 15976
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2162 poděkování
Dostal poděkování: 28465 poděkování

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvek od Martin.Kucera »

Vojtech.Pikal píše:
Pavel.Mendl píše:Mám dvě procedurální otázky a po nich budu mít meritorní komentář.

Procedurální otázky:
1) Existuje procedurální postup, kterým se opraví textace nesprávně formulovaných anketních otázek? Tím myslím vypuštění nadbytečných závorek tak, aby zbyly hlasovatelné odpovědi Ano, Ne, Zdržuji se?
2a) Pokud existuje, co je potřeba udělat pro jeho aktivaci?
2b) Pokud neexistuje, co je potřeba udělat pro prohlášení tohoto hlasování za zmatečné z důvodu chybně položených otázek?
Teoreticky námitka nebo návrh postupu.
Martin Kučera se tu v předchozím příspěvku vyjádřil; post487681.html#p487681 - že otázky nejsou v pořádku a závorky tam nemají co dělat. Ale neopravil je. Nevím, jestli se k tomu chystá.
Čekal jsem na vyjádření zakladatele podnětu. Pokud by na závorkách trval, prostě by téma putovalo do členských anket, neboť takovéto otázky v anketě nejsou pro členský podnět (který prostě musí dodržet jistá pravidla, protože na jeho základě může být případně svoláno jednání CF) přípustné.
Zatím se nevyjádřil, pošlu mu výzvu v SZ a na základě jeho odpovědi pak buď opravím otázky nebo přesunu téma.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 4):
Rostislav.Reha, Vojtech.Pikal, Robert.Magni, Dominika.Michailidu
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová
Uživatelský avatar
Michal.Horak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 726
Registrován: 29 říj 2013, 17:57
Profese: IT (database & system administrator)
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 242 poděkování
Dostal poděkování: 699 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvek od Michal.Horak »

Ivan.Bartos píše: Jaký frakce. Trollec je blázen:-)
Ivane tím, že Zdeňka nazveš bláznem problém, který indikuje, nezmizí.
Jan.Nezhyba výborné popsání a pojmenování problému , ale jsme schopni ho řešit?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Horak za příspěvky (celkem 2):
Vojtech.Pikal, Robert.Magni
Předseda Piráti Písecko
Uživatelský avatar
Michael.Polak
Člen KS Praha
Příspěvky: 3931
Registrován: 21 dub 2009, 17:19
Profese: programátor, poskytovatel Internetu
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2772 poděkování
Dostal poděkování: 6461 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvek od Michael.Polak »

Robert.Magni píše:Mám koule,ale tuto je píčovina.Hoďte na něj síť :roll:
Snad deku, ne?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michael.Polak za příspěvek:
Robert.Magni
604 282398 | http://twitter.com/MxChaosP | http://twitter.com/PiratiBrevnov | http://www.pirati.cz/lide/michael_polak
zakládající člen | bývalý člen RV za CF | člen MS Praha 6 | neaktivní člen TO ! maloburžoazní centrista
Ivan.Bartos
Předseda strany
Příspěvky: 10141
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4177 poděkování
Dostal poděkování: 17096 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Michal.Horak píše:
Ivan.Bartos píše: Jaký frakce. Trollec je blázen:-)
Ivane tím, že Zdeňka nazveš bláznem problém, který indikuje, nezmizí.
Jan.Nezhyba výborné popsání a pojmenování problému , ale jsme schopni ho řešit?
Já problém nevidím a rozhodně to není tím, že bych nebyl v orbaze.
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Jan.Nezhyba
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 925
Registrován: 14 bře 2012, 10:43
Profese: Výškové práce a n.n.o. Ekologie
Bydliště: Havíř-OFF
Dal poděkování: 918 poděkování
Dostal poděkování: 799 poděkování

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvek od Jan.Nezhyba »

Ivan.Bartos píše:
Jan.Nezhyba píše:tak opravdovej problem nastava v každe komunitě když se vypichují rozdíly a komunita se hroutí na jednotlivé frakce (to funguje i mimo piráty)
- od počátku sem mezi nás lez skrze spousty společných postoju a temat k řešení, navíc sem nesl životní prostředí jako u součást pirátstva
zejména mě okouzlilo to že jsme byli vynikající skrumáží person, ktere spojovali hodnoty a cíle přes množství rozdílných povah někde méně někde více

co se tedy děje dnes zírám - vidím snahu se více vymezovat i vůči vlastním lidem a vubec se uvnitř dostáváme do izolace jakých si frakcí
a to mě drtí - ne tydle jen hloupě v nervech zveřejněné plky.

Každý si to řeší po svém někdo tak tady jinej přemejšlí jak se sebou naložit
Jaký frakce. Trollec je blázen:-)
Hele asi jsem zvolil špatné slovo nejde o frakce v tom hrubém slova smyslu
tak prostě nějak se mi zdá že více než kdy předtím se vypichují rozdíly namísto toho aby se hledali ty věci které lidi spojujují, samozřejmě to může být můj subjektivní dojem..

K příspěvku samotnému i jeho vyznění a potažmo i manipulativnímu kontextu jsem psal už výše...

Já si prostě tak ubbékl no :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Nezhyba za příspěvky (celkem 3):
Lenka.Wagnerova, Robert.Magni, Rostislav.Reha
„Kdo nezná přístav, do kterého se chce plavit, tomu není žádný vítr příznivý.“
Seneca
Jan.Nezhyba
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 925
Registrován: 14 bře 2012, 10:43
Profese: Výškové práce a n.n.o. Ekologie
Bydliště: Havíř-OFF
Dal poděkování: 918 poděkování
Dostal poděkování: 799 poděkování

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvek od Jan.Nezhyba »

odstranil jsem duplicitu příspěvku -------
„Kdo nezná přístav, do kterého se chce plavit, tomu není žádný vítr příznivý.“
Seneca
Uživatelský avatar
Pavel.Mendl
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 127
Registrován: 15 pro 2009, 11:31
Profese: podnikatel v IT
Bydliště: Rudná
Dal poděkování: 104 poděkování
Dostal poděkování: 236 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvek od Pavel.Mendl »

Jan.Nezhyba píše:
tak prostě nějak se mi zdá že více než kdy předtím se vypichují rozdíly namísto toho aby se hledali ty věci které lidi spojujují, samozřejmě to může být můj subjektivní dojem..
Problém vnímám v tom, že i já raději hledám věci, které lidi spojují než ty, které je vzdalují, nicméně, pokud mi někdo míří na krk dýkou, určitě podniknu všechno pro to, aby nás ta dýka nespojila...

Dokud jde "jen" o ideologii, dá se postupovat v zásadě smířlivě. Jakmile ideologické předsudky začínají ohrožovat existenci daného jednotlivce, skupiny nebo kultury, dojde k vyhrocení jaksi inherentně, nikoli v souvislosti s tím, o jakou ideologii nebo jednotlivce se jedná.

Aby bylo jasno: až nekontrolovaná imigrace (byť i neúmyslně) vytvoří dostatečný předpoklad pro to, aby jiná ideologie (například, ale nejen, arabská), která nemá tolik skrupulí, zničila nebo ovládla náš (euroatlantický) kulturní okruh a prostor, bude málo platné lamentovat, že přeci my, věrni své ideologii, jsme byli neomezeně tolerantní, tak proč, sakra, oni nebyli a nejsou... Tolik můj názor na věc. Ten, kdo se snaží umožňit zničení (rozvrácení, potlačení...) našeho kulturního okruhu jinou kulturou je plně zodpovědný za všechny důsledky, které v budoucnosti ta jiná kultura svou nadvládou způsobí - a náhled na tento paradox by mohl některým lidem umožnit pochopit, proč s jejich postojem nesouhlasím, třebaže je "prvoplánově" v souladu s ideami euroatlantické kultury, která je mi blízká. Prostě jen chybí širší historická předvídavost (nebo soudnost?).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Mendl za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Michal.Horak
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 23308
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: poslanec, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 32404 poděkování
Dostal poděkování: 25668 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Co se frakcí týče, tak vím o dvou, které operují skorooficálně.
A to @Pirátky a Homoskinhedská platforma (odkazovat nebudu).

Pak existují nálepkování EchtPiráti a na "druhé straně" nálepkovaná "Vnitřní strana" nebo "pražská partička".
Já osobně se občas identifikuju jako člen pravicového křídla Pirátů(tzn. vycházím z trochu jiných idejí než "levicové křídlo", ale na programu se většinově bez problémů shodnem - protože nejsem tak Svobodný, abych věřil, že své právo na život a majetek (aka životní prostředí) dokážeš obhájit skrze soudy.)

Myslím, že skupiny sebeidentifikované jsou možné, nálepkovat někdoho, kdo s tím označením nesouhlasí fakt ničemu nepomáhá.(Zvláště, je-li připojena falešná disjunkce jako v téhle anketě - buď jsi se mnou, nebo jsi SSluníčko/Zbabělec.)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 4):
Lenka.Wagnerova, Robert.Magni, Jan.Nezhyba, Ivo.Vlasaty
člen RP, AO, PO, ZO, FT; člen AO OlK, vedoucí MRT Demokracie
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj|Profil|fb| Tel: 776635258
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“[1]
Uživatelský avatar
Tomas.Vymazal
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 4783
Registrován: 23 dub 2009, 16:31
Profese: Softwarový analytik
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 6547 poděkování
Dostal poděkování: 5576 poděkování

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvek od Tomas.Vymazal »

Piratska Homoskinheadska Platforma Buzny Brno (PHP BB) se vymezuje vuzi oznaceni platformy za frakci. Povaha platformy je zcela nefrakcni. Nevydelujeme se, pouze se snazime povznest a jit prikladem :)
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Uživatelský avatar
Ondrej.Kotas
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 2298
Registrován: 29 srp 2011, 16:25
Profese: automatizační specialista
Bydliště: Brno - Nový Lískovec
Dal poděkování: 3762 poděkování
Dostal poděkování: 3493 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvek od Ondrej.Kotas »

Vojta: No pockej, homoskinhedi nejsou frakce, ale platforma. Nechceme borit ale tvorit!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Kotas za příspěvek:
Robert.Magni
Netrol! Trolí samo. „Kasinem se herna nestává, kasinem se rodí!“

Má koryta: brněnský zastupitel pro IT
e-mail: ondrej.kotas@pirati.cz | signal/tel: +420 608 828 650 | profil: http://wiki.pirati.cz/lide/Ondrej_Kotas
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“