Čekal jsem na vyjádření zakladatele podnětu. Pokud by na závorkách trval, prostě by téma putovalo do členských anket, neboť takovéto otázky v anketě nejsou pro členský podnět (který prostě musí dodržet jistá pravidla, protože na jeho základě může být případně svoláno jednání CF) přípustné.Vojtech.Pikal píše:Teoreticky námitka nebo návrh postupu.Pavel.Mendl píše:Mám dvě procedurální otázky a po nich budu mít meritorní komentář.
Procedurální otázky:
1) Existuje procedurální postup, kterým se opraví textace nesprávně formulovaných anketních otázek? Tím myslím vypuštění nadbytečných závorek tak, aby zbyly hlasovatelné odpovědi Ano, Ne, Zdržuji se?
2a) Pokud existuje, co je potřeba udělat pro jeho aktivaci?
2b) Pokud neexistuje, co je potřeba udělat pro prohlášení tohoto hlasování za zmatečné z důvodu chybně položených otázek?
Martin Kučera se tu v předchozím příspěvku vyjádřil; post487681.html#p487681 - že otázky nejsou v pořádku a závorky tam nemají co dělat. Ale neopravil je. Nevím, jestli se k tomu chystá.
Zatím se nevyjádřil, pošlu mu výzvu v SZ a na základě jeho odpovědi pak buď opravím otázky nebo přesunu téma.