Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Zamčeno

Projednat navrhované usnesení?

Pro
8
13%
Proti
50
82%
Zdržuji se
3
5%
 
Celkem hlasujících: 61 - Celkem hlasů: 61

Uživatelský avatar
Martin.Smida
Mediální odbor
Příspěvky: 3971
Registrován: 12 črc 2012, 07:45
Profese: Kompostář
Bydliště: Majetín
Dal poděkování: 2830 poděkování
Dostal poděkování: 5221 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvek od Martin.Smida »

Normalne bych mirnil emoce a hledal konsenzus, ale po precteni jsem nechtel psat uz nic. Ale ocividne uz se stalo :-D
Takze aspon tradicni
Popcorn.gif
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Smida za příspěvky (celkem 2):
Milos.Zmeskal, Dominika.Michailidu
Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4259
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7441 poděkování
Dostal poděkování: 10824 poděkování

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Genossen, tso tady je sa Schlamperei?! Jak to, še ten Verrätter Trolletz noch nicht im Loch ist?! Takle pychom tu Europa neislamisierowali!!!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvky (celkem 5):
Marek.Necada, Vojtech.Pikal, Jakub.Nepejchal, Dominika.Michailidu, Ivo.Vlasaty
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Uživatelský avatar
Jakub.Chlupacek
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 23
Registrován: 29 lis 2013, 08:10
Profese: IT technik
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 17 poděkování

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvek od Jakub.Chlupacek »

Bohajeho, to je blb.
Upozorňuje však na problém, měli bychom se k tomutu tématu možná trochu více věnovat a vysvětlit si ho, pomalu a jasně.
Množství sračkové propagandy, co se u tohodle člověka chytlo je alarmující.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Chlupacek za příspěvek:
Ivo.Vlasaty
Uživatelský avatar
Jan.Kochert
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 385
Registrován: 12 zář 2011, 18:52
Profese: pirate
Dal poděkování: 1278 poděkování
Dostal poděkování: 1184 poděkování

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvek od Jan.Kochert »

Zachovat pirátskou myšlenku chci vždycky, jenže zdůvodnění je hroznej bullshit.
Takže mi jako nejlepší připadá čtvrtá možnost: OFFTOPIChttps://www.youtube.com/watch?v=sKbP-M8vVtw
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Kochert za příspěvky (celkem 2):
Mikulas.Peksa, Robert.Magni
I'm not „future”. You're retro.
Profil !
Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 4745
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 17929 poděkování
Dostal poděkování: 3694 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvek od Robert.Magni »

Mám koule,ale tuto je píčovina.Hoďte na něj síť :roll:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Magni za příspěvky (celkem 4):
Mikulas.Peksa, Petr.Vileta, Vojtech.Pikal, Ivo.Vlasaty
Robert Magni
zabzicek@gmail.com
704051696
799796575
Rokycansko
Uživatelský avatar
Frantisek.Kindl
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 51
Registrován: 04 srp 2016, 20:39
Profese: důchodce - spisovatel
Bydliště: Legionářská 1854/3, 43001 Chomutov
Dal poděkování: 440 poděkování
Dostal poděkování: 87 poděkování

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvek od Frantisek.Kindl »

sluníčkář!
Uživatelský avatar
Petr.Tresnak
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 901
Registrován: 01 srp 2009, 20:48
Bydliště: Mariánské Lázně
Dal poděkování: 953 poděkování
Dostal poděkování: 1021 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvek od Petr.Tresnak »

Poruším pravidlo "Do not feed the troll" .. (ještě, že sem lezu jen zřídka .. i Krtkovo výplody jsou proti tomuto věcné, konstruktivní a pirátské :) ), ale pokud se nejedná o ironii nebo cílenou provokaci, tak větší kokotinu jsem zde v posledních měsících nečetl.
Samo usnesení je sice hlasovatelné, ale zbytek příspěvku je neskutečná sračka, která nemá ani základ regulérní důvodové zprávy. Snaží se jen paušalizovat, nálepkovat a kastovat členy strany na základě subjektivních domněnek pisatel, který musí trpět nějakou psychickou poruchou.
Nebo snad dokáže něco z uvedených sugestivních blábolů regulérně ozdrojovat?
Pokud by mělo být hlasování v anketě platné, vrátil bych zpracovateli k dopracování důvodovou zprávu :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tresnak za příspěvky (celkem 5):
Petr.Vileta, Vojtech.Pikal, Janek.Wagner, Robert.Magni, Dominika.Michailidu
Perhaps most significantly, focus in the swarm is always on what everybody can do, and never what people cannot or must do .. R.F.
Jiri.Janecka
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 1730
Registrován: 13 dub 2012, 21:57
Profese: právník
Bydliště: Za Parkem 866, 252 29 Dobřichovice
Dal poděkování: 462 poděkování
Dostal poděkování: 2366 poděkování

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvek od Jiri.Janecka »

Michael.xChaos.Polak píše: Faktem je, že mě serou polarizátoři společnosti, což jsou přesně vynálezci všech těhle pojmů.
Četl jsem už hodně blbostí, ale tenhle článek, to je perla...:http://denikreferendum.cz/clanek/24547- ... -nenavisti

Tři roky se někdo snaží uplést z hovna bič a i když se ukáže, že to není ani hovno, ale úplná, úplná sračka, přece jen se najde jakýsi kavárník a pořád se těmi sračkami bude probírat a ještě nám tvrdit, že je to zlato. Takže když má právo na svoje sr. , pardon, názory tenhle, proč by je neměl mít Zdeněk?

Než tyhle stokrát recyklované výblitky, tak to raději trochu Zdeňkovy autenticity.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Janecka za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Michal.Horak
Jan.Nezhyba
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 925
Registrován: 14 bře 2012, 10:43
Profese: Výškové práce a n.n.o. Ekologie
Bydliště: Havíř-OFF
Dal poděkování: 918 poděkování
Dostal poděkování: 799 poděkování

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvek od Jan.Nezhyba »

tak opravdovej problem nastava v každe komunitě když se vypichují rozdíly a komunita se hroutí na jednotlivé frakce (to funguje i mimo piráty)
- od počátku sem mezi nás lez skrze spousty společných postoju a temat k řešení, navíc sem nesl životní prostředí jako u součást pirátstva
zejména mě okouzlilo to že jsme byli vynikající skrumáží person, ktere spojovali hodnoty a cíle přes množství rozdílných povah někde méně někde více

co se tedy děje dnes zírám - vidím snahu se více vymezovat i vůči vlastním lidem a vubec se uvnitř dostáváme do izolace jakých si frakcí
a to mě drtí - ne tydle jen hloupě v nervech zveřejněné plky.

Každý si to řeší po svém někdo tak tady jinej přemejšlí jak se sebou naložit
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Nezhyba za příspěvky (celkem 5):
Michal.Horak, Lenka.Wagnerova, Vojtech.Pikal, Milos.Zmeskal, Robert.Magni
„Kdo nezná přístav, do kterého se chce plavit, tomu není žádný vítr příznivý.“
Seneca
Ivan.Bartos
Předseda strany
Příspěvky: 10141
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4177 poděkování
Dostal poděkování: 17096 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Jan.Nezhyba píše:tak opravdovej problem nastava v každe komunitě když se vypichují rozdíly a komunita se hroutí na jednotlivé frakce (to funguje i mimo piráty)
- od počátku sem mezi nás lez skrze spousty společných postoju a temat k řešení, navíc sem nesl životní prostředí jako u součást pirátstva
zejména mě okouzlilo to že jsme byli vynikající skrumáží person, ktere spojovali hodnoty a cíle přes množství rozdílných povah někde méně někde více

co se tedy děje dnes zírám - vidím snahu se více vymezovat i vůči vlastním lidem a vubec se uvnitř dostáváme do izolace jakých si frakcí
a to mě drtí - ne tydle jen hloupě v nervech zveřejněné plky.

Každý si to řeší po svém někdo tak tady jinej přemejšlí jak se sebou naložit
Jaký frakce. Trollec je blázen:-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 6):
Petr.Tresnak, Rostislav.Reha, Vojtech.Pikal, Mikulas.Peksa, Petr.Vileta, Ivo.Vlasaty
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“