Takze aspon tradicni
Popcorn.gif
Moderátor: Predsedajici

Četl jsem už hodně blbostí, ale tenhle článek, to je perla...:http://denikreferendum.cz/clanek/24547- ... -nenavistiMichael.xChaos.Polak píše: Faktem je, že mě serou polarizátoři společnosti, což jsou přesně vynálezci všech těhle pojmů.
Jaký frakce. Trollec je blázen:-)Jan.Nezhyba píše:tak opravdovej problem nastava v každe komunitě když se vypichují rozdíly a komunita se hroutí na jednotlivé frakce (to funguje i mimo piráty)
- od počátku sem mezi nás lez skrze spousty společných postoju a temat k řešení, navíc sem nesl životní prostředí jako u součást pirátstva
zejména mě okouzlilo to že jsme byli vynikající skrumáží person, ktere spojovali hodnoty a cíle přes množství rozdílných povah někde méně někde více
co se tedy děje dnes zírám - vidím snahu se více vymezovat i vůči vlastním lidem a vubec se uvnitř dostáváme do izolace jakých si frakcí
a to mě drtí - ne tydle jen hloupě v nervech zveřejněné plky.
Každý si to řeší po svém někdo tak tady jinej přemejšlí jak se sebou naložit