Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Zamčeno

Projednat navrhované usnesení?

Pro
8
13%
Proti
50
82%
Zdržuji se
3
5%
 
Celkem hlasujících: 61 - Celkem hlasů: 61

Uživatelský avatar
Martin.Shanil
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7036
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Profese: eshop + prodejna
Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
Dal poděkování: 9169 poděkování
Dostal poděkování: 9464 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvek od Martin.Shanil »

jesti máte zakázaný závorky tak to se rovnou rozpustte. hrozná cenzura.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvky (celkem 4):
Zdenek.Frolec, Dalibor.Zahora, Petros.Michailidis, Dominika.Michailidu
Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Rozhodčí komise
Příspěvky: 4644
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr a poslanec
Dal poděkování: 9744 poděkování
Dostal poděkování: 5619 poděkování

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Navrkal za příspěvky (celkem 3):
Ondrej.Kotas, Jiri.Ulip, Jindrich.Bartek
Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou
Uživatelský avatar
Michal.Breskovec
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 769
Registrován: 22 dub 2009, 12:58
Profese: IT
Bydliště: Ostrava - Bělský les / Osek nad Bečvou
Dal poděkování: 508 poděkování
Dostal poděkování: 635 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvek od Michal.Breskovec »

Martin.Shanil píše:jesti máte zakázaný závorky tak to se rovnou rozpustte. hrozná cenzura.
Jaká cenzura? Když opominu nesmyslnost návrhu, spíše trollení než cokoliv jiného, tak proč bych měl chtít hlasovat v návrhu, kde je hlasující už v nabízených volbách urážen.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Breskovec za příspěvky (celkem 3):
Michal.Gill, Radek.Simkanic, Ivo.Vlasaty
Michal Breškovec (mojeID vizitka)

Jsi správný Pirát? Pojď na Zulip.
Uživatelský avatar
Marek.Necada
Zahraniční odbor
Příspěvky: 3342
Registrován: 05 lis 2009, 22:44
Profese: silozpytec
Bydliště: Helsinki
Dal poděkování: 9333 poděkování
Dostal poděkování: 6540 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvek od Marek.Necada »

Tak nekrm frolla a nehlasuj.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Necada za příspěvky (celkem 6):
Jiri.Ulip, Maria.Vasickova, Michael.Polak, rst, Jindrich.Bartek, Ivo.Vlasaty
Místopředseda finských Pirátů
Долой царя!
Uživatelský avatar
Pavel.Stepanek
Člen KS Pardubický kraj
Příspěvky: 1291
Registrován: 29 pro 2010, 13:36
Profese: živnostník
Bydliště: U Stadionu 742, Chrudim
Dal poděkování: 995 poděkování
Dostal poděkování: 1224 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvek od Pavel.Stepanek »

Martin.Shanil píše:jesti máte zakázaný závorky tak to se rovnou rozpustte. hrozná cenzura.
Zásadně nesouhlasím s návrhem ani s tím, že bych byl jakési SSluníčko.
To není cenzura, zkrátka jsou odpovědi nastaveny tak, že nám podsouvaji názor navrhovatele a ty co s ním nesouhlasí nepřímo uráží. Celý návrh mi přijde v přímém rozporu s demokratickými principy strany, ač mohu rozumět okolnostem, které k němu motivovaly.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Stepanek za příspěvky (celkem 5):
Jan.Nezhyba, Vojtech.Pikal, Rostislav.Reha, Michal.Breskovec, Alexandr.Mansurov
Celorepublikový volební koordinátor, neuvolněný místostarosta města Chrudim
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647
„Kdo v demokracii spí, probudí se v diktatuře." – Johann Wolfgang von Goethe
Jan.Nezhyba
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 925
Registrován: 14 bře 2012, 10:43
Profese: Výškové práce a n.n.o. Ekologie
Bydliště: Havíř-OFF
Dal poděkování: 918 poděkování
Dostal poděkování: 799 poděkování

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvek od Jan.Nezhyba »

af115 píše:Když to tady tak čtu coby příznivce, tak bude mít předseda Bartoš ještě hodně práce, než bude z Pirátů volitelná strana pro větší počet voličů, aby se aspoň dostali do parlamentu.
jo no bohužel ale více díky bohu jsme skrumáž person tak asi tak
„Kdo nezná přístav, do kterého se chce plavit, tomu není žádný vítr příznivý.“
Seneca
Uživatelský avatar
Marek.Necada
Zahraniční odbor
Příspěvky: 3342
Registrován: 05 lis 2009, 22:44
Profese: silozpytec
Bydliště: Helsinki
Dal poděkování: 9333 poděkování
Dostal poděkování: 6540 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvek od Marek.Necada »

Zdenek.Frolec píše:A toto si přátelé nejste ani schopni nastudovat. I prach sprostý ‚RAPER‚ suvereno ví o zahraniční politice víc jak vy.
A když jsme u těch ,RAPER,ů, vzpomněl jsem si na tohle :D :
https://www.youtube.com/watch?v=wWeF4cRxKzo
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Necada za příspěvek:
Michal.Ketner
Místopředseda finských Pirátů
Долой царя!
Uživatelský avatar
Michael.Polak
Člen KS Praha
Příspěvky: 3931
Registrován: 21 dub 2009, 17:19
Profese: programátor, poskytovatel Internetu
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2772 poděkování
Dostal poděkování: 6461 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvek od Michael.Polak »

Já jsem sluníčkář zcela určitě - kdo zná moje angažmá na poli solárních kol, tak tomu to musí být jasné :-) Jsem tedy neomarxista a cyklofašista v jedné osobě, a i když moje názory jsou u Pirátů menšinové, tak se jen tak nedám.

Faktem je, že mě serou polarizátoři společnosti, což jsou přesně vynálezci všech těhle pojmů. (Ale jinak se samozřejmě hlásím také k pražské lumpenkavárně, jak jinak :-)

Jinak ano - transparence je stav občanské společnosti, který je možný pouze v době míru. Stav, kdy jsou fakta utajována "z důvodu bezpečnosti" a jediné informace, ke kterým mají občané právo získat přístup, jsou ty, které poskytuje státní propaganda, je stavem válečným.
604 282398 | http://twitter.com/MxChaosP | http://twitter.com/PiratiBrevnov | http://www.pirati.cz/lide/michael_polak
zakládající člen | bývalý člen RV za CF | člen MS Praha 6 | neaktivní člen TO ! maloburžoazní centrista
Uživatelský avatar
Michael.Polak
Člen KS Praha
Příspěvky: 3931
Registrován: 21 dub 2009, 17:19
Profese: programátor, poskytovatel Internetu
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2772 poděkování
Dostal poděkování: 6461 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvek od Michael.Polak »

Pavel.Stepanek píše:Celý návrh mi přijde v přímém rozporu s demokratickými principy strany
Ne, žádný členský podnět, o kterém se dá hlasovat, nemůže být "v rozporu s demokratickými principy" - dokonce ani takováto pitomost ne. Je to prostě standardní informační šum a nemá cenu se kvůli tomu příliš znepokojovat.

Samozřejmě by šlo napadnout sugestivní formulaci třetí možnosti (ti, kdo se hlasování zdrží, jsou uráženi). Dovolil bych si embednout jedno logo k tématu:

Obrázek
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michael.Polak za příspěvky (celkem 5):
Marek.Necada, Martin.Shanil, Petr.Tresnak, Vojtech.Pikal, Dominika.Michailidu
604 282398 | http://twitter.com/MxChaosP | http://twitter.com/PiratiBrevnov | http://www.pirati.cz/lide/michael_polak
zakládající člen | bývalý člen RV za CF | člen MS Praha 6 | neaktivní člen TO ! maloburžoazní centrista
Uživatelský avatar
Vlastimil.Efraim
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2612
Registrován: 11 říj 2009, 23:08
Profese: sekáč
Bydliště: Olomouc, Morava, CZ, EU, Země, Slunce, Mléčná dráha
Dal poděkování: 556 poděkování
Dostal poděkování: 1188 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvek od Vlastimil.Efraim »

Koukam, ze je tu rebelie a plno SSaku! :lol: :fet:
(Ano: 3, ne: 19)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vlastimil.Efraim za příspěvky (celkem 2):
Marek.Necada, Alexandr.Mansurov
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“