Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.
Moderátor: Predsedajici
- Martin.Shanil
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7036
- Registrován: 07 dub 2012, 21:03
- Profese: eshop + prodejna
- Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
- Dal poděkování: 9169 poděkování
- Dostal poděkování: 9464 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.
jesti máte zakázaný závorky tak to se rovnou rozpustte. hrozná cenzura.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvky (celkem 4):
- Zdenek.Frolec, Dalibor.Zahora, Petros.Michailidis, Dominika.Michailidu
- Frantisek.Navrkal
- Rozhodčí komise
- Příspěvky: 4644
- Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
- Profese: datový inženýr a poslanec
- Dal poděkování: 9744 poděkování
- Dostal poděkování: 5619 poděkování
Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.
Předmět: Přejmenování strany na Pirátští sluhové USA a Muslimů.
Frantisek.Navrkal píše:Nekrmte tro(t)lla.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Navrkal za příspěvky (celkem 3):
- Ondrej.Kotas, Jiri.Ulip, Jindrich.Bartek
Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou
Moje poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou
- Michal.Breskovec
- Člen KS Moravskoslezský kraj
- Příspěvky: 769
- Registrován: 22 dub 2009, 12:58
- Profese: IT
- Bydliště: Ostrava - Bělský les / Osek nad Bečvou
- Dal poděkování: 508 poděkování
- Dostal poděkování: 635 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.
Jaká cenzura? Když opominu nesmyslnost návrhu, spíše trollení než cokoliv jiného, tak proč bych měl chtít hlasovat v návrhu, kde je hlasující už v nabízených volbách urážen.Martin.Shanil píše:jesti máte zakázaný závorky tak to se rovnou rozpustte. hrozná cenzura.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Breskovec za příspěvky (celkem 3):
- Michal.Gill, Radek.Simkanic, Ivo.Vlasaty
- Marek.Necada
- Zahraniční odbor
- Příspěvky: 3342
- Registrován: 05 lis 2009, 22:44
- Profese: silozpytec
- Bydliště: Helsinki
- Dal poděkování: 9333 poděkování
- Dostal poděkování: 6540 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.
Tak nekrm frolla a nehlasuj.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Necada za příspěvky (celkem 6):
- Jiri.Ulip, Maria.Vasickova, Michael.Polak, rst, Jindrich.Bartek, Ivo.Vlasaty
Místopředseda finských Pirátů
Долой царя!
Долой царя!
- Pavel.Stepanek
- Člen KS Pardubický kraj
- Příspěvky: 1291
- Registrován: 29 pro 2010, 13:36
- Profese: živnostník
- Bydliště: U Stadionu 742, Chrudim
- Dal poděkování: 995 poděkování
- Dostal poděkování: 1224 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.
Zásadně nesouhlasím s návrhem ani s tím, že bych byl jakési SSluníčko.Martin.Shanil píše:jesti máte zakázaný závorky tak to se rovnou rozpustte. hrozná cenzura.
To není cenzura, zkrátka jsou odpovědi nastaveny tak, že nám podsouvaji názor navrhovatele a ty co s ním nesouhlasí nepřímo uráží. Celý návrh mi přijde v přímém rozporu s demokratickými principy strany, ač mohu rozumět okolnostem, které k němu motivovaly.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Stepanek za příspěvky (celkem 5):
- Jan.Nezhyba, Vojtech.Pikal, Rostislav.Reha, Michal.Breskovec, Alexandr.Mansurov
Celorepublikový volební koordinátor, neuvolněný místostarosta města Chrudim
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647
„Kdo v demokracii spí, probudí se v diktatuře." – Johann Wolfgang von Goethe
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647
„Kdo v demokracii spí, probudí se v diktatuře." – Johann Wolfgang von Goethe
-
Jan.Nezhyba
- Člen KS Moravskoslezský kraj
- Příspěvky: 925
- Registrován: 14 bře 2012, 10:43
- Profese: Výškové práce a n.n.o. Ekologie
- Bydliště: Havíř-OFF
- Dal poděkování: 918 poděkování
- Dostal poděkování: 799 poděkování
Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.
jo no bohužel ale více díky bohu jsme skrumáž person tak asi takaf115 píše:Když to tady tak čtu coby příznivce, tak bude mít předseda Bartoš ještě hodně práce, než bude z Pirátů volitelná strana pro větší počet voličů, aby se aspoň dostali do parlamentu.
„Kdo nezná přístav, do kterého se chce plavit, tomu není žádný vítr příznivý.“
Seneca
Seneca
- Marek.Necada
- Zahraniční odbor
- Příspěvky: 3342
- Registrován: 05 lis 2009, 22:44
- Profese: silozpytec
- Bydliště: Helsinki
- Dal poděkování: 9333 poděkování
- Dostal poděkování: 6540 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.
A když jsme u těch ,RAPER,ů, vzpomněl jsem si na tohleZdenek.Frolec píše:A toto si přátelé nejste ani schopni nastudovat. I prach sprostý ‚RAPER‚ suvereno ví o zahraniční politice víc jak vy.
https://www.youtube.com/watch?v=wWeF4cRxKzo
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Necada za příspěvek:
- Michal.Ketner
Místopředseda finských Pirátů
Долой царя!
Долой царя!
- Michael.Polak
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 3931
- Registrován: 21 dub 2009, 17:19
- Profese: programátor, poskytovatel Internetu
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 2772 poděkování
- Dostal poděkování: 6461 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.
Já jsem sluníčkář zcela určitě - kdo zná moje angažmá na poli solárních kol, tak tomu to musí být jasné
Jsem tedy neomarxista a cyklofašista v jedné osobě, a i když moje názory jsou u Pirátů menšinové, tak se jen tak nedám.
Faktem je, že mě serou polarizátoři společnosti, což jsou přesně vynálezci všech těhle pojmů. (Ale jinak se samozřejmě hlásím také k pražské lumpenkavárně, jak jinak
Jinak ano - transparence je stav občanské společnosti, který je možný pouze v době míru. Stav, kdy jsou fakta utajována "z důvodu bezpečnosti" a jediné informace, ke kterým mají občané právo získat přístup, jsou ty, které poskytuje státní propaganda, je stavem válečným.
Faktem je, že mě serou polarizátoři společnosti, což jsou přesně vynálezci všech těhle pojmů. (Ale jinak se samozřejmě hlásím také k pražské lumpenkavárně, jak jinak
Jinak ano - transparence je stav občanské společnosti, který je možný pouze v době míru. Stav, kdy jsou fakta utajována "z důvodu bezpečnosti" a jediné informace, ke kterým mají občané právo získat přístup, jsou ty, které poskytuje státní propaganda, je stavem válečným.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Michael.Polak za příspěvky (celkem 12):
- Marek.Necada, Mikulas.Peksa, Michal.Gill, Petr.Bajgar, Petr.Vileta, Vojtech.Pikal, Rostislav.Reha, Michal.Breskovec, Karel.Ficenec, Alexandr.Mansurov, Dominika.Michailidu, Ivo.Vlasaty
604 282398 | http://twitter.com/MxChaosP | http://twitter.com/PiratiBrevnov | http://www.pirati.cz/lide/michael_polak
zakládající člen | bývalý člen RV za CF | člen MS Praha 6 | neaktivní člen TO ! maloburžoazní centrista
zakládající člen | bývalý člen RV za CF | člen MS Praha 6 | neaktivní člen TO ! maloburžoazní centrista
- Michael.Polak
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 3931
- Registrován: 21 dub 2009, 17:19
- Profese: programátor, poskytovatel Internetu
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 2772 poděkování
- Dostal poděkování: 6461 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.
Ne, žádný členský podnět, o kterém se dá hlasovat, nemůže být "v rozporu s demokratickými principy" - dokonce ani takováto pitomost ne. Je to prostě standardní informační šum a nemá cenu se kvůli tomu příliš znepokojovat.Pavel.Stepanek píše:Celý návrh mi přijde v přímém rozporu s demokratickými principy strany
Samozřejmě by šlo napadnout sugestivní formulaci třetí možnosti (ti, kdo se hlasování zdrží, jsou uráženi). Dovolil bych si embednout jedno logo k tématu:
Obrázek
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Michael.Polak za příspěvky (celkem 5):
- Marek.Necada, Martin.Shanil, Petr.Tresnak, Vojtech.Pikal, Dominika.Michailidu
604 282398 | http://twitter.com/MxChaosP | http://twitter.com/PiratiBrevnov | http://www.pirati.cz/lide/michael_polak
zakládající člen | bývalý člen RV za CF | člen MS Praha 6 | neaktivní člen TO ! maloburžoazní centrista
zakládající člen | bývalý člen RV za CF | člen MS Praha 6 | neaktivní člen TO ! maloburžoazní centrista
- Vlastimil.Efraim
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2612
- Registrován: 11 říj 2009, 23:08
- Profese: sekáč
- Bydliště: Olomouc, Morava, CZ, EU, Země, Slunce, Mléčná dráha
- Dal poděkování: 556 poděkování
- Dostal poděkování: 1188 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.
Koukam, ze je tu rebelie a plno SSaku!

(Ano: 3, ne: 19)
(Ano: 3, ne: 19)
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vlastimil.Efraim za příspěvky (celkem 2):
- Marek.Necada, Alexandr.Mansurov