Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Zamčeno

Projednat navrhované usnesení?

Pro
8
13%
Proti
50
82%
Zdržuji se
3
5%
 
Celkem hlasujících: 61 - Celkem hlasů: 61

Uživatelský avatar
Martin.Smida
Mediální odbor
Příspěvky: 3971
Registrován: 12 črc 2012, 07:45
Profese: Kompostář
Bydliště: Majetín
Dal poděkování: 2830 poděkování
Dostal poděkování: 5221 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvek od Martin.Smida »

Tak ted uz by se to asi zamknout dalo...
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 23308
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: poslanec, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 32404 poděkování
Dostal poděkování: 25668 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Já furt vidím, že navrhovatel je člen a nezaregistroval jsem, že by se podnětu vzdal.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvek:
Rostislav.Reha
člen RP, AO, PO, ZO, FT; člen AO OlK, vedoucí MRT Demokracie
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj|Profil|fb| Tel: 776635258
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“[1]
Uživatelský avatar
Michal.Horak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 726
Registrován: 29 říj 2013, 17:57
Profese: IT (database & system administrator)
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 242 poděkování
Dostal poděkování: 699 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvek od Michal.Horak »

Michal.Ketner píše:
ale samozrejme ze jsou stranicke ideály



(2) Česká pirátská strana chce svou politikou prosazovat a podporovat

a) svobodný přístup jednotlivců k informacím,
b) svobodu slova a vyjadřování,
c) svobodná díla, software a standardy,
d) nezávislost soudů a státních zastupitelství na státu,
e) transparentní nakládání s příjmy z kopírovacích a podobných poplatků a omezení nebo zrušení takových poplatků,
f) demokracii a maximální zapojení veřejnosti do rozhodování,
g) transparentní výběrová řízení ve veřejném sektoru,
h) podporu vzdělávání a vědeckých institucí.

(3) Česká pirátská strana chce všemi zákonnými prostředky bojovat proti

a) zneužívání zákonů k omezování svobody,
b) cenzuře, násilí, rasismu, strachu, nejistotě a pochybám ve společnosti a proti potlačování lidských práv.
ad 2) úplně mimo mísu, nechápu souvislost se zde diskutovaným problémem

ad 3) ano samozřejmě :D krásná ukázka demagogie, když to nejde jinak vytáhneme lidská práva :D
proti tomu by samozřejmě nikdo nic nenamítal a já samozřejmě jako ukázněný člen stanovy ctím, problém asi bude, že díky dehonestaci těchto hesel nesmyslnými sluníčkářskými kampaněmi budeme asi každý z nás ty lidský práva holt vidět někde jinde a pro někoho jinýho, ty pro ilegální přistěhovalce , co tu nemají co dělat, já pro změnu pro ty blbce , co každý ráno chodí poctivě bouchat , aby vydělali na daně, ze kterých se pak platí ty tvoje lidský práva, obzvláště příjemný to je když bydlíš na místě jako já, kde chodíš každý ráno kolem pokuřujících konzumentů těch dávek, myslím samozřejmě ne přistěhovalce, ale tu druhou zajímavou sociální skupinu, která díky tomu, jak jsme zuřivě chránili jejich lidská práva, nás vysaje jak tasemnice.
Předseda Piráti Písecko
Uživatelský avatar
Ondrej.Kotas
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 2298
Registrován: 29 srp 2011, 16:25
Profese: automatizační specialista
Bydliště: Brno - Nový Lískovec
Dal poděkování: 3762 poděkování
Dostal poděkování: 3493 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvek od Ondrej.Kotas »

Vojtech.Pikal píše:Já furt vidím, že navrhovatel je člen a nezaregistroval jsem, že by se podnětu vzdal.
AO zatím nezprocesovalo krajske-predsednictvo-jihomoravsky-kraj ... 35940.html
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Kotas za příspěvek:
Vojtech.Pikal
Netrol! Trolí samo. „Kasinem se herna nestává, kasinem se rodí!“

Má koryta: brněnský zastupitel pro IT
e-mail: ondrej.kotas@pirati.cz | signal/tel: +420 608 828 650 | profil: http://wiki.pirati.cz/lide/Ondrej_Kotas
Uživatelský avatar
Rostislav.Reha
Kontrolní komise
Příspěvky: 4692
Registrován: 15 říj 2013, 12:16
Profese: informatik
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 6802 poděkování
Dostal poděkování: 7520 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvek od Rostislav.Reha »

Michal.Horak píše: ad 3) ano samozřejmě :D krásná ukázka demagogie, když to nejde jinak vytáhneme lidská práva :D
proti tomu by samozřejmě nikdo nic nenamítal a já samozřejmě jako ukázněný člen stanovy ctím, problém asi bude, že díky dehonestaci těchto hesel nesmyslnými sluníčkářskými kampaněmi budeme asi každý z nás ty lidský práva holt vidět někde jinde a pro někoho jinýho, ty pro ilegální přistěhovalce , co tu nemají co dělat, já pro změnu pro ty blbce , co každý ráno chodí poctivě bouchat , aby vydělali na daně, ze kterých se pak platí ty tvoje lidský práva, obzvláště příjemný to je když bydlíš na místě jako já, kde chodíš každý ráno kolem pokuřujících konzumentů těch dávek, myslím samozřejmě ne přistěhovalce, ale tu druhou zajímavou sociální skupinu, která díky tomu, jak jsme zuřivě chránili jejich lidská práva, nás vysaje jak tasemnice.
A co ti brani se k nim pridat, kdyz se maji tak uzasne?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Rostislav.Reha za příspěvek:
Marek.Necada
Neverim na mensi zlo. Je jen velke zlo a zlo, co zatim nemelo sanci vyrust.
Junior clen KK.
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 31254
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 27893 poděkování
Dostal poděkování: 23762 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvek od Petr.Vileta »

Rostislav.Reha píše:A co ti brani se k nim pridat, kdyz se maji tak uzasne?
Jen hádám, ale jak říkala moje babička "hanba by mě fackovala, kdybych tohle udělala". ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvek:
Michal.Horak
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Uživatelský avatar
Michal.Horak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 726
Registrován: 29 říj 2013, 17:57
Profese: IT (database & system administrator)
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 242 poděkování
Dostal poděkování: 699 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvek od Michal.Horak »

Můj poslední příspěvek tady, liberálnost naší strany je fajn věc a vážím si toho, že se dokážeme navzájem respektovat, ale to má bohužel za následek určitou nečitelnost strany v těchto, u nás nejednoznačně definovaných, otázkách. Můžete si tu filosofovat jak chcete, ale volič chce slyšet jednoznačné, přímočaré zkratky "jsou Piráti vítači nebo ne" žádné kličkování kolem a o tom tady celou dobu píšu.
Až vyhraje volby Pitomio NočníMůra tak se tady budete akorát navzájem utvrzovat v tom, že český volič je primitiv, který si nezaslouží, aby ho zastupovali tací extrémně intelektuálně vyspělí jedinci jako jste vy, co jste se tu do mě a do Zdeňka trefovali.
Zdeněk frustraci z neřešení tohoto problému pojal bohužel poněkud nešťastně svým nesmyslným podnětem, nicméně problém tu je.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Horak za příspěvek:
Zdenek.Frolec
Předseda Piráti Písecko
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 15976
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2162 poděkování
Dostal poděkování: 28465 poděkování

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvek od Martin.Kucera »

Michal.Horak píše:volič chce slyšet jednoznačné, přímočaré zkratky "jsou Piráti vítači nebo ne" žádné kličkování kolem
No a je "vítač" každý, kdo nezastává názor "všechny imigranty okamžitě vyhostit/zastřelit", nebo je to nějaká menší skupina?
Protože když se mě někdo zeptá, jestli jsem "vítač", tak mu nedokážu odpovědět, dokud nezjistím, co si tenhle konkrétní člověk pod "vítačem" představuje.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 4):
Vojtech.Pikal, Rostislav.Reha, Alexandr.Mansurov, Jiri.Ulip
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Příspěvky: 15166
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9751 poděkování
Dostal poděkování: 17930 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvek od Roman.Kucera »

A přitom je to tak jednoduchý. Na otázku "jste vítači?" odpovídám NE. Hotovo.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 4):
Jiri.Janecka, Jan.Posvar, Rostislav.Reha, Petr.Vileta
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 2738
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1844 poděkování
Dostal poděkování: 3053 poděkování

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvek od Michal.Ketner »

Pribeh o latentnich nacistech a odsuzovani nehajlovaní. Epic popcorn.gif
-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“