Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.
Moderátor: Predsedajici
- Martin.Smida
- Mediální odbor
- Příspěvky: 3971
- Registrován: 12 črc 2012, 07:45
- Profese: Kompostář
- Bydliště: Majetín
- Dal poděkování: 2830 poděkování
- Dostal poděkování: 5221 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
- Vojtech.Pikal
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 23308
- Registrován: 19 srp 2010, 23:45
- Profese: poslanec, informatik
- Bydliště: Olomouc
- Dal poděkování: 32404 poděkování
- Dostal poděkování: 25668 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.
Já furt vidím, že navrhovatel je člen a nezaregistroval jsem, že by se podnětu vzdal.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvek:
- Rostislav.Reha
- Michal.Horak
- Předseda/předsedkyně místního sdružení
- Příspěvky: 726
- Registrován: 29 říj 2013, 17:57
- Profese: IT (database & system administrator)
- Bydliště: Písek
- Dal poděkování: 242 poděkování
- Dostal poděkování: 699 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.
ad 2) úplně mimo mísu, nechápu souvislost se zde diskutovaným problémemMichal.Ketner píše:
ale samozrejme ze jsou stranicke ideály
(2) Česká pirátská strana chce svou politikou prosazovat a podporovat
a) svobodný přístup jednotlivců k informacím,
b) svobodu slova a vyjadřování,
c) svobodná díla, software a standardy,
d) nezávislost soudů a státních zastupitelství na státu,
e) transparentní nakládání s příjmy z kopírovacích a podobných poplatků a omezení nebo zrušení takových poplatků,
f) demokracii a maximální zapojení veřejnosti do rozhodování,
g) transparentní výběrová řízení ve veřejném sektoru,
h) podporu vzdělávání a vědeckých institucí.
(3) Česká pirátská strana chce všemi zákonnými prostředky bojovat proti
a) zneužívání zákonů k omezování svobody,
b) cenzuře, násilí, rasismu, strachu, nejistotě a pochybám ve společnosti a proti potlačování lidských práv.
ad 3) ano samozřejmě
proti tomu by samozřejmě nikdo nic nenamítal a já samozřejmě jako ukázněný člen stanovy ctím, problém asi bude, že díky dehonestaci těchto hesel nesmyslnými sluníčkářskými kampaněmi budeme asi každý z nás ty lidský práva holt vidět někde jinde a pro někoho jinýho, ty pro ilegální přistěhovalce , co tu nemají co dělat, já pro změnu pro ty blbce , co každý ráno chodí poctivě bouchat , aby vydělali na daně, ze kterých se pak platí ty tvoje lidský práva, obzvláště příjemný to je když bydlíš na místě jako já, kde chodíš každý ráno kolem pokuřujících konzumentů těch dávek, myslím samozřejmě ne přistěhovalce, ale tu druhou zajímavou sociální skupinu, která díky tomu, jak jsme zuřivě chránili jejich lidská práva, nás vysaje jak tasemnice.
Předseda Piráti Písecko
- Ondrej.Kotas
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 2298
- Registrován: 29 srp 2011, 16:25
- Profese: automatizační specialista
- Bydliště: Brno - Nový Lískovec
- Dal poděkování: 3762 poděkování
- Dostal poděkování: 3493 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.
AO zatím nezprocesovalo krajske-predsednictvo-jihomoravsky-kraj ... 35940.htmlVojtech.Pikal píše:Já furt vidím, že navrhovatel je člen a nezaregistroval jsem, že by se podnětu vzdal.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Kotas za příspěvek:
- Vojtech.Pikal
Netrol! Trolí samo. „Kasinem se herna nestává, kasinem se rodí!“
Má koryta: brněnský zastupitel pro IT
e-mail: ondrej.kotas@pirati.cz | signal/tel: +420 608 828 650 | profil: http://wiki.pirati.cz/lide/Ondrej_Kotas
Má koryta: brněnský zastupitel pro IT
e-mail: ondrej.kotas@pirati.cz | signal/tel: +420 608 828 650 | profil: http://wiki.pirati.cz/lide/Ondrej_Kotas
- Rostislav.Reha
- Kontrolní komise
- Příspěvky: 4692
- Registrován: 15 říj 2013, 12:16
- Profese: informatik
- Bydliště: Ostrava
- Dal poděkování: 6802 poděkování
- Dostal poděkování: 7520 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.
A co ti brani se k nim pridat, kdyz se maji tak uzasne?Michal.Horak píše: ad 3) ano samozřejměkrásná ukázka demagogie, když to nejde jinak vytáhneme lidská práva
![]()
proti tomu by samozřejmě nikdo nic nenamítal a já samozřejmě jako ukázněný člen stanovy ctím, problém asi bude, že díky dehonestaci těchto hesel nesmyslnými sluníčkářskými kampaněmi budeme asi každý z nás ty lidský práva holt vidět někde jinde a pro někoho jinýho, ty pro ilegální přistěhovalce , co tu nemají co dělat, já pro změnu pro ty blbce , co každý ráno chodí poctivě bouchat , aby vydělali na daně, ze kterých se pak platí ty tvoje lidský práva, obzvláště příjemný to je když bydlíš na místě jako já, kde chodíš každý ráno kolem pokuřujících konzumentů těch dávek, myslím samozřejmě ne přistěhovalce, ale tu druhou zajímavou sociální skupinu, která díky tomu, jak jsme zuřivě chránili jejich lidská práva, nás vysaje jak tasemnice.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Rostislav.Reha za příspěvek:
- Marek.Necada
Neverim na mensi zlo. Je jen velke zlo a zlo, co zatim nemelo sanci vyrust.
Junior clen KK.
Junior clen KK.
- Petr.Vileta
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 31254
- Registrován: 22 črc 2009, 18:12
- Profese: Celkem Spokojený Důchodce
- Bydliště: Plzeň 2
- Dal poděkování: 27893 poděkování
- Dostal poděkování: 23762 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.
Jen hádám, ale jak říkala moje babička "hanba by mě fackovala, kdybych tohle udělala".Rostislav.Reha píše:A co ti brani se k nim pridat, kdyz se maji tak uzasne?
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvek:
- Michal.Horak
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
- Michal.Horak
- Předseda/předsedkyně místního sdružení
- Příspěvky: 726
- Registrován: 29 říj 2013, 17:57
- Profese: IT (database & system administrator)
- Bydliště: Písek
- Dal poděkování: 242 poděkování
- Dostal poděkování: 699 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.
Můj poslední příspěvek tady, liberálnost naší strany je fajn věc a vážím si toho, že se dokážeme navzájem respektovat, ale to má bohužel za následek určitou nečitelnost strany v těchto, u nás nejednoznačně definovaných, otázkách. Můžete si tu filosofovat jak chcete, ale volič chce slyšet jednoznačné, přímočaré zkratky "jsou Piráti vítači nebo ne" žádné kličkování kolem a o tom tady celou dobu píšu.
Až vyhraje volby Pitomio NočníMůra tak se tady budete akorát navzájem utvrzovat v tom, že český volič je primitiv, který si nezaslouží, aby ho zastupovali tací extrémně intelektuálně vyspělí jedinci jako jste vy, co jste se tu do mě a do Zdeňka trefovali.
Zdeněk frustraci z neřešení tohoto problému pojal bohužel poněkud nešťastně svým nesmyslným podnětem, nicméně problém tu je.
Až vyhraje volby Pitomio NočníMůra tak se tady budete akorát navzájem utvrzovat v tom, že český volič je primitiv, který si nezaslouží, aby ho zastupovali tací extrémně intelektuálně vyspělí jedinci jako jste vy, co jste se tu do mě a do Zdeňka trefovali.
Zdeněk frustraci z neřešení tohoto problému pojal bohužel poněkud nešťastně svým nesmyslným podnětem, nicméně problém tu je.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Horak za příspěvek:
- Zdenek.Frolec
Předseda Piráti Písecko
- Martin.Kucera
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 15976
- Registrován: 23 dub 2009, 16:41
- Profese: nakladatel
- Dal poděkování: 2162 poděkování
- Dostal poděkování: 28465 poděkování
Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.
No a je "vítač" každý, kdo nezastává názor "všechny imigranty okamžitě vyhostit/zastřelit", nebo je to nějaká menší skupina?Michal.Horak píše:volič chce slyšet jednoznačné, přímočaré zkratky "jsou Piráti vítači nebo ne" žádné kličkování kolem
Protože když se mě někdo zeptá, jestli jsem "vítač", tak mu nedokážu odpovědět, dokud nezjistím, co si tenhle konkrétní člověk pod "vítačem" představuje.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 4):
- Vojtech.Pikal, Rostislav.Reha, Alexandr.Mansurov, Jiri.Ulip
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně.
-- Lucie Spáčilová
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně.
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.
A přitom je to tak jednoduchý. Na otázku "jste vítači?" odpovídám NE. Hotovo.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 4):
- Jiri.Janecka, Jan.Posvar, Rostislav.Reha, Petr.Vileta
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
- Michal.Ketner
- Předseda/předsedkyně místního sdružení
- Příspěvky: 2738
- Registrován: 09 pro 2012, 13:16
- Profese: Panda všeho druhu
- Dal poděkování: 1844 poděkování
- Dostal poděkování: 3053 poděkování
Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.
Pribeh o latentnich nacistech a odsuzovani nehajlovaní. Epic popcorn.gif
-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------