Stránka 1 z 2

Pozice v FO

Napsal: 29 led 2017, 18:08
od Lukas.Novy
Předmět: Pozice v FO
Jaromir.Beranek píše:Tito lidé jsou k dnešnímu dni pověřeni činností pro finanční odbor v následujících rolích:

Jaromír Beránek - vedoucí FO (koordinátor činností FO, garant proplácení žádostí)
Martin Hrádela - propláceč (proplácení žádostí, poradní hlas v účetních a rozpočtových otázkách)
Predavani pokladu k zauctovani ve Flexibee ma na odpovednost take on? A kdo zajistuje zaznamenavani daru a dalsich prijmu na wiki. To je tez nutne delat pravidelne. (nebo jak sem nabizel, vyresil by to skript, ale co uz)
Vojtěch Pikal - registrátor rozpočtů a jejich změn (každoroční registrace rozpočtů, změn rozpočtů a rozpočtového provizoria, poradní hlas v otázce rozpočtů)
To neni moc rozumna volba vzhledem ke kvalite vysledku, ktere Vojta v oblasti rozpoctu a financi ma. RK mu jiz nedavno dokonce zakazala nakladat s prostredky a osobne vzhledem k tomu, kolik toho na nej u KK vysi, bude opakovat. Ale asik nejdulezitejsim faktem je to, ze opakovane neni schopen ani poradne zkontrolovat podminky legality vykonavaneho aktu, napriklad v poslednim pokusu o srovnani precerpani rozpoctu MO na volby o cca 130 tisic korun stihl uz rozpoctove zmeny na wiki svevolne provest bez povereni vedoucim (coz sem rollbacknul) a v druhem pokusu opet nerespektovat zakaz zmeny provest pred vyresenim situace v MO a zaznamenal rozpoctove v nich ze 4 kusu, jedna zmena je bez souhlasu hospodare a dalsi dve nesplnuji podminky stanovene rozpoctovymi pravidly o omezeni vyse kraceni polozky na max 20 %.
Tobias Esner - interní poradce, končí k 31. 1. 2017 (poradní hlas v procesních otázkách, administrativa, komunikace se členy)
Zaplat allah.
Ivan Foltman - externí poradce (poradní hlas v otázkách řízení, nastavení procesů a kontroly)
Kontakt by na nem byl dobrovolne nebo si ho mam zase sehnat sam? A jak je oficialni vztah ke strane? Jake bude odmenovani? Ma jiz podepsane NDA?

Diky.

Re: Pozice v FO

Napsal: 29 led 2017, 18:16
od Martin.Kucera
Lukas.Novy píše:napriklad v poslednim pokusu o srovnani precerpani rozpoctu MO na volby o cca 130 tisic korun stihl uz rozpoctove zmeny na wiki svevolne provest bez povereni vedoucim (coz sem rollbacknul)
A rollbacknul jsi to na základě jakého pověření? Vojta je aspoň na rozdíl od tebe členem FO.

Re: Pozice v FO

Napsal: 29 led 2017, 18:36
od Lukas.Novy
V te dobe rozhodne nebyl clenem FO. Vliv clenstvi v FO nema na nic vliv, stejnetak jako nema vliv clenstvi v MO ve vztahu k provadeji cinnosti MO.

Re: Pozice v FO

Napsal: 29 led 2017, 18:57
od Martin.Kucera
A odpověď na moji otázku?

Re: Pozice v FO

Napsal: 29 led 2017, 19:03
od Lukas.Novy
Nedostanes.

Re: Pozice v FO

Napsal: 29 led 2017, 19:07
od Martin.Kucera
Aha, takže neoprávněné změny ve wiki.
No uvidíme, nechám to zatím na FO a zasáhnu v případě že o to budu vedoucím požádán.

Re: Pozice v FO

Napsal: 29 led 2017, 19:26
od Petros.Michailidis
Protože nemohu v "Oznámení", kde byli uvedeni lidé, co mají pracovat a na čem pracovat ve finančním odbru, tak se musím doptat zde.

Jak souvisí toto oznámení se seznamem členů finančního odboru, který visí na
https://www.pirati.cz/fo/start
protože tyto seznamy spolu nějak nekorespondují.

Ptám se z vcelku pragmatického důvodu. Dneska jsem právě obdržel zprávu z redmine, že mi byl přidělen nějaký úkol k řešení, tak jsem k tomu úkolu přidal nějaké informace. Teď ale netuším, jestli to pověření úkolem je relevantní, protože v seznamu nejsem, tak si nejsem jist, jestli se nepletu do věcí, do kterých mi nic není.

Re: Pozice v FO

Napsal: 29 led 2017, 20:09
od Petr.Vileta
Petros.Michailidis píše:... tak si nejsem jist, jestli se nepletu do věcí, do kterých mi nic není.
Ty se jako normální člověk zeptáš, ale někteří se neptají a konají bez pověření. :D OFFTOPICJá zase nevím, proč v těch seznamech ještě pořád jsem. ;)

Re: Pozice v FO

Napsal: 31 led 2017, 04:47
od Jaromir.Beranek
Máš na mysli seznam členů v pravém sloupci? Díky za upozornění - kde je to možné upravit? Zde je asi jen nějaká forma odkazu.
Petros.Michailidis píše:Protože nemohu v "Oznámení", kde byli uvedeni lidé, co mají pracovat a na čem pracovat ve finančním odbru, tak se musím doptat zde.

Jak souvisí toto oznámení se seznamem členů finančního odboru, který visí na
https://www.pirati.cz/fo/start
protože tyto seznamy spolu nějak nekorespondují.

Ptám se z vcelku pragmatického důvodu. Dneska jsem právě obdržel zprávu z redmine, že mi byl přidělen nějaký úkol k řešení, tak jsem k tomu úkolu přidal nějaké informace. Teď ale netuším, jestli to pověření úkolem je relevantní, protože v seznamu nejsem, tak si nejsem jist, jestli se nepletu do věcí, do kterých mi nic není.

Re: Pozice v FO

Napsal: 31 led 2017, 04:56
od Jaromir.Beranek
Za předávání pokladů k zaúčtování má rovněž zodpovědnost propláceč, tedy aktuálně Martin. Administraci darů garantuji já, otázku dalších příjmů (jsou-li) si potřebuji ještě vyjasnit.
Lukas.Novy píše:Predavani pokladu k zauctovani ve Flexibee ma na odpovednost take on? A kdo zajistuje zaznamenavani daru a dalsich prijmu na wiki. To je tez nutne delat pravidelne. (nebo jak sem nabizel, vyresil by to skript, ale co uz)
Jméno jsem psal pro úplnost. Ivan funguje jako konzultant a nemá přístup ke konkrétním datům, je proto otázka, zda je nutné vztah formalizovat. Kontakt po konzultaci rád poskytnu.
Lukas.Novy píše:Ivan Foltman - externí poradce (poradní hlas v otázkách řízení, nastavení procesů a kontroly)
Kontakt by na nem byl dobrovolne nebo si ho mam zase sehnat sam? A jak je oficialni vztah ke strane? Jake bude odmenovani? Ma jiz podepsane NDA?