mě teda Krtek nijak nevadí
jeho působení na fóru je někdy obtěžující a je mi líto těch lidí, co se s tím musí vypořádávat
ale kdo jsem já, abych rozhodoval, co je správně a co ne?
Můj otec říkává: "Lidé jsou různí"
Moderátor: Odbor - administrativni
No ty jsi mimo jiné místopředseda strany. A ta funkce, do které ses nechal dobrovolně zvolit, obnáší i něco jako řízení. Ale možná sis spletl stranu s náboženstvím a seš tu za Budhu. Vlastně z tebe ten dojem mám už delší dobuMartin.Smida píše:
ale kdo jsem já, abych rozhodoval, co je správně a co ne?
jednatel Republikového výboru a zástupce za Ústecký kraj, zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz tel. 778 044 243, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz (hostuji také v kraji Středočeském)
já z té funkce nijak moc odvařenej nejsem...Dalibor.Zahora píše:No ty jsi mimo jiné místopředseda strany. A ta funkce, do které ses nechal dobrovolně zvolit, obnáší i něco jako řízení. Ale možná sis spletl stranu s náboženstvím a seš tu za Budhu. Vlastně z tebe ten dojem mám už delší dobuMartin.Smida píše:
ale kdo jsem já, abych rozhodoval, co je správně a co ne?
Stalo se neuveritelne a M.Smida napsal neco s cim se da souhlasit a neni to jen pukersko kasparkovska blbina.Martin.Smida píše:to je zase anketa, tyvole
mě teda Krtek nijak nevadí![]()
jeho působení na fóru je někdy obtěžující a je mi líto těch lidí, co se s tím musí vypořádávat
ale kdo jsem já, abych rozhodoval, co je správně a co ne?
Můj otec říkává: "Lidé jsou různí"
No a co takhle kdyby RP zaúkolovalo TO, ať konečně dodělá tu opravu, kterou Krtek zfušoval? Tím pádem by už z nepřátel nevypadávali moderátoři a každý by si mohl Krtka (či někoho jiného) dle libosti vypnout.Martin.Smida píše:to je zase anketa, tyvole
mě teda Krtek nijak nevadí![]()
jeho působení na fóru je někdy obtěžující a je mi líto těch lidí, co se s tím musí vypořádávat
Prosim te uz nikdy nepis ze mas i neco spolecnyho s anarchismem. Ty latennti fasisto.Dalibor.Zahora píše:No ty jsi mimo jiné místopředseda strany. A ta funkce, do které ses nechal dobrovolně zvolit, obnáší i něco jako řízení. Ale možná sis spletl stranu s náboženstvím a seš tu za Budhu. Vlastně z tebe ten dojem mám už delší dobuMartin.Smida píše:
ale kdo jsem já, abych rozhodoval, co je správně a co ne?
Pokud by se nějaký šéf v komerční praxi choval k podřízeným jako zde krtek ke svým kolegům, tak ty lidi postupně dají výpověď. Není moc lidí, kteří by se nechali takto buzerovat ani za peníze. Kdyby takto ve firmě atakoval kolegy nebo nadřízené vyhodili by ho okamžitě. Dělat pro piráty je holt masochismus, kladně hodnocená je pouze nečinnost.Ondra.kl píše:Víš, ono je to celkem rozdíl když ti takhle někdo kafrá do tvé (polo) dobrovolnické práce v organizaci které přeješ úspěch a když ti takhle někdo zadává úkoly k jejichž vyřizování tě organizace zaměstnala a výplata ti zajišťuje obživu.