Anketa: Lukáš Nový a jeho působení na tomto fóru

Toto fórum slouží k orientačním průzkumům mezi členy.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
V tomto fóru se zjišťují pomocí anket názory členů na nějakou oblast (např. pokud přijde dotaz zvenku). Odpovídat na otázky zde mohou pouze členové strany.
Chcete-li vyvolat jednání nebo hlasování celostátního fóra, použijte Členské podněty.
Odpovědět

Obtěžuje vás způsob jakým Lukáš Nový vystupuje na tomto fóru?

Ano
61
66%
Ne
18
20%
Zdržuji se
13
14%
 
Celkem hlasujících: 92 - Celkem hlasů: 92

Uživatelský avatar
Martin.Smida
Mediální odbor
Příspěvky: 3971
Registrován: 12 črc 2012, 07:45
Profese: Kompostář
Bydliště: Majetín
Dal poděkování: 2830 poděkování
Dostal poděkování: 5221 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa: Lukáš Nový a jeho působení na tomto fóru

Příspěvek od Martin.Smida »

to je zase anketa, tyvole :-D

mě teda Krtek nijak nevadí :-)

jeho působení na fóru je někdy obtěžující a je mi líto těch lidí, co se s tím musí vypořádávat

ale kdo jsem já, abych rozhodoval, co je správně a co ne?

Můj otec říkává: "Lidé jsou různí"
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Smida za příspěvky (celkem 3):
Petr.Bajgar, Michaela.Nepejchalova, Dominika.Michailidu
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Republikový výbor
Příspěvky: 12122
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 31215 poděkování
Dostal poděkování: 15933 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa: Lukáš Nový a jeho působení na tomto fóru

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Martin.Smida píše:OFFTOPICto je zase anketa, tyvole :-D

mě teda Krtek nijak nevadí :-)

jeho působení na fóru je někdy obtěžující a je mi líto těch lidí, co se s tím musí vypořádávat

ale kdo jsem já, abych rozhodoval, co je správně a co ne?

OFFTOPICMůj otec říkává: "Lidé jsou různí"
No ty jsi mimo jiné místopředseda strany. A ta funkce, do které ses nechal dobrovolně zvolit, obnáší i něco jako řízení. Ale možná sis spletl stranu s náboženstvím a seš tu za Budhu. Vlastně z tebe ten dojem mám už delší dobu :)

jednatel Republikového výboru a zástupce za Ústecký kraj, zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz tel. 778 044 243, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz (hostuji také v kraji Středočeském)

Uživatelský avatar
Martin.Smida
Mediální odbor
Příspěvky: 3971
Registrován: 12 črc 2012, 07:45
Profese: Kompostář
Bydliště: Majetín
Dal poděkování: 2830 poděkování
Dostal poděkování: 5221 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa: Lukáš Nový a jeho působení na tomto fóru

Příspěvek od Martin.Smida »

Dalibor.Zahora píše:
Martin.Smida píše:OFFTOPICto je zase anketa, tyvole :-D

mě teda Krtek nijak nevadí :-)

jeho působení na fóru je někdy obtěžující a je mi líto těch lidí, co se s tím musí vypořádávat

ale kdo jsem já, abych rozhodoval, co je správně a co ne?

OFFTOPICMůj otec říkává: "Lidé jsou různí"
No ty jsi mimo jiné místopředseda strany. A ta funkce, do které ses nechal dobrovolně zvolit, obnáší i něco jako řízení. Ale možná sis spletl stranu s náboženstvím a seš tu za Budhu. Vlastně z tebe ten dojem mám už delší dobu :)
já z té funkce nijak moc odvařenej nejsem...
řízení má spoustu podob a autoritářské přístupy si asi neosvojím i kdybste mě zvolili za ředitele zeměkoule :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Smida za příspěvky (celkem 5):
Janek.Wagner, Michaela.Nepejchalova, Michal.Ketner, Jan.Kochert, Dominika.Michailidu
Petr.Bajgar
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7455
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
Dal poděkování: 6882 poděkování
Dostal poděkování: 3620 poděkování

Re: Anketa: Lukáš Nový a jeho působení na tomto fóru

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Martin.Smida píše:to je zase anketa, tyvole :-D
mě teda Krtek nijak nevadí :-)
jeho působení na fóru je někdy obtěžující a je mi líto těch lidí, co se s tím musí vypořádávat
ale kdo jsem já, abych rozhodoval, co je správně a co ne?
Můj otec říkává: "Lidé jsou různí"
Stalo se neuveritelne a M.Smida napsal neco s cim se da souhlasit a neni to jen pukersko kasparkovska blbina.

Snad to neni od mistpredsedy RP jen prvni vlastovka ktera jeste sama o sobe jaro nedela.
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 15976
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2162 poděkování
Dostal poděkování: 28465 poděkování

Re: Anketa: Lukáš Nový a jeho působení na tomto fóru

Příspěvek od Martin.Kucera »

Martin.Smida píše:to je zase anketa, tyvole :-D

mě teda Krtek nijak nevadí :-)

jeho působení na fóru je někdy obtěžující a je mi líto těch lidí, co se s tím musí vypořádávat
No a co takhle kdyby RP zaúkolovalo TO, ať konečně dodělá tu opravu, kterou Krtek zfušoval? Tím pádem by už z nepřátel nevypadávali moderátoři a každý by si mohl Krtka (či někoho jiného) dle libosti vypnout.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 6):
Lenka.Kozlova, Ales.Jakl, Martin.Smida, Jan.Posvar, Dalibor.Zahora, Petr.Vileta
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příspěvky: 21224
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
Bydliště: Praha, V Klaudu 42
Dal poděkování: 2361 poděkování
Dostal poděkování: 11863 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa: Lukáš Nový a jeho působení na tomto fóru

Příspěvek od Lukas.Novy »

Tak nastesti uz jsou podatelny mimo forum, takze umlceni v diskusi neni takovy problem.
pani nováková povídala, že u vás na balkóně
sou furt ňáký kluci, kouřej a smějou se.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Fotku Stierlitze jako avatara mi zakazali, toz sem nahodil catvatara.
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 15976
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2162 poděkování
Dostal poděkování: 28465 poděkování

Re: Anketa: Lukáš Nový a jeho působení na tomto fóru

Příspěvek od Martin.Kucera »

Ovšem na redmine svým komentováním cizích podání permanentně porušuješ pravidla, takže správci podatelen můžou tvoje komentáře klidně mazat (a je jen otázka času, kdy s tím začnou).
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Příspěvky: 15166
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9751 poděkování
Dostal poděkování: 17930 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa: Lukáš Nový a jeho působení na tomto fóru

Příspěvek od Roman.Kucera »

K tomu všemu, co už bylo mílonkrát probráno už před mnoha lety, mě napadla ještě jedna vychytávka. Prostor pro tlachárnu pro nové členy, kde by si mohli klábosit noví členové (po AO potvrzení členství). Vtip je v tom, že po nějaké době (3-6 měsíců) by se to každému přeplo do módu read only. Čili by jim do toho nemohli staří trolové zasahovat. Ta sekce by byla pro nováčky výchozí.
A my bychom měli nádherný a nezkreslený přehled, co nováčky doopravdy sere.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 6):
Vaclav.Fortik, Jan.Posvar, Dalibor.Zahora, Michaela.Nepejchalova, Marek.Necada, Jan.Kochert
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 2738
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1844 poděkování
Dostal poděkování: 3053 poděkování

Re: Anketa: Lukáš Nový a jeho působení na tomto fóru

Příspěvek od Michal.Ketner »

Dalibor.Zahora píše:
Martin.Smida píše:OFFTOPICto je zase anketa, tyvole :-D

mě teda Krtek nijak nevadí :-)

jeho působení na fóru je někdy obtěžující a je mi líto těch lidí, co se s tím musí vypořádávat

ale kdo jsem já, abych rozhodoval, co je správně a co ne?

OFFTOPICMůj otec říkává: "Lidé jsou různí"
No ty jsi mimo jiné místopředseda strany. A ta funkce, do které ses nechal dobrovolně zvolit, obnáší i něco jako řízení. Ale možná sis spletl stranu s náboženstvím a seš tu za Budhu. Vlastně z tebe ten dojem mám už delší dobu :)
Prosim te uz nikdy nepis ze mas i neco spolecnyho s anarchismem. Ty latennti fasisto. :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Ketner za příspěvky (celkem 2):
Lukas.Novy, Tomas.Vymazal
-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------
Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 6953
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10833 poděkování
Dostal poděkování: 11395 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa: Lukáš Nový a jeho působení na tomto fóru

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Ondra.kl píše:Víš, ono je to celkem rozdíl když ti takhle někdo kafrá do tvé (polo) dobrovolnické práce v organizaci které přeješ úspěch a když ti takhle někdo zadává úkoly k jejichž vyřizování tě organizace zaměstnala a výplata ti zajišťuje obživu.
Pokud by se nějaký šéf v komerční praxi choval k podřízeným jako zde krtek ke svým kolegům, tak ty lidi postupně dají výpověď. Není moc lidí, kteří by se nechali takto buzerovat ani za peníze. Kdyby takto ve firmě atakoval kolegy nebo nadřízené vyhodili by ho okamžitě. Dělat pro piráty je holt masochismus, kladně hodnocená je pouze nečinnost.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvky (celkem 8):
Jiri.Ulip, Ivan.Bartos, Ales.Jakl, Mikulas.Ferjencik, Dalibor.Zahora, Tomas.Vymazal, Vojtech.Pikal, Jindrich.Bartek
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Odpovědět

Zpět na „Zjišťování názorů členů“