Roman Kubát přijat

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Vysočina

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Roman.Kubat
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Roman Kubát přijat

Příspěvek od Roman.Kubat »

Dobrý den,
jmenuji se Roman Kubát a jsem z Chotěboře. V Chotěboři také pracuji jako učitel informatiky a matematiky na místním Gymnáziu.
Měl bych zájem stát se členem Pirátů hlavně proto, že se takřka na sto procent ztotožňuji s jejich programem.
Zvlášť mě jako učitele oslovila jeho část věnovaná školství a ní myšlenka, že vzdělání je hodnota sama o sobě.
U programů ostatních stran věnovaných školství mě totiž trochu znervózňuje snaha na celostátní i krajské úrovni změnit naše školství na jakousi přípravku pro pracující v našem průmyslu.
Spolu s Tomášem a dalšími bych i já rád založil v Chotěboři místní sdružení.
Roman
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Roman Kubát

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Ahoj Romane,

no super, že se také přidáváš. To je fakt úžasné, Chotěboř rulez :D Děkuji za tvé představení a chuť se zapojit!

Jak píšu Tomášovi, platí vlastně i pro tebe:
Další schůze bude v Havlíčkově Brodě asi 5.2. Tady doodle. Myslíš, že by jsi měl čas a sešli bychom se tam? Další schůze by mohla proběhnout v Chotěboři. :) A možná by byla i zakládající :D

Nebo ti navrhuji, aby jsi vyplnil přihlášku a poslal mi ji poštou. Hlasování o tvém přijetí by proběhlo online. (Možná se tě ostatní z předsednictva budou chtít zeptat na něco...).
Ostatní si řekneme při setkání, velmi brzy budu odesílat všem další informace emailem, :)

Na tebe mám ale ještě specifickou prosbu, zaregistruj se tady na foru. Když jsi jako návštěvník, nebudeš dostávat zprávy o odpovědích a informace o naší činnosti. Navíc, myslím ani, že není možné být členem bez té registrace. Jestli ti to nejde, uděláme to spolu při setkání. Těším se, ahoj!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvky (celkem 3):
Dalibor.Zahora, Filip.Krska, Lukas.Hejduk
Návštěvník
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Roman Kubát

Příspěvek od Návštěvník »

Ahoj,
takže jsem zde na fóru zaregistrovaný a 5.2. bych se mohl v Brodě objevit, asi bych tedy přivezl vyplněnou přihlášku rovnou tam.
Zatím ahoj!
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Roman Kubát

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Ok, supr, ty máš asi tu přihlášku ze setkání viď, kdyby bylo potřeba, lze stáhnout i zde: https://www.pirati.cz/ao/sablony/start# ... _prihlaska

Ahoj :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvek:
Filip.Krska
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Roman Kubát

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Ahoj, pro všechny info, Roman přivezl na včerejší zasedání přihlášku, a dnes zaplatil členský příspěvek, dala jsem tedy jeho přijetí AO k zprocesování. Až bude členem, a Tomáš také, založíme vlákno k ustanovující schůzi MS Chotěboř.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvek:
Filip.Krska
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Roman Kubát

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Přijat, vítám tě mezi Piráty.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvek:
Filip.Krska
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Vysočina“