Rusko vs EU, přístup na jedn., ... (odděleleno z CF 22/2016)

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 4745
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 17929 poděkování
Dostal poděkování: 3694 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 22/2016 Odvolání místopředsedy strany Ivo Vašíčka

Příspěvek od Robert.Magni »

ANO,Piráti,ODS.... takže naprostá blbost :D
Robert Magni
zabzicek@gmail.com
704051696
799796575
Rokycansko
Uživatelský avatar
next_ghost
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 3239
Registrován: 21 dub 2009, 18:03
Profese: programátor
Dal poděkování: 1433 poděkování
Dostal poděkování: 5131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 22/2016 Odvolání místopředsedy strany Ivo Vašíčka

Příspěvek od next_ghost »

Ivo.Vasicek píše:Možná někomu vyjde něco jiného, ale zatím neznám nikoho, komu by nevyšlo že mu je nejblíž ANO. Test samozřejmě pustili až po patřičné mediální přípravě.
Takhle to vyšlo třeba měhttps://www.lidovky.cz/bubliny.aspx?game
Budeš muset nasdílet obrázek, protože přes tenhle odkaz se na tvoje výsledky nikdo jiný než ty sám nedostane.
Tito uživatelé poděkovali autorovi next_ghost za příspěvek:
Robert.Magni
Chceš, aby organizace fungovala? Komunikuj!
Česká pirátská strana: Neškodná.
Otisk PGP klíče: B5E9 147C A94C 9B75 6817 9CA4 43D0 B4CF 1CDE 2360 (nový klíč od listopadu 2016)
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 2738
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1844 poděkování
Dostal poděkování: 3053 poděkování

Re: CF 22/2016 Odvolání místopředsedy strany Ivo Vašíčka

Příspěvek od Michal.Ketner »

Jan.Novak píše:.... Tak jsem mu poslal třeba tuto analýzu: http://www.lidovky.cz/bubliny.aspx ze které naprosto jasně vyplývá, že se mýlí. Jeho reakce? Je to selfpromo lidovek.
Zrovna na tomhle bych se netocil ten pruzkum je bullshit podle me co jsem pochopil analyzu zkouma korelace sdileni ruznych stranek. Jenze to vubec neresi semantiku, to ze to nekdo sdili s popiskem ze je to kravina a nekdo to sdili jako že s tím souhlasí. :fet:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Ketner za příspěvky (celkem 6):
Robert.Magni, Frantisek.Navrkal, next_ghost, Janka.Michailidu, julie.nova, Jiri.Ulip
-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------
Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 6953
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10833 poděkování
Dostal poděkování: 11395 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 22/2016 Odvolání místopředsedy strany Ivo Vašíčka

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

next_ghost píše:
Ivo.Vasicek píše:Možná někomu vyjde něco jiného, ale zatím neznám nikoho, komu by nevyšlo že mu je nejblíž ANO. Test samozřejmě pustili až po patřičné mediální přípravě.
Takhle to vyšlo třeba měhttps://www.lidovky.cz/bubliny.aspx?game
Budeš muset nasdílet obrázek, protože přes tenhle odkaz se na tvoje výsledky nikdo jiný než ty sám nedostane.
Předpokládám že si to někdo i zkusí, docela by mě i zajímalo, jestli může vyjít něco jiného než ANO. (printscreen je v příloze a je zcela mimo realitu).
Přílohy
pruz.png
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvek:
Robert.Magni
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 2738
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1844 poděkování
Dostal poděkování: 3053 poděkování

Re: CF 22/2016 Odvolání místopředsedy strany Ivo Vašíčka

Příspěvek od Michal.Ketner »

Ivo.Vasicek píše:
next_ghost píše:
Ivo.Vasicek píše:Možná někomu vyjde něco jiného, ale zatím neznám nikoho, komu by nevyšlo že mu je nejblíž ANO. Test samozřejmě pustili až po patřičné mediální přípravě.
Takhle to vyšlo třeba měhttps://www.lidovky.cz/bubliny.aspx?game
Budeš muset nasdílet obrázek, protože přes tenhle odkaz se na tvoje výsledky nikdo jiný než ty sám nedostane.
Předpokládám že si to někdo i zkusí, docela by mě i zajímalo, jestli může vyjít něco jiného než ANO. (printscreen je v příloze a je zcela mimo realitu).
vsak rikam ze to je nevypovidajici protoze to zkouma jen koralce sdilenejch medii ale nezobrazuje to ani proc je sdilis, ale kazdopadne si me pobavil diky, ja myslel ze lidi pouzivajici IE jsou jen legenda. :fet:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Ketner za příspěvky (celkem 4):
Martin.Smida, Robert.Magni, Frantisek.Navrkal, Petr.Bajgar
-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------
Uživatelský avatar
Martin.Shanil
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7036
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Profese: eshop + prodejna
Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
Dal poděkování: 9169 poděkování
Dostal poděkování: 9464 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 22/2016 Odvolání místopředsedy strany Ivo Vašíčka

Příspěvek od Martin.Shanil »

OT - hurá, už se vypouští obrázky :)
no vidiš to, taky mi vyšlo
Zachyceno20161225192921.jpg
sputnik sem kupodivu nikdy nesdílel a literárky tam zase vůbec pro sichr nedali.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Giuseppe.Maiello
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 31254
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 27893 poděkování
Dostal poděkování: 23762 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 22/2016 Odvolání místopředsedy strany Ivo Vašíčka

Příspěvek od Petr.Vileta »

Giuseppe.Maiello píše:
Petr.Vileta píše:Dovedl si někdo představit, že by po masívní podpoře vyhrál Trump? No a vyhrál. Dovedl by si někdo představit, že by v Rusku nevyhrál Putin? Odpovězte si sami, jestli to má být (už zase) náš vzor. :)
P.S.
Nerozumím co píšeš o Trumpovi. Měl on masivní podporů? Od koho, od mediích? Promiň, nerozumím...
Promiň Itale, napsal jsem to málo srozumitelně. ;)

Chtěl jsem tím říci, že Clintonová měla podporu médii, politologů a to jak doma, tak v zahraničí. Dokonce jí opatrně vyjadřovali podporu i někteří zahraniční státníci. Téměř nikdo nečekal, že by Trump mohl vyhrát. No a stalo se.

Ovšem neumím si představit, že by se něco podobného mohlo stát v Rusku. Putin bude mít podporu médii (jsou státní, nebo pod tlakem Roskomnadzoru) a i když se do voleb přihlásí nějaký protikandidát a nezastřelí ho "neznámý zločinec" ;) tak určitě nevyhraje. Leda by si ho vybral sám Putin a byla to nějaká zpravodajská hra. V Rusku je prostě nemožné, aby se tam stalo něco, co si Kreml nepřeje. Světlé období uvolnění bylo za Gorbačova a Jelcina. Před nimi a po nich už tam zase vládne car a gubernátoři. Napřed to byl Mikuláš, pak Lenin, Stalin a teď je to Putin. Všichni se chovají jako carové a lid je spokojen. ;)

Ivan.Mikolas píše:... ovládané pikliči a relativně inteligentními idioty ... doplněná pár nevýznamýni statisty ...
Hmm, tak teď váhám, kterýpak já jsem? :? :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 2):
Michal.Gill, Robert.Magni
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Uživatelský avatar
Giuseppe.Maiello
Místní předsednictvo
Příspěvky: 337
Registrován: 23 čer 2014, 21:52
Profese: Vysokoškolský učitel
Bydliště: Praha-Klánovice
Dal poděkování: 1088 poděkování
Dostal poděkování: 508 poděkování

Re: CF 22/2016 Odvolání místopředsedy strany Ivo Vašíčka

Příspěvek od Giuseppe.Maiello »

Petr.Vileta píše:
Giuseppe.Maiello píše:
Petr.Vileta píše:Dovedl si někdo představit, že by po masívní podpoře vyhrál Trump? No a vyhrál. Dovedl by si někdo představit, že by v Rusku nevyhrál Putin? Odpovězte si sami, jestli to má být (už zase) náš vzor. :)
P.S.
Nerozumím co píšeš o Trumpovi. Měl on masivní podporů? Od koho, od mediích? Promiň, nerozumím...
Petr.Vileta píše: Promiň Itale, napsal jsem to málo srozumitelně. ;)

Chtěl jsem tím říci, že Clintonová měla podporu médii, politologů a to jak doma, tak v zahraničí. Dokonce jí opatrně vyjadřovali podporu i někteří zahraniční státníci. Téměř nikdo nečekal, že by Trump mohl vyhrát. No a stalo se.

Ovšem neumím si představit, že by se něco podobného mohlo stát v Rusku. Putin bude mít podporu médii (jsou státní, nebo pod tlakem Roskomnadzoru) a i když se do voleb přihlásí nějaký protikandidát a nezastřelí ho "neznámý zločinec" ;) tak určitě nevyhraje. Leda by si ho vybral sám Putin a byla to nějaká zpravodajská hra. V Rusku je prostě nemožné, aby se tam stalo něco, co si Kreml nepřeje. Světlé období uvolnění bylo za Gorbačova a Jelcina. Před nimi a po nich už tam zase vládne car a gubernátoři. Napřed to byl Mikuláš, pak Lenin, Stalin a teď je to Putin. Všichni se chovají jako carové a lid je spokojen. ;)

Díky, ale mám tři jemné připomínky:
- Co nám do toho, že má Rusko jiný společensko-politický systém, který neodpovídá ani náš ani náše touhy (předpokládám)?
- Trump měl podporu na internetu, tak jenom stařík, mohl předpokládat, že televize a noviny jsou dnes schopný vyhrát nad internetem;
- Když tak ne „Itale“, ale „Neapolitanče“, prosím, prosím… :fet:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Giuseppe.Maiello za příspěvky (celkem 6):
Maria.Vasickova, Jiri.Ulip, Jiri.Kaderavek.sen, Robert.Magni, Vojtech.Pikal, Dalibor.Zahora
Uživatelský avatar
next_ghost
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 3239
Registrován: 21 dub 2009, 18:03
Profese: programátor
Dal poděkování: 1433 poděkování
Dostal poděkování: 5131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 22/2016 Odvolání místopředsedy strany Ivo Vašíčka

Příspěvek od next_ghost »

Petr.Vileta píše:No a komu je přes 50 a zažil sovětskou propagandu na vlastní kůži, ten ji v té ruské pozná na první pohled.
Rusové ale do propagandistického repertoáru zařadili i pár novinek. Už se nesnaží jenom lidi přesvědčit, aby věřili jejich lžím. Mimo samotné Rusko se naopak snaží vyvolat dojem, že žádná pravda neexistuje a všechny zprávy jsou jenom lži a něčí propaganda, takže je úplně jedno, čemu člověk věří.
Ať je Amerika jaká chce, pořád je tam dost demokracie, kdežto v Rusku je pořád jakási forma carismu. Dovedl si někdo představit, že by po masívní podpoře vyhrál Trump? No a vyhrál.
Reálně ale vyhrál jenom díky absurdnímu rozdělení volebních okrsků a systému "vítěz okrsku bere všechno". Clintonová na hlasy řadových voličů vyhrála skoro o 3 miliony hlasů. A kdyby se hlasy volitelů z jednotlivých států přidělovali poměrně (ne systémem "vítěz bere všechno"), pořád by vyhrála asi o 5 volitelů.

Mimochodem, i tak je Trumpovo volební výsledek dalším krokem k otevřenému fašismu. Spousta Američanů už podle všeho nevěří na reálná řešení svých problémů a raději by podřízli nějakého toho obětního beránka.
Tito uživatelé poděkovali autorovi next_ghost za příspěvky (celkem 7):
Frantisek.Navrkal, Rostislav.Reha, Michal.Gill, Robert.Magni, Mikulas.Peksa, Alexandr.Mansurov, Petr.Vileta
Chceš, aby organizace fungovala? Komunikuj!
Česká pirátská strana: Neškodná.
Otisk PGP klíče: B5E9 147C A94C 9B75 6817 9CA4 43D0 B4CF 1CDE 2360 (nový klíč od listopadu 2016)
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Příspěvky: 15166
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9751 poděkování
Dostal poděkování: 17930 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 22/2016 Odvolání místopředsedy strany Ivo Vašíčka

Příspěvek od Roman.Kucera »

Next_ghoste, považuju tě za intelignebtního člověka. Pořádně se zamyslí nad mou zdánlivě ironickou reakcí.
next_ghost píše: Rusové ale do propagandistického repertoáru zařadili i pár novinek. Už se nesnaží jenom lidi přesvědčit, aby věřili jejich lžím. Mimo samotné Rusko se naopak snaží vyvolat dojem, že žádná pravda neexistuje a všechny zprávy jsou jenom lži a něčí propaganda, takže je úplně jedno, čemu člověk věří.
A na tohles přišel sám?
Není to ironie.
Fakt si myslíš, žes na to přišel sám?
Takhle totiž DOOPRAVDY funguje vymývání mozků. Chytrému napověz....
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 3):
Giuseppe.Maiello, Jiri.Kaderavek.sen, Robert.Magni
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“