Vendula Machová

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.
Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Vendula.Machova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Profese: sociální pracovnice
Dal poděkování: 28 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování

Vendula Machová

Příspěvek od Vendula.Machova »

Zdravím piráty na Tachovsku, dovolte, abych se vám představila a stručně nastínila, co mě k vám vede. Je mi 29 let, pocházím z Tachova, kdy nyní také žiji. Střední školu jsem vystudovala v Plzni obor sociální péče, potom jsem zakončila magisterský obor psychosociální studia na Husitské teologické fakultě Univerzity Karlovi. Po nějaké době jsem se vrátila do Tachova, kde pracuji ve svém oboru. Vedle práce se věnuji zejména své rodině. S pirátskou stranou sympatizuji od té doby, co jsem mohla začít volit. Zejména si myslím, že politika potřebuje vyměnit staré propojené struktury a získat novou krev, jak na místní, tak státní úrovni. Politici by měli občany podněcovat, aby byli aktivní a zajímali se o veřejné dění, měli by jít příkladem svým etickým postojem a prosazováním práv těch nejslabších. Jako člen pirátské strany chci nabídnout své znalosti z oblasti sociální politiky a lidských práv. V této oblasti se chci také angažovat.

S přáním mnoha úspěchů
Vendula Machová
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vendula.Machova za příspěvky (celkem 2):
Ales.Jakl, Dalibor.Zahora
Ales.Jakl
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: Lesník
Dal poděkování: 2500 poděkování
Dostal poděkování: 2624 poděkování

Re: Vendula Machová

Příspěvek od Ales.Jakl »

Vendula byla přijata za členku na schůzi MS 19.12. ve Stříbře. Velmi se těším na spolupráci s naší novou spolubojovnicí a věřím, že se podle svých možností zapojí i do našich pirátských týmů v oblasti lidských práv, sociální politiky a ZP.

Vendula už zaplatila členský příspěvek, přihlášku zašle na AO místopředseda Petr Bohuslav.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ales.Jakl za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, V__

Dr.Žbluňk

Wake me up, when september ends

Projekt Perla

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Tachovsko“