Hate Free

Místní sdružení pro Olomouc a okolí

Moderátoři: PKS Olomoucký kraj, Administrativní tým - OlK, PMS Olomouc

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.

• V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

• Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy místního sdružení nebo registrovanými příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).

• Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.

Radomir.Suchyna
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Profese: Řidič, skladník
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 14 poděkování

Hate Free

Příspěvek od Radomir.Suchyna »

Pánové a dámy,
jak se stavíte k otázce projektu Hate Free?
Radomír "Bivoj" Suchyňa
radomir.suchyna@pirati.cz
Jiri.Janecka
Profese: právník
Dal poděkování: 516 poděkování
Dostal poděkování: 2445 poděkování

Re: Hate Free

Příspěvek od Jiri.Janecka »

S projektem Svobodu Nenávisti souhlasím. Na můj vkus je sice trochu radikální, ale cokoliv jenom trochu zdrží postup politické korektnosti je chvályhodné.
Michael.Polak
Zahraniční odbor
Profese: programátor, poskytovatel Internetu
Dal poděkování: 2897 poděkování
Dostal poděkování: 6677 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michael.Polak »

Já si naopak myslím, že největší bojovníci proti politické korektnosti dávají někdy svými výhradami najevo, že se jí vlastně sami dožadují (ovšem vůči svojí osobě).

Proti Hate Free sám za sebe vůbec nic nemám, je ale pravda, že PIráti by měli být proti cenzuře (i když já jsem tu spíš kvůli patentům, copyrightu a nechuti ke šmírování - tedy kvůli agentě internetového poskytovatele...)

@xChaos@f.cz | @xChaos@mastodon.pirati.cz | nyx.cz XCHAOS | http://www.pirati.cz/lide/michael_polak
zakládající člen | člen MS P6 | pozorovatel TO a KETů doprava/energetika | maloburžoazní centrista | zdání kompetence se vytváří absencí viditelné nekompetence

Jakub.Stacke
Profese: Obchodní cestující
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 822 poděkování

Příspěvek od Jakub.Stacke »

HF se vyjadřuje k tématům které jsou potřeba otevírat a upozorňovat na ně. Ovšem tím že se jedná o vládní agenturu tak je imho kontraproduktivní a lehce zdiskreditovatelná. Navíc označování podniků jako hatefree mi příjde spíš než boj a upozornění na problém jako tvorba cílů. IMHO antifašismus patří na ulici, proto radši než akci HF podpořím přímé akce např GNWP nebo Antifa
Prostě Stacke
77nula157333
Odpovědět

Zpět na „Olomouc“