Schůze MS Olomouc v prosinci

Místní sdružení pro Olomouc a okolí


Moderátoři: PKS Olomoucký kraj, Administrativní tým - OlK, PMS Olomouc

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy místního sdružení nebo registrovanými příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).

  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.

Uživatelský avatar
Michaela.Nepejchalova
Kontrolní komise
Příspěvky: 2429
Registrován: 12 led 2016, 14:28
Profese: sociální pracovnice
Bydliště: Praha 4
Dal poděkování: 10857 poděkování
Dostal poděkování: 4881 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Schůze MS Olomouc v prosinci

Příspěvek od Michaela.Nepejchalova »

Vyhlašuji schůzi MS Olomouc na 17:00 1.12. U Dvou strašidel.
Program - volba předsednictva a tak dál

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

správce FB a Twitteru MRT Návykové chování
What mind-bogglingly pathetic and emotionally stunting little rules they make up. - Graham Chapman
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing. - Edmund Burke

Uživatelský avatar
Vlastimil.Efraim
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2612
Registrován: 11 říj 2009, 23:08
Profese: sekáč
Bydliště: Olomouc, Morava, CZ, EU, Země, Slunce, Mléčná dráha
Dal poděkování: 555 poděkování
Dostal poděkování: 1188 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Schůze MS Olomouc v prosinci

Příspěvek od Vlastimil.Efraim »

Navrh bodu do programu:
Schvalit rozpocet na propagaci prispevku, ale hlavne udalosti na fcb (happeningy, akce, schuze, ...)
Uživatelský avatar
Milos.Zmeskal
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 976
Registrován: 11 črc 2012, 21:31
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 986 poděkování
Dostal poděkování: 952 poděkování

Re: Schůze MS Olomouc v prosinci

Příspěvek od Milos.Zmeskal »

Přidávám body:
Přijímání nových členů
vývoj v nově vznikajícím zastupitelském klubu.
"Společnost mě nenávidí a já nenávidím ji. Její pravidla mě omezují, hodlám je porušit." James Cole
XOLK! XOLK! XOLK!

OFFTOPIC
73I 464 9IO
fb.com/milhauzz18
Uživatelský avatar
Michaela.Nepejchalova
Kontrolní komise
Příspěvky: 2429
Registrován: 12 led 2016, 14:28
Profese: sociální pracovnice
Bydliště: Praha 4
Dal poděkování: 10857 poděkování
Dostal poděkování: 4881 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Schůze MS Olomouc v prosinci

Příspěvek od Michaela.Nepejchalova »

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

správce FB a Twitteru MRT Návykové chování
What mind-bogglingly pathetic and emotionally stunting little rules they make up. - Graham Chapman
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing. - Edmund Burke

Radomir.Suchyna
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 15
Registrován: 13 led 2016, 12:25
Profese: Řidič, skladník
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 14 poděkování

Re: Schůze MS Olomouc v prosinci

Příspěvek od Radomir.Suchyna »

Výživná to schůze... Jsem rád, že jsem byl přítomen...
Radomír "Bivoj" Suchyňa
radomir.suchyna@pirati.cz
Uživatelský avatar
Vlastimil.Efraim
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2612
Registrován: 11 říj 2009, 23:08
Profese: sekáč
Bydliště: Olomouc, Morava, CZ, EU, Země, Slunce, Mléčná dráha
Dal poděkování: 555 poděkování
Dostal poděkování: 1188 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Schůze MS Olomouc v prosinci

Příspěvek od Vlastimil.Efraim »

Priste az se svola schuze na 17 HODIN, tak at v tolik (+-30 minut) zacne. A ne jak ted, ze se bude nekolik hodin cekat na predsednictvo az se uraci prijit mezi ostatni cleny po vyberku koordinatora (kde jste bez tak klabosili o vsem moznem a na praci se hovno soustredili)! Jak sulini jsme tam na vas cekali! :evil:
Uživatelský avatar
Milos.Zmeskal
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 976
Registrován: 11 črc 2012, 21:31
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 986 poděkování
Dostal poděkování: 952 poděkování

Re: Schůze MS Olomouc v prosinci

Příspěvek od Milos.Zmeskal »

Předsednictvo je Míša Skokanová ;) Pouze.
"Společnost mě nenávidí a já nenávidím ji. Její pravidla mě omezují, hodlám je porušit." James Cole
XOLK! XOLK! XOLK!

OFFTOPIC
73I 464 9IO
fb.com/milhauzz18
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26151
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 36906 poděkování
Dostal poděkování: 30040 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Schůze MS Olomouc v prosinci

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Záloha zápisu:
OFFTOPICZasedání MS Olomouc 1.12. v 17:00 U Dvou Strašidel.

Svoláno: olomouc-f710/schuze-ms-olomouc-v-prosinci-t35349.html

Přítomní:
Michaela Skokanová (PMS)
Jakub Nepejchal
Miloš Zmeškal
Tomáš Jánský (Reinmar)
Radomír Suchyňa (Bivoj)
Hosté:
Petr Kapounek

Program:
Volba koordinátora
Volba místního předsednictva
Přijímání členů
Zelení
DPMO
Různé

Zapisovatel: Michaela Skokanová

Volba krajského koordinátora:
Karolína Spurná - 60,68 bodu
Jakub Vrzala - 82 bodů
vítězí Jakub, ju! hu!

Volba předsednictva
JN-návrh: odvolíme to na fóru
MZ-nasrat, ostatní měli přijít
JN-návrh: na schůzi grilování, řeči a následně na fóru volba předsedy MS
4 pro, 1 se zdržel
návrh schválen místním fórem
nominováni Miloš, Jakub Nep., Bivoj, Mirosav Bartovič a MS, Vojtěch Pikal odmítl
Jakub přijal, Bivoj přijímá nyní a MZ, MS odmítají
MZ kandiduje na místopředsedu
Kandidátské řeči:
Bivoj: nebude mít úplně mrtě času
MZ: stačí hodina týdně, složená z několika dvacetiminutovek
Bivoj: mám třísměnný provoz v zaměstnání a zvukařinu, možná občas nedojdu na schůzi a potřeboval bych pomoct. Jina nemá problém plnit povinnosti. Toť vše

Jakub: moje řeč, jo - snažím se funkcí zbavovat, nicméně s láskou vzpomínám na své předsednictví - pocit užitečnosti, měl jsem PO a není to to co chci, chci kontakt s lidmi
v případě zvolení budu dělat to, co dělám, ale budu mít málo času, budeme mít druhé dítě
MZ: co dál umíš?
Jakub: otázky až po řečech
do konce roku nebudu mít čas, až v lednu a následující rok, v parlamentkách bychom toho měli dělat hodně a v květnu, červnu nebudu mít vůbec čas, ale rozházím to na místopředsedy, spíš budu mít problém dostat se na schůzi, chcí víc zapojit místopředsedy víc než teď, musíme fungovat jako tým, Dalibora nouze naučila housti nebo tak něco, já nevim co to vlastně říkal
mám hodně aktivit (DPMO, komise měst. části), 1 pirátská akce týdně, ale budeme se scházet, i kdybych tam nebyl
MZ:jako odstupující předseda bych rád řekl, že jsem se stal předsedou, když Kubovi začalo být MS malé (JN námitka, MZ - jen můj názor)
Kuba postoupil výš, neměl čas na MS, měli jsme málo aktivních členů, proto jsem to vzal, nicméně nemám k Olomouci vybudovaný vztah
JN-volá mu máma (pozdravoval? otázka do pranice!)
MZ-štvaly mě věci, co se děly v koalici, co udělal Vojta Pikal jako JEDINÝ AKTIVNÍ ČLEN MS s Nezávislými a Zelenými, byl jsem aktivní jak jsem mohl a Nezávislých jsme se zbavili (nevýhodně), měli jsme jen dva Nezávislé a Zeleného zastupitele, překroužkovali nás - názorový posun Nez., odloučili jsme se -> máme jen jednoho zastupitele za Zelené, který ale založil klub SZ/Pir. - jsem v situaci, kdy chci pokračovat ve spolupráci se SZ, ale potřebuju někoho k sobě a Kuba není tak pružný, potřebuju někoho aktivního, kdo mi dá vědět, kdy a kde se co děje (přesto jsem chtěl, aby Kuba byl předseda MS, mám chuť mu to vrátit), nic dalšího jako předseda dělat nechci, plnil jsem na 100% přes ubíjející demotivaci koalicí, howgh
JN - jsem rád, že můžeme fungovat bez koalice na vlastní pěst s půlkou zastupitele (horní nebo dolní? pravou nebo levou? a co na to Jan Tleskač?)
MZ-předávám MS na zlatým podnose s mašličkou
JN-doufám, že to bude mně
MZ-Zelení chtěli něco řešit, já mohl hned, Kuba nebo Vojta ne, Míša je aktivní do vnitřku strany, ne ven
MS souhlasí
MZ-JN a VP jsou jediní, kdo chtějí a dokáží dělat politiku ven ze strany a nikdy nemůžou, což je na hovno, nemají čas = nikdo nikam nepřijde, proto bych byl rád, kdyby byl předseda JN, protože Franta Kocourek (SZ) má měsíční dítě a dělá schůzky v parku s dítětem a na to by Kuba byl ideální, prošel jsem si sračkama místní politiky, ale dostal jsem to do funkčního stavu
JN-jakože rozpad
MZ-velmi konstruktivní rozpad! Nezávislí za námi nezavřeli dveře
MS-Michal je kretén
MZ-ale Dominika ne
MS-nezná ninja turtles
MZ-tajemně se usmívá
nescházeli jsme se na MS tak často, jak bych chtěl, ale za to mohl Kuba Burget!!! ven ze strany jsem fungoval obstojně, rád bych přednesl kandidátskou řeč na místopředsedu - to, co mi chybělo na předsedu, tady není tak důležité, rád budu plnit delegované úkoly i přes svou vnitřní frustraci
Bivoj by se pod to podepsal
MZ-ještě jednu věc jsem chtěl říct! napsal jsem na fórum, že chci rozpustit MS, kdo to pochopil?
JN-já to pochopil
PK-nepoznám, kdy trollíš
MZ-i kdybych chtěl, tak to nedokážu, jinak bych takovou sračku nenapsal, vzal bych to, kdyby to Kuba nevzal, nechal bych se odprosit
Bivoj si dává kanadu a nikdo tu nekouří, kurva
JN-to je dobře
MS-námitka
MZ-četl jsi březnový zápis? psal jsem ho jedinkrát a co bod, to perla
MS-potvrzuje, všichni povinně přečíst
Jaroušek-donáší morgana, MS má málo coca coly, f*ck
MZ-můj zápis byl frustrovaný, opět k březnu, je to fakt dobrý

otázky:
JN-Miloši - říkáš, že frustrace, teď je to jedno (nihilismus vole), proč to teď bude jinak?
MZ-budu úkolován, nescházelo se mi na MS co potřebuju, já buud chodit dál a z této pozice radši, z předsednictva se mi nechce
JN-máš rád svoje korýtko
MZ-mám ho opravdu rád, jseš ale čurák, do zápisu prosím!
MS je to tam! pro jistotu ještě jednou, pro neznalé:
KUBA JE ČURÁK

JN-Bivoji, jak si představuješ předsednictví?
Bivoj-nebudu to dělat! doprdele!
PK-to se stalo Vojtovi, to nefunguje... kdo s kým, kdo co bere (wtf, jak jsme se sem dostali)
Bivoj-Míša chce plnit úkoly, já taky, Miloš taky, a je to v háji
PK-takže to zbylo na Kubu, jdeme rozdávat letáky v pirátských kostýmech
MZ-mrzí mě, že nejsem 1. místopředseda kraje
MS-tak si to sežer
JN-klade si vnitřní otázky: Vážně chceš být předsedou tohohle MS? (u toho v poklidu jí hermelín, takže to nebude tak vážná osobnostní krize -MS)
MZ-habububuhlbblll
Bivoj-co to kurva znamená
JN odpovídá "42"
život, vesmír a vůbec
MS-dožer a mluv, Miloši

Přijímání členů
nikdo nechce

Zelení
MZ- k dění na magistrátu: rozešli jsme se s Nez.
JN-kultivovaně
MZ- po zlym, ale kultivovaně
sere mě, že Domiika tvrdí, že zveřejnění zápisů je porušení dohody, ze zbytku dění obviňuji je Michala, Zelení byli fustrovanější než my a protlačovali body přes ProOlomouc
Bednařík odjel do Anglie, míst něj Kořínek - předběžně slíbil, že přepustí místo Vojtovi P., což se nestalo - bylo tp ale nezávazné, jsme rádi, že je zastupitelé
JN-po volbách a před nimi věděli, že Kořínek pojede do Ameriky
MZ-Zelení nám nabídli společný klub, chtějí za to bod k protlačení, já řekl, že to bude zveřejňování zápisů podle 106 ze všech akciovek - chtějí příslib, že s nimi půjdeme do dalších voleb na komunální úrovni . volby budou za dva roky, my to musíme odhlasovat - říkal jsem Františkovi, že mu nedám záruku, udělám členskou anketu, že s tím nemáme problém, smlouva se SZ na tři body (půl A4)
JN-zavážeme se k tomu, že s nimi o tom budeme jednat
PK-nevíte, jaké bude za dva roky pers. složení, můžou přijít noví lidi, co budou proti tomu
MZ-nikdo nepředpokládá něco převratného ani na jedné straně, pokud budeme mít osobnost, bude lídr kandidátky, SZ jedná férově, můžeme se zavázat
JN-mně se nechce - je zajímavé, že nám to SZ tlačí, jako by oni byli ti silnější, přitom my chceme jít sami
PK-mají strach
JN-proto bych se nezavazoval na společnou kandidátku, teď je to ještě moc, chtěl bych to zjemnit
MZ-proto jsem to vole dotlačil na vole členskou anketu, mohli jsme si to odhlasovat
JN-nemohli jsme, to mohlo MS uložit předsednictvu a RV nám to mohlo shodit
JN- jdeme do kuchyňky

DPMO
JN-psala mi Dominika Kov. mail, že rada měla minulé úterý projednávat situaci v DPMO ohledně zveřejňování zápisů - informace vzala na vědomí a finito, nejsem odvolaný a asi dlouho nebudu, neudělá-li někdo nějakou pitomost
bod nelze dohledat, není na internetu zmínka
MZ- =(transparence*transparence)
JN-volal mi šéf MF Onderka, proč jsme stáhli věci-na základě dobré vůle, udělal bych to znova? ano, ale líp
MZ-nasrals mě, volal ti
JN-volal mi včera
MZ-aha, ok
PK-mně taky někdo volal
MZ-nejsem předseda, ale i bez mandátu, kterej jsem si sebral sám, jsem dojednal rozpad
JN-nicméně o víkendu jsme měli výjezd do Bratislavy, měli jsme exkurzi a zasedání, další debata mimo zápis
JN-odpovídal jsem Dominice, že atmosféra na představenstvu je hustší a nezdá se mi to
MZ- =(transparence*transparence*transparence*transparence)
MZ-kupoval jsem si knížku L.Michálka od jeho sekretářky
MZ-napsal jsem Michálkovi, že jsem si koupil jeho knížku, poslal mi k ní legendu na mail, pošlu vám to všem
MZ-Peťo, ty jseš takovej čurák (na PK)

Firefox - well, this is embarassing

Tu kabel!
https://www.youtube.com/watch?v=7cT1g7OHjJg

23:00 konec

Veškeré rozhodné věci se týkají toliko volby, takže jsem si to poznamenal ve vlákně jednání.

Bude v prosinci další, nebo zamknout?

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
Milos.Zmeskal
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 976
Registrován: 11 črc 2012, 21:31
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 986 poděkování
Dostal poděkování: 952 poděkování

Re: Schůze MS Olomouc v prosinci

Příspěvek od Milos.Zmeskal »

Určitě by to chtělo ještě jednu.
"Společnost mě nenávidí a já nenávidím ji. Její pravidla mě omezují, hodlám je porušit." James Cole
XOLK! XOLK! XOLK!

OFFTOPIC
73I 464 9IO
fb.com/milhauzz18
Uživatelský avatar
Jakub.Nepejchal
Člen KS Praha
Příspěvky: 1360
Registrován: 26 bře 2014, 14:12
Profese: Vedoucí sociální služby
Bydliště: Praha-Petrovice
Dal poděkování: 2426 poděkování
Dostal poděkování: 1730 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Schůze MS Olomouc v prosinci

Příspěvek od Jakub.Nepejchal »

Vlastimil.Efraim píše:Priste az se svola schuze na 17 HODIN, tak at v tolik (+-30 minut) zacne. A ne jak ted, ze se bude nekolik hodin cekat na predsednictvo az se uraci prijit mezi ostatni cleny po vyberku koordinatora (kde jste bez tak klabosili o vsem moznem a na praci se hovno soustredili)! Jak sulini jsme tam na vas cekali! :evil:
Předsednictvo je míša a klidně jste si mohli začít bez nás.

Člen KS Praha
=== Kontakt: ===OFFTOPIC* E-mail: jakub.nepejchal@pirati.cz
* Telefon: 6O8428O8O

Zamčeno

Zpět na „Olomouc“