Zbyněk Konvička

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Personální odbor - celý, KoKS Jihočeský kraj, PMS Písecko

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Uživatelský avatar
Zbynek.Konvicka
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 147
Registrován: 13 říj 2016, 00:14
Profese: novinář
Dal poděkování: 478 poděkování
Dostal poděkování: 280 poděkování

Zbyněk Konvička

Příspěvek od Zbynek.Konvicka »

Zdravím...

je mi 41 let, jsem ženatý, kulturně a společensky založený.

Vzhledem k mým dlouholetým sympatiím k pirátským ideím a programu České pirátské strany si dovoluji požádat o členství ve straně. Vystudoval jsem Gymnázium ve Strakonicích a Sociálně-právní akademii v Prachaticích. Pracoval jako sociální pracovník na okresním úřadě, obchodní zástupce, skladník, dělník, projektový manažer a vychovatel. Nejdéle - 10 let mám zkušenosti jako redaktor regionálních novin a internetového portálu http://www.propamatky.info. Posledních šest let pracuji právě v neziskovce Institut pro památky a kulturu, jehož největším projektem je právě výše zmiňovaný portál. Sleduji veřejné dění a politiku, zajímám se o občanskou společnost (jsem členem neziskovky, která spravuje Divadlo Pod čarou v Písku a jsem za Piráty členem Osadního výboru Hradiště v Písku, kde se pokouším více oživovat místní komunitní život různými akcemi). Vo volném čase miluji četbu (z oblíbených autorů mám nejraději Stephena Kinga, Raya Bradburyho či Jacka Londona), hudbu, pořádám kulturní akce - hlavně koncerty a přednášky (v letech 2000-2010 pod hlavičkou Společnost za práva zrcadel), cestování, rekreačně kolo, stolní tenis...atd.

Pro Piráty jsem již psal několik krátkých textů a rád bych nabídl své zkušenosti novináře především pro tiskové zprávy strany, analýzy veřejného dění a celkově PR, nebo také pomoc při akcích typu Vyosení.

P. S. Tuto žádost jsem nejprve zadal na Jihočeský kraj, ač bych byl rád jako Písečák samozřejmě členem MS Písecko, tak snad to není problém ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zbynek.Konvicka za příspěvky (celkem 6):
Mikulas.Ferjencik, Ludek.Blaha, Petr.Sousek, Lenka.Kozlova, Michal.Horak, Martin.Cryo.Broz
"Co tě nezabije, to tě posílí!"
Uživatelský avatar
Michal.Horak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 922
Registrován: 29 říj 2013, 17:57
Profese: IT (database & system administrator)
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 257 poděkování
Dostal poděkování: 779 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbyněk Konvička

Příspěvek od Michal.Horak »

Ahoj,
díky za CV :D , určitě se prosím dostav na listopadovou schůzi.

pirati-pisecko-f706/schuze-mistniho-sdr ... ml#p476521
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Horak za příspěvek:
Zbynek.Konvicka
Předseda Piráti Písecko
Uživatelský avatar
Zbynek.Konvicka
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 147
Registrován: 13 říj 2016, 00:14
Profese: novinář
Dal poděkování: 478 poděkování
Dostal poděkování: 280 poděkování

Re: Zbyněk Konvička

Příspěvek od Zbynek.Konvicka »

díky Michale, rád přijdu;)
"Co tě nezabije, to tě posílí!"
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Písecko“