Stránka 1 z 1

Mýty o pirátech

Napsal: 20 úno 2010, 18:34
od Tomas.Fuksa
Protože celá naše rodina je pirátsky laděná, tak jsem se dozvěděl, že táta se ptal kolegy v práci, co ví/si myslí o pirátech a dostalo se mu odpovědi - "To jsou ti co kradou a chtějí stahovat všechno zadarmo".

Takže bych se chtěl zeptat, s jakými dalšími mýty o ČPS (a pirátských stranách všeobecně) jste se setkali.

(Pokud už někde něco takového existuje, odkažte mě na správná místa (ještě jsem se neprokousal celým vnitřním fórem) )

Využití bych viděl pro leták (něco ve smyslu):

Kód: Vybrat vše

*********************************
* Je pravda že | Není pravda že *
* (pravdy)     | (mýty)         *
*   ...        |     ...        *
*********************************
Mimochodem, je tady někde topic, ve kterém se diskutují podoby oficiálních letáků/broužur a reklamních textů? (kdyžtak prosím odkaz)

Re: Mýty o pirátech

Napsal: 20 úno 2010, 21:20
od Petr.Stehlik
Tomas Fuksa píše:Protože celá naše rodina je pirátsky laděná, tak jsem se dozvěděl, že táta se ptal kolegy v práci, co ví/si myslí o pirátech a dostalo se mu odpovědi - "To jsou ti co kradou a chtějí stahovat všechno zadarmo".
jj, to je náš "mediální obraz" u těch, co už jméno naší strany slyšeli.

Re: Mýty o pirátech

Napsal: 20 úno 2010, 21:30
od Jaroslav.Kucera
Respektive u tech, co slyseli jmeno, ale neznaji nas program a vi o nas z Novy.

Jinak chvalim, toto je vyborny napad, jak nase materialy postavit.

Re: Mýty o pirátech

Napsal: 20 úno 2010, 22:08
od Martin.Svadlenka
Mám stejnou zkušenost. Vysvětlit, že nejsme zpolitizovaní zloději, je vždy těžištěm celého představení naší strany..

Re: Mýty o pirátech

Napsal: 24 úno 2010, 15:00
od Jan.Podhajsky
tohle by mozna bylo nejvhodnejsi pro letakovaci akce po hospodach a klubech, takovahle vysvetlovacka.