Zasedání KF JmK 09/2016

Toto fórum slouží k vyhlašování schůzi krajského sdružení Jihomoravského kraje.

Moderátoři: KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
  • Toto fórum slouží k vyhlašování schůzi krajského sdružení Jihomoravského kraje.
  • Fórum není určeno pro volnou diskuzi. Zakládat vlákna zde může pouze svolavatel dané schůze, do názvu vlákna napíše její termín.
  • V daném vlákně se probírá pouze program jednání, popř. místo schůze.
Uživatelský avatar
Robert.Cuma
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 1294
Registrován: 05 čer 2012, 11:57
Profese: manažer
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 1392 poděkování
Dostal poděkování: 2882 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zasedání KF JmK 09/2016

Příspěvek od Robert.Cuma »

ahoj,

svolávám schůzi KF Jmk do PSB (Pirate Space Brno) na středu 21. 9. 2016 od 18h.
PSB se nachází v suterénu na Údolní 37.

navrhujte prosím body programu:

https://pad.pirati.cz/p/ksjmk_09_2016

Róbert Čuma

Entony
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 31 led 2012, 15:12
Profese: x
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: Zasedání KF JmK 09/2016

Příspěvek od Entony »

Jakkoliv se již necítím být pirátem, vzhledem k některým postojům pirátské strany, tak čistě sám za sebe a protože jsem přesvědčen že jde o absolutní postoj většiny občanů Česka tak bych pirátům doporučil dát najevo že změnili svůj výrazný pro Migrační postoj a začít místo alibistického mlčení a neutrálních psaných prohlášení přijmout poněkud hodně odmítavější stanovisko, a do programu zařadit nikoliv co by se mělo dělat ale co je třeba dělat když se neudělalo to co se mělo dokud ta možnost byla.

Rovněž katastrofický výsledek posledního spojenectví s Žít Brno jež zklamalo očekávání na celé čáře mě osobně odradil od pirátů. a myslím si že distancování se pirátů od Žít Brno by jedině prospělo.
už proto že páně Holanovy výroky jsou zcela neslučitelné s pirátstvím.
Připomeňme jen jeho poslední extempore když svůj vyhazov z hospody srovnává se zavražděním milionů židů v koncentračních táborech což nutně musí urážet každého bojovníka proti fašismu o potomcích zavražděných už vůbec nemluvě.
Rovněž jeho zcela nepřijatelné cenzurování kdo a který reportér smí navštívit kulturní událost a hloupé výmluvy po tomto nařízení jsou zcela nekompatibilní s pirátstvím.

Děkuji za pozornost
Presto že jsem si téměř jist že můj komentář bude mít nulovou odezvu :-D
Uživatelský avatar
Tomas.Kolacny
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 3191
Registrován: 04 kvě 2012, 01:22
Bydliště: Brno - Židenice
Dal poděkování: 1592 poděkování
Dostal poděkování: 3846 poděkování

Re: Zasedání KF JmK 09/2016

Příspěvek od Tomas.Kolacny »

Oficiální stranické stanovisko je platné a z mého pohledu stále aktuální. Odmítám se podílet na podněcování ke xenofobii a nenávisti a vyvolávání paniky, obzvlášť v situaci, kdy k žádnému přílivu imigrantů nedochází, k žádným problémům s imigranty (převážně ukrajinskými) na území ČR taky nedochází a jediný skutečný celospolečenský problém je radikalizace našeho vlastního národa a totální selhání objektivity médií...

Tomáš Koláčný
statutární město Brno - Zastupitel města Brna, člen výboru pro národnostní menšiny a zastupitel městské části Brno-Židenice
tel: +420 736 661 244 e-mail: tomas.kolacny@pirati.cz

Uživatelský avatar
Pavel.Moravec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2764
Registrován: 27 dub 2011, 17:25
Profese: IT
Bydliště: Brno Bystrc
Dal poděkování: 12424 poděkování
Dostal poděkování: 5915 poděkování

Re: Zasedání KF JmK 09/2016

Příspěvek od Pavel.Moravec »

Souhlas s Tomášem.

Ad ŽTB: Hollan pár kauziček má, ale prakticky s nulovým dopadem na správu města. Spíš mi vadí kam oni směřují. Před rokem říkali že pokud se v krajských volbách budou angažovat, pak jedině se SZ a Piráty. No a teď se děsně bratříčkují s TOP09 vedenou Kalouskem, proti jehož hracím automatům Hollan začínal svou kariéru.. :shock: Měl jsem za to že ŽTB je vyhraněně liberální strana, ale koalice s konzervami z TOP09..? Nějak ten veletoč nechápu, na dotazy proč tak činí mi už párkrát neodpověděli. :?:
Bývalý správce @PiratiJMK i @PiratePartyCZ, bývalý člen KK.
Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 7013
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10900 poděkování
Dostal poděkování: 11475 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zasedání KF JmK 09/2016

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Pavel.Moravec píše:Souhlas s Tomášem.

Ad ŽTB: Hollan pár kauziček má, ale prakticky s nulovým dopadem na správu města. Spíš mi vadí kam oni směřují. Před rokem říkali že pokud se v krajských volbách budou angažovat, pak jedině se SZ a Piráty. No a teď se děsně bratříčkují s TOP09 vedenou Kalouskem, proti jehož hracím automatům Hollan začínal svou kariéru.. :shock: Měl jsem za to že ŽTB je vyhraněně liberální strana, ale koalice s konzervami z TOP09..? Nějak ten veletoč nechápu, na dotazy proč tak činí mi už párkrát neodpověděli. :?:
Má zkušenost (a stížnosti dostávající se ke mně) je, že na domluvené schůzky chodí pozdě nebo vůbec. No a prakticky s obyč. lidmi nekomunikuje a celkově došlo k "zapouzdření", teď už žádná setkávání s lidmi nejsou (Atlas), takže lidi mají šanci na něco se zeptat, akorát u nás na schůzi. No a o situaci u Poutníka má poněkud jiné info, než je to jeho, ale nechci to řešit.
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Uživatelský avatar
Tomas.Kolacny
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 3191
Registrován: 04 kvě 2012, 01:22
Bydliště: Brno - Židenice
Dal poděkování: 1592 poděkování
Dostal poděkování: 3846 poděkování

Re: Zasedání KF JmK 09/2016

Příspěvek od Tomas.Kolacny »

Asi se nebráním tomu, aby se na schůzi téma Matěje a ŽB otevřelo, můžeme se o tom pobavit, já můžu zprostředkovat interní dojmy, ale nepřipadá mi úplně korektní bavit se o něm bez něj, takže pokud byste jej chtěli skutečně interpelovat, navrhoval bych, abychom ho pozvali na první povolební (teď asi není úplně žádoucí, aby se politická konkurence účastnila interních jednání) schůzi, kde by k přímým interpelacím došlo, pokud by Vám to takhle vyhovovalo.

Tomáš Koláčný
statutární město Brno - Zastupitel města Brna, člen výboru pro národnostní menšiny a zastupitel městské části Brno-Židenice
tel: +420 736 661 244 e-mail: tomas.kolacny@pirati.cz

Odpovědět

Zpět na „Schůze KS Jihomoravský kraj“